PDA

View Full Version : cennost



07-22-2006, 18:12
'dokato si devstven, si cenen' suglasni li ste? zvu4i malko kato ot baba mi, ama edno mom4e kefi li kogato priqtelkata mu ne e spala s drugi?6toto se zamislih ako otseg po4na(na 16) i kolko partniori 6te smenq...strah me e da ne stana kurva :roll:

07-22-2006, 18:23
nz dali si cenen samo za6toto ne si spala s mom4e, no ne tva e vajnoto v edn vruzka. otdruga stana ima mom4eta koito ne haresvat neopitni momi4eta (no tiq sa kreteni), no po-vajnoto e kakva si otvutre (harakter), za6toto ako sega po4ne6, kakto ti kaza, 6te spi6 s mom4eta, koito 6te obi4a6. a, tva ne sa slu4aini hora, vse pak surceto ti gi izbira. samo gledai da ne e purviq sre6nat na kupon :wink:

SMoKe_BoY
07-22-2006, 18:24
Поне за мен не ми пука .. с колко партниора си била просто .. си подбираи гаджедата смисал не да ми се праскаш с некфи мангали ..
чаткаш ли даже по опитна още по добре ако само ще легниш и ше ми
раскрачиш краката по добре да се дарвя на възглавницата ми...

maybelline
07-22-2006, 19:16
Разбира се,че момчето се кефи ако ти е първият,но малко момчета имат този късмет.Аз мисля,че човек си е ценен по всяко време,без значение дали е девствен или не.

Ivanna99
07-22-2006, 20:19
Az su6to mislq,4e cennostta idva ne ot tova dali si devstven ili ne,a ot du6ata i surceto na edin 4ovek!Moje da si devstvena,no tova ne zna4i,4e si neopitna v sferata na oralniq ili analniqt sex ili puk obratnoto tova,4e si spala s dve ili tri mom4eta,skoito si bila dulgo vreme(godini naprimer)ne te pravo po-malko cenen naprotiv tova spored men ne moje i ne bi trqbvalo da bude kriterii za cennost ili malocennost ima6 li akul v glavata,lubov v surceto i dobrota v du6ata nqma nikakvo zna4enie dali si devstven/a ili ne,za6toto si bezcenen i v dvata slu4aq!!!

alkobalko
07-22-2006, 20:41
Ценно е не само девственото момиче. Важен е и характерът. Всяко момче би се изкефило, ако ти е първият. Друг е въпросът дали го заслужава.

NicknameANdPasswORd
07-22-2006, 23:06
Айде сега ... По тази логика всички щяха да се пазят ... за тоз перфектният ... а Докато стигнат до него могат вече да са го изпуснали .... от гледна точка че не би било логично ако обичаш човек истински .... и се отдавате 1-на др изцяло секс-а е нормално последствие ... вярно ... готино е приятелката ти да не е била с др ... но ако е била с др момче мъж ... и т.н. незначи че нестава за нищо ....

От др страна ... Има една приказка :) така де 2 Малко брутално но истински ...


ЖЕната е като консерва ... 1 я оТваря ... всички я ползват

Жената е като динята на пазара ... Всички я чукат ... Но 1 я взема

Пак :) да не кажете че само за жената има ....

Мъжът е като четка за зъби ... Без дръжка е безполезен !!!


Нз ... Всяко едно същество е ценно ... като изключим курвите ... те и за по 5 лева можеш да ги навиеш ..... . Но Това че си правила секс не те прави по малко ценна !!!

^SeXyTo^^^
07-23-2006, 01:05
Познавам момчета който са били с мн момичета,но никога с девствена и мн искат да си намерят девствена приятелка.Всяко момче се кефи когато е с девствена,...нз но просто тъй си мисля.Например брат ми си има приятелка,но тя е спала и с други момчета,затова той каза:"колкото и да я обичам,дори 10 години да ходим,аз ще се оженя за вярна,искам да буда завинаги с момиче което не е било с друг".Но на днешно време са рядкост девствените след 17 годишна възраст.Не казвам да не правите секс момичета,аз още съм девствена но мисля да го направя скоро с човека който мн обичам,тай че всеки ма свойте ценности без значение девствен ли е или не.,...

NicknameANdPasswORd
07-23-2006, 01:08
Познавам момчета който са били с мн момичета,но никога с девствена и мн искат да си намерят девствена приятелка.Всяко момче се кефи когато е с девствена,...нз но просто тъй си мисля.Например брат ми си има приятелка,но тя е спала и с други момчета,затова той каза:"колкото и да я обичам,дори 10 години да ходим,аз ще се оженя за вярна,искам да буда завинаги с момиче което не е било с друг".Но на днешно време са рядкост девствените след 17 годишна възраст.Не казвам да не правите секс момичета,аз още съм девствена но мисля да го направя скоро с човека който мн обичам,тай че всеки ма свойте ценности без значение девствен ли е или не.,...

ПРати мн поздрави на брат си и кажи да я търси в Манастир-а или в някой вуз като ТЕХНИЧЕСКиЯ >.........
Огледна точка В ДНешни времена девиците са на изчезване ..... Но все пак се намира някоя заблудена душица дето се пази пази пази ... И както забелязвам накрая я насилват .... (изнасилват) нз пр на доста случай такива попадам така че .... Или правете секс с КЕф и желание и любов докато е времето
... или после чакайте някой насила да ви обезчести ....
Както е приказката .... Девственоста е Болестно състояние ......
ПС ... Лекува се ако се открие на време !!! :smt018

Доктор SeX
07-23-2006, 01:11
Вървяли си през гората Мечо Пух и Прасчо. Излезли на една полянка и що да видят - захвърлена пушка. Понеже не били виждали такова чудо досега, хванали да я разглеждат. Прасчо я хванал за дулото, а Мечо - съответно за приклада. Но естествено Мечо Пух най-накрая стигнал до спусъка и го натиснал. Чул се страшен гръм. Прасчо паднал на тревата и почнал да се превива: - Квии - квии - квиииииик. - К'во се хилиш бе, свиньо мръсна - изръмжал Мечо - 'наш как ми писнаха ушите.

07-23-2006, 08:27
Вървяли си през гората Мечо Пух и Прасчо. Излезли на една полянка и що да видят - захвърлена пушка. Понеже не били виждали такова чудо досега, хванали да я разглеждат. Прасчо я хванал за дулото, а Мечо - съответно за приклада. Но естествено Мечо Пух най-накрая стигнал до спусъка и го натиснал. Чул се страшен гръм. Прасчо паднал на тревата и почнал да се превива: - Квии - квии - квиииииик. - К'во се хилиш бе, свиньо мръсна - изръмжал Мечо - 'наш как ми писнаха ушите.
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt082 :smt118

Mike-Jones
07-23-2006, 15:42
Вървяли си през гората Мечо Пух и Прасчо. Излезли на една полянка и що да видят - захвърлена пушка. Понеже не били виждали такова чудо досега, хванали да я разглеждат. Прасчо я хванал за дулото, а Мечо - съответно за приклада. Но естествено Мечо Пух най-накрая стигнал до спусъка и го натиснал. Чул се страшен гръм. Прасчо паднал на тревата и почнал да се превива: - Квии - квии - квиииииик. - К'во се хилиш бе, свиньо мръсна - изръмжал Мечо - 'наш как ми писнаха ушите. =D> =D> =D> =D> :D

koalka
07-24-2006, 07:00
Ами да,повечето се радват,че приятелките им са девствени.Споко няма да станеш курва само от това,че си започнала да го правиш на 16.Курва си,ако спиш с много момчета.Ти и да почнеш да правиш секс на 20 пак може да си курва!!!

07-24-2006, 07:16
За мене няма нищо общо едното ст другото.

Communist
07-24-2006, 07:19
Всяко момче би се изкефило, ако ти е първият.

Всяко момче се кефи когато е с девствена.
АБЕ ЕЙ! Не говорете общо за всички момчета, всички които познавам не харесват девствени, мен лично само мисълта от кръвта ме побърква :smt090 . Даже за предпочитане е да са я минали 20-30 за да е по-широка.....това са принципи 8) ........