PDA

View Full Version : polojenie?



07-22-2006, 17:40
v kakvo polojenie e nai-dobre da mu pravq svirka?se6tam se za 2 varianta...ako toi primerno e sednal na divana i az trqbva da koleni4a pred nego li kakvo? tova ne e li unizityelno?
i 2roto ako toi e na legloto az vurhu nego li tr da sum ? pls razqsnete mi tezi ne6ta
i poneje toi e po-golem i opiten, dali 6te me naputstva? bi bilo dobre nali ?
ami ako ne svur6i ot svirkata zna4i li 4e ne sum dobra? i tr da q pravq dokato svur6i taka li? ami posle 6te moje li da praim sex :roll:

07-22-2006, 22:55
ami ako ti samata nqmash jelanie po-dobre izob6to nedei.da az sb6to mislq,4e v kakvoto i polojenie da si e malko ili mnogo ynizitelno.no vse pak izborbt e tvoi iti re6avash kak da dostavqsh ydovolstvie na gadjeto si,no yverqvam te,ima i drygi,dosta po-hybavi na4ini. :!:

TALIBANA
07-22-2006, 22:58
:idea: За да не ти е унизително-направете 69 и готово-така и на теб ще ти е готино докато му духаш.

shadow4e
07-22-2006, 23:13
той легнал по-гръб ,а ти си полулегнала по корем м/у краката му и така става. Така няма да го чувстваш като унижение./примерно моя не ми дава той да е прав и така да му правя...а за мен не е унижение,защото си е доказал колко мн ме уважава като личност,но както и да е....малко отклонение/.

първият път може и да не свърши.нормално е първите пъти да не си добра използвай ръцете си повече .все едно му биеш чекия,ама го и засмуквай,облизвай и тн.
може да правите после секс,ако искате,може и да не свърши ,а да продлъжите със секс.То тва не го мисли

`Death`Whore`
07-22-2006, 23:16
Щом мислиш, че доставяйки удоволствие на партньора със свое желание, би могла да бъдеш унизена, не си готова психически за тези неща. Най-хубавата свирка е, когато той е прав.

07-22-2006, 23:33
Мноо си проста...мноо...нямам какво повече да добавя.

shadow4e
07-22-2006, 23:41
Щом мислиш, че доставяйки удоволствие на партньора със свое желание, би могла да бъдеш унизена, не си готова психически за тези неща. Най-хубавата свирка е, когато той е прав.
аз пък най-много обичам да е седнал,а аз да съм коленичила...права не ми е мн удобно,не че и той е навит повече то 1 мин,де,ама няма значение...

Mike-Jones
07-23-2006, 16:02
Щом мислиш, че доставяйки удоволствие на партньора със свое желание, би могла да бъдеш унизена, не си готова психически за тези неща. Най-хубавата свирка е, когато той е прав.
аз пък най-много обичам да е седнал,а аз да съм коленичила...права не ми е мн удобно,не че и той е навит повече то 1 мин,де,ама няма значение... a ako si mislish 4e me interesuva kak obi4ash baq se odale4e ot temata ti nash kolko gi boli xorata tuka uniq raboti kak si obi4ala xi4 i men neme interesuva xax ludo momi4e

Ice_Queen
07-23-2006, 16:31
Щом мислиш, че доставяйки удоволствие на партньора със свое желание, би могла да бъдеш унизена, не си готова психически за тези неща. Най-хубавата свирка е, когато той е прав.
ако е на пода-малко се е*ват колената на мацката ::: ...но да така. Също може и той легнал,ти поседнала над него ...да де :mrgreen: