PDA

View Full Version : Случи ми се нещо страхотно... но какво за бога означава?!?!



07-22-2006, 18:03
Ето какво стана. Един съученик ми звънна преди половин час и казва слез долу пред блока си.И аз питам - защо, ще излизаме ли? И той вика просто слез, там чака едно такси, отиди при шофьора и му кажи че ти си момичето. И аз въобще не знаех какво става, но го направих. Слизам, виждам таксито и като пълна идиотка надниквам през прозореца и казвам "аз съм момичето", точно както ми каза съученика ми.И човека слезе от колата, отвори задната врата и извади едно грамадно плюшено мече, което ми стига до брадичката.И ми го даде. Не знам как стана, но натиснах коремчето и то започна да ми казва името със гласа на въпросното момче!!!! Изненадата ми беше пълна. А шовьора вика гаджето ти много те обича. и аз - ама той не ми е гадже!!!! И човека запали колата и си тръгна а аз останах пред блока с грамаден мечок в ръце. И заплаках - не знам защо... качвам се пак в нас и не мога да повярвам. И тъкмо заключвам вратата и телефона ми звънни и момчето ме пита " какво ще кажеш?" и аз направо не знаех какво да му кажа и го чух как се засмя и вика хубаво, тогава като осмислиш случилото се ми се обади и ми кажи дали искаш да излезем някой път.


някой да ми каже какво да правя и какво значи това плс плс плс :smt005

qgodkata__
07-22-2006, 18:05
еми,че много те харесва и иска да е с теб.Излез с него,заслужил си го е!!!
А ти харесваш ли го? мале много готина история :smt007 :smt007 :smt007

sasho_metallico
07-22-2006, 18:08
WOW!
Тва звучи супер готино. А колкото до впроса ти.. в него се крие отговора: Обади се на момчето.

07-22-2006, 18:10
Estestveno 4e 6te izleze6 s nego :-D Kaji samo edno : Ia Ia Vunderba xaxax Ne we maitap ;) Smisal, sled kato si e naprail truda i e naprail ne6to tolkova romanti4no za tebe avno naistina iska ne6tata da se polu4at mejdu vas :) Kakvo 4aka6 - obqjdai mu se ;) Uspeh!

LuCkY_YoU
07-22-2006, 18:17
6te kaja samo edno-EVALA :!: 4oveka qvno e lud po teb, i tozi jest, koito e napravil e pove4e ot strahoten. zamisli se s kakva luybov bi te daril tozi 4ovek..i o4evidno ne e poredniq prostak ili izpolzva4. az bih bila na 7moto nebe ako mi napravqt takava iznenada :!: a ti haresva6 li go?

fti4ka
07-22-2006, 18:18
...и един мармот завива шоколада в станйол...

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 18:20
И ТОВА АКО НЕ Е ЛЮБОВ, КАК ИНАЧЕ МОЖЕШ ДА ГО НАРЕЧЕШ....няма какво да мислиш обаждай му се веднага
:smt057

FaTaLn0t0_LaDy
07-22-2006, 18:26
И ТОВА АКО НЕ Е ЛЮБОВ, КАК ИНАЧЕ МОЖЕШ ДА ГО НАРЕЧЕШ....няма какво да мислиш обаждай му се веднага
:smt057


nqma kakvo drugo da kaja..........osven i az da te popitam dali go haresfa6 tfa mom4e .. ?.........a i 4e tfa e edna strahotna istoriq...mn e qko... \:D/

hollaback_girl
07-22-2006, 18:34
male basi qkoto!!!postapkata mu e super qka naprao ti zavijdam :P radvam se mn za tebe.ako i ti 4uvstva6 ne6to kum nego napravo... :D

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 18:38
male basi qkoto!!!postapkata mu e super qka naprao ti zavijdam :P radvam se mn za tebe.ako i ti 4uvstva6 ne6to kum nego napravo... :D
направо няма какво да говорим :smt007

light_purple
07-22-2006, 19:34
Emi izlezni s nego ako go haresva6.Niama da sujaliava6 mom4eto e mn originalno i milo i qvno dosta hlutnalo. :-)

ODB36
07-22-2006, 19:38
ха що я написа под формата на въпрос тая тема не ми е ясно.Можеше само да разкажеш случката без да задаваш излишни въпроси!

cskamoni4ka
07-22-2006, 19:38
Леле явно това момче те ОБОЖАВА!Това е страхотен начин да покаже чувствата си към тебе.Много е готино! :D

teenage_drama_queen
07-22-2006, 19:39
ee tva e super... ako pone malko ti e simpati4en izlez s nego pone ot blagodarnost (nqma ni6to lo6o v tva) O:)

07-22-2006, 20:08
Дали го харесвам ли? Еми преди ден го считах за супер сладур, много приятна компания... а днес направо хвърча и си мисля постоянно за него. и май здраво съм хлътнала. И да - обадих му се, утре вечер ще излизаме, но сами, без компанията.

Защо го написах като въпрос ли? Ами честно казанбо страшно се притеснявам да не се окаже просто базик. Вероятността е малка, но наистина се притеснявам

Мармота завива станиол? А шоколада къде е :D Не, наистина е невероятно, но не си измислям. Такова нещо не може да се излъже. Пък ако не ми вярваш - съжалявам, важното е че аз си знам какво е било и как се почувствах

luda`flirtajika
07-22-2006, 20:22
lele syper istoriq-macka naistina si go e zaslujil-trugvai s nego :),ako ne ti go zemam :D:D:D- :smt007 :smt007 :smt007 :cry: i az iskam taka basi ne e 4estno :P :( nishto radvam se za teb macka :) hvani se s nego,ako pone leko te kefi,zashtoto toi mn te haresva

07-22-2006, 20:26
ще видим утре какво ще стане, но определено нищо вече няма да е същото. Нямате си представа каква грамадна изненада беше това за мене. Вярно, близки бяхме, но само защото сме от един клас и от една компания приятели. Въобще не съм си представяла, че е способен на нещо такова. Определено ще му дам шанс. И ей, luda`flirtajika, за сега си е мой, ако се провини в нещо тогава пак ще говорим по въпроса за взимането ;)

Master_88
07-22-2006, 20:28
Определено е направил голям жест

Ice_Queen
07-22-2006, 20:36
Тва е супер якооо !
ЛЕле тва момче наистина е лудо по теб!ХАх защо момчетата (повечето) не правеха такива жестове...божествено . УСПЕХ с него миличка :)

TSecret
07-22-2006, 20:36
radvam se za vas.. bravo na mom4eto [-o< ...ps.. Za6to ne se namirat po 4esto tolkova izobretatelni mom4eta?????? :-k

cskamoni4ka
07-22-2006, 20:56
radvam se za vas.. bravo na mom4eto [-o< ...ps.. Za6to ne se namirat po 4esto tolkova izobretatelni mom4eta?????? :-k
Наистина ако имаше повече момчета като него щеше да е супер :) А иначе не ми се вярва да се бъзика с теб,особено като го е направил това!

07-22-2006, 21:02
това за пореден пъд доказва,че когато искат момчетата могат да бъдат страшно мили,но понякога са....хммм направо не е за коментиране :wink:

honey_reflection
07-22-2006, 21:09
To si lichi che, momcheto e ludnalo po teb ! I mn rqdko se sluchva nqkakva takava mn hubava iznedada da poluchish ot momche, a osobeno ot nqkoi s koito ne si !! Ako pone neshto chuvstvash kam nego moje da si s nego..

Inache ima i drug variant che, toi mn te uvajava kato priqtelka.. I si mu nai dobrata priqtelka.. no tova e po malko veroqtno

sweet_DENI_f
07-22-2006, 23:11
Леле явно това момче те ОБОЖАВА!Това е страхотен начин да покаже чувствата си към тебе.Много е готино! :D
Мн вярно! Зявиждам ти направо :roll:

thirteen
07-22-2006, 23:20
Ееееее не е чесно искам и аз =P~ . Супер завиждам ти благородно и успех :smt007

koalka
07-23-2006, 13:07
Ами това е много хубаво дето го е направил.Мил жест.Явно изпитва нещо към теб и иска да ти го покаже.За това най-дабре си поговорете и се изяснете.А ако ти го харесваш не виждам защо да не стане нещо между вас.

luda`flirtajika
07-23-2006, 13:12
ще видим утре какво ще стане, но определено нищо вече няма да е същото. Нямате си представа каква грамадна изненада беше това за мене. Вярно, близки бяхме, но само защото сме от един клас и от една компания приятели. Въобще не съм си представяла, че е способен на нещо такова. Определено ще му дам шанс. И ей, luda`flirtajika, за сега си е мой, ако се провини в нещо тогава пак ще говорим по въпроса за взимането ;)

е да тои никога няма да се провини като гледам какво е направил за теб... а сега тругнали ли сте??? или о6те се 4уди6 кфо да го прави6

RudeBunny
07-23-2006, 13:15
това за пореден пъд доказва,че когато искат момчетата могат да бъдат страшно мили,но понякога са....хммм направо не е за коментиране :wink:

мдам.. искам и аз такова момчеее.. хехе мила завиждам тии... и после разкажи какво е станало :-D

Dharma
07-23-2006, 19:54
ooo kolko sladko:)))))
q kaji kak mina sre6tata?:P

miloto_girl_4e
07-23-2006, 20:01
Само да знаеш как благородно ти завиждам...
Евалата, намерила си много готино момче, а не поредният боклук :)
Успех с него :!: :wink:

Bloodlust
07-23-2006, 20:55
blazq blazq :-D dali nqma da moje tova tvoeto mom4e da go klonira6??? :-D haide razkaji kak e minala sre6tata :D

Jessika_MG
07-23-2006, 21:03
4ak 4ak 4e o6te gledam s 6iroko otvoreni o4i ! Napravo kat v nqkoi film zvu4i :P Nemoga da osmislq situaciqta, ama opredeleno mom4eto zaslujava da go uvaji6 s pone 1 sre6ta!

CRaZy_IKT
07-23-2006, 21:04
аххахахах жестоко :smt007 Честито ти-много мило от негова страна.А тая тема трябва момчетата да я прочетат.Дет се казва и много малък подарък ше зарадва едно момиче (не си мислете че ни е за парите,жеста и изненадата са важни)...Ехххх страхотно като в приказка направо :smt007

Waterhand
07-23-2006, 23:26
за съжаление момичетата не разбират тези жестове!!! колкото повече се опитваш да им угодиш и да са доволни толкова повече се надуват и се мислят за "коя съм аз"! :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt017

avril_lavigne
07-23-2006, 23:59
за съжаление момичетата не разбират тези жестове!!! колкото повече се опитваш да им угодиш и да са доволни толкова повече се надуват и се мислят за "коя съм аз"! :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt017
Не забравяй,че невсички момичета са еднакви.Наистина се срещат и такива,които не могат да оценят подобни жестове,но според мен повечето биха го оценили.

07-24-2006, 02:17
Ето какво стана. Един съученик ми звънна преди половин час и казва слез долу пред блока си.И аз питам - защо, ще излизаме ли? И той вика просто слез, там чака едно такси, отиди при шофьора и му кажи че ти си момичето. И аз въобще не знаех какво става, но го направих. Слизам, виждам таксито и като пълна идиотка надниквам през прозореца и казвам "аз съм момичето", точно както ми каза съученика ми.И човека слезе от колата, отвори задната врата и извади едно грамадно плюшено мече, което ми стига до брадичката.И ми го даде. Не знам как стана, но натиснах коремчето и то започна да ми казва името със гласа на въпросното момче!!!! Изненадата ми беше пълна. А шовьора вика гаджето ти много те обича. и аз - ама той не ми е гадже!!!! И човека запали колата и си тръгна а аз останах пред блока с грамаден мечок в ръце. И заплаках - не знам защо... качвам се пак в нас и не мога да повярвам. И тъкмо заключвам вратата и телефона ми звънни и момчето ме пита " какво ще кажеш?" и аз направо не знаех какво да му кажа и го чух как се засмя и вика хубаво, тогава като осмислиш случилото се ми се обади и ми кажи дали искаш да излезем някой път.


някой да ми каже какво да правя и какво значи това плс плс плс :smt005

otkusni glavata na me4eto i mu q prati po su6tiq na4in kakto toi ti e podaril me4eto.

sladkoto_neli
07-24-2006, 08:02
много сладка история много рядко се срещат такива момчета.това момче наистина те харесва за да направи такова нещо затова не го изпускай.аиде УСПЕХ!

ni6to_ob6to
07-24-2006, 10:12
леле колко хубава история .. искам и аз такааааааа ;)
айде успех и поздрави тва супер яко момче от мое име :lol:

LP_girl_14
07-24-2006, 10:19
Много много много сладкооо :D
Личи си че момчето не е безразлично към теб!За да направи този жест съм убедена че е изразходвал доста пари,време и усилия.Щастливка си!Ако харесваш момчето-предприеми нещо да се сближите още повече.Иии разбира се обади му се да му благодариш :wink:

kristini4ka
07-24-2006, 11:31
Tva e syper milo ako te kefi izlez s nego puk moje da stane neshto [-o<

`Death`Whore`
07-24-2006, 11:36
Да не си на 3? Естествено, че значи, че те харесва. Изглеждаш ми доста глупава.

did1ls
07-24-2006, 11:49
WOW!
Тва звучи супер готино. А колкото до впроса ти.. в него се крие отговора: Обади се на момчето.
И според мен така.Много готина историика :D
После да кажеш какво е станало(ако излезеш) :-D

Рокендрол шматка
07-24-2006, 12:04
Купи му един плюшен кечист и му го прати с някой пропаднал циганин. Знакът трябва да е "Всичко се връщаааа" :lol:

girl_sexy
07-24-2006, 12:36
ЛелелЕ!!Тва е страхотна история...напраоо 6а падна,4е о6те съшествуват такива мом4ета!!!Ако на мене ми се слу4и,няма ваоб6те да се замисля да изляза с тва мом4е!!Просто сУПЕр!

NicknameANdPasswORd
07-24-2006, 12:45
браво ... все още има мъже на тоя свят ... дано всичко да е наред и да не те използва ;) .... Ще се радвам ако има ХепИ Енд :) и айде бе момиче какво стана със срещата !?!? :smt059

CVETELLINA
07-24-2006, 13:17
wowow и тва ако е вярно...значи,че момчето те обожава...обади му се,ако си сигурна,че и ти имаш някакви подобни чувства към него... :wink:

а П.С само да питам,как го е направил тва мече бе :-s ,да говори с неговия глас и да казва твоето име,лолол тва е якоо :-D :smt007

Nadelina
07-24-2006, 13:32
wowow и тва ако е вярно...значи,че момчето те обожава...обади му се,ако си сигурна,че и ти имаш някакви подобни чувства към него... :wink:

а П.С само да питам,как го е направил тва мече бе :-s ,да говори с неговия глас и да казва твоето име,лолол тва е якоо :-D :smt007
Ima takiva zapisvashti plusheni igrachki.. i az podarih na moito momche edno sarce deto govoreshe s moq glas..
A otnosno temata.. Leleee mnogo milo.. i romantichno.. Strashno se radvam za tebe macka.. i chakam da razkajesh kak e minala sreshtata:)

ludamacka
07-24-2006, 14:05
mi qsno ti e pokazal kvo zna4i-4e te haresva i iska da e s teb :) ne se 4ydi ami ako go haresva6 deistvai :wink:

addictedtou
07-24-2006, 14:15
Eee naistina imalo romantici...;)
Radvai se na tfa..koeto sydbata ti e podnesla..i gledai da ne precakash neshtata...dokaji mu che i ti izpitvash syshtoto kym neo ;)

did1ls
07-24-2006, 14:58
Купи му един плюшен кечист и му го прати с някой пропаднал циганин. Знакът трябва да е "Всичко се връщаааа" :lol:
Не го/я слушай

iiirish
07-24-2006, 15:09
просто момчето здраво е хлътнало по теб :D бъди щастлива, че си толкова желана :wink: а ако харесваш момчето... какво по-хубаво от това \:D/

Chukasimo
07-24-2006, 15:57
а нали знаете момчето колко треа да се постарае за срещата да не изглежда плоска на фона на първоначално направения жест... ](*,)
така че и на човека не му е лесно

adDicTeD`tO`yOu
07-24-2006, 16:22
Evala na momcheto...toi e lyd po teb :P lele kolky sladky ot negova strana..iavny mn te obichka :smt007

GuS
07-24-2006, 17:24
Ех... колко сладко!:smt007 :smt007 :smt007
Тая истори ме разби! Хахаха Това момче е супер! И аз както повечето тук направо ти завиждам :smt007
А иначе ( :lol: ) -излезте и всичко ще стане ясно. Но щом ти е симпатичен,значи още по-добре.Даже вече ви виждам хванати за ръчичка :smt016

07-24-2006, 19:41
а нали знаете момчето колко треа да се постарае за срещата да не изглежда плоска на фона на първоначално направения жест... ](*,)
така че и на човека не му е лесно
най-доброто което може да направи е да я прегърне и целуне още щом я види :-)

FiRe_LaDy
07-24-2006, 19:49
leleee tva e qko.Izlez s nego,kvo gubish ?Pak i se pak po jesta si lichi che momcheto ima seriozni chuvstva. :P :smt007 Super e tova,koeto ti se e sluchilo.Pojelavam si go i na men ili pone neshto podobno (da ne stavam alchna,ama mnogo mi haresa :oops: )

did1ls
07-25-2006, 16:33
leleee tva e qko.Izlez s nego,kvo gubish ?Pak i se pak po jesta si lichi che momcheto ima seriozni chuvstva. :P :smt007 Super e tova,koeto ti se e sluchilo.Pojelavam si go i na men ili pone neshto podobno (da ne stavam alchna,ama mnogo mi haresa :oops: )
Ако става дума и на мен ми харесва.Много е романтично.Просто е SUPER

Tesinka
07-25-2006, 17:49
Lele,ama ti oshte li 4akash???Q mu zvunkai na mom4eto! :) zaslujil si go e... ;)

Obitax
07-25-2006, 17:52
Samo edno moga da kaja 6apka mu svalqm na toq momak !!! Mnogo dobre go e zamislil i izpalnil . Evala mu ! =D> =D>

He3HauKa
07-25-2006, 19:22
Tova e super krasiv jest.Qvno tova momche mnogo te haresva i iska da e s teb..... Moje bi trqbva da izlezesh s nego,no ako ne mojesh da otvarnesh na chustvata mu po dobre nedei da go naranqvash zashtoto qvno ne go zaslujava :mrgreen:

freaky_FK
07-25-2006, 20:33
ako ne go iskash ti, prati go pri men.nqma znachenie na kolko godini e :)

beb4o_bu
07-25-2006, 20:52
Вече почнахме да се повтаряме, но това е чудесно! По-романтично, и най-вече изненадващо не може да е! Искрено ти завиждам... Айде моля те разкажи какво е станало. :wink:

ANGEL4E
07-26-2006, 07:45
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jestoko super mn ti blaze!
izlezte moje pak i da izleze ne6to ako ti go haresva6 estestveno

did1ls
07-26-2006, 10:20
ako ne go iskash ti, prati go pri men.nqma znachenie na kolko godini e :)
Ако ти не го харесаш прати го на мен :D

rowzz
07-26-2006, 22:36
абе вий гледате само материалното бе.. таз мечка предстаям си кфи пари е.. ако и беше подарил нещо по малко и незабележимо нямаше да ви напрай такова впечатление..
а и не си мислете че момчетата не искат да дават всичко на момичетата около себе си.. просто повечето няма материалната възможност да ви задоволят капризите.. не всички са такива за каквито ги мислите..
и се пак поздраям пича.. яко е напрайл..

sLaDuR4ItUuU_F
07-26-2006, 22:58
Мн сладка история.Излез с него,явно наистина мн те харесва(обича).Браво на пича ,има въображение. =D>

did1ls
07-27-2006, 10:10
f0r3v3r]абе вий гледате само материалното бе.. таз мечка предстаям си кфи пари е.. ако и беше подарил нещо по малко и незабележимо нямаше да ви напрай такова впечатление..
а и не си мислете че момчетата не искат да дават всичко на момичетата около себе си.. просто повечето няма материалната възможност да ви задоволят капризите.. не всички са такива за каквито ги мислите..
и се пак поздраям пича.. яко е напрайл..
Поне аз не гледам материално

ExTr3m3_GiRL
07-27-2006, 10:15
Страхотно !!! =D> =D> =D> на момчето
Наистина си заслужава да излезеш с него личи си колко много те харесва или обича незнам.... но го е направил много сладко и романтично :smt007 Направо ми подобри настроението сега :lol: :wink:

kristini4ka
07-27-2006, 10:18
Awe imashe edna podobna tema samo moje li da mi kajesh koq ot dvete q e napisala taq glypost purva?