PDA

View Full Version : Сайт за пращана на sms,mms и файлове!!



дедо Груйо
07-22-2006, 18:26
Ето един много добър сайт за пращане на смс , ммс и на файлове . бачка към всички Мобилни оператори. Има също така и много добри безплатни опций за получавани на смс с информация.

www.mobisms.bg (http://mobisms.bg/register/r/0886829976)

s0c00l
07-22-2006, 19:07
Моля намали си аватара + подписа да не останеш без тях.
Защото когато модератора го види ще стане така.

07-24-2006, 13:22
Ето един много добър сайт за пращане на смс , ммс и на файлове . бачка към всички Мобилни оператори. Има също така и много добри безплатни опций за получавани на смс с информация.

www.mobisms.bg (http://mobisms.bg/register/r/0886829976)
Дедо :) айде да ми помогнеш малко, ако имаш представа за следното: попълних всичко от Стъпка 1 за да се регистрирам, но смс с активационния код ми пратиха чак след 1-2 часа. Тогава обаче ми бяха заели компютъра, както и затворили сайта. Сега като се опитам наново да стигна до там (до въвеждането на кода) ми казва че този номер е вече регистриран(и обяснимо защо), но не мога да въведа кода и да си се рег-на от моя номер. Как да стане това?! Много те моля, помогни ми ако можеш! Ако нещо не си ме разбрал - питай, пак ще пиша! Хайде, чакам за отговор,моля! [-o<

MauMyHkaTa
07-24-2006, 13:25
Пак забравих да се впиша, ей! Гостът бях аз, извинявам се за пореден път! :roll:

Loshotia
07-24-2006, 15:11
моя телефон го няма в списъка :-k

niGGa
07-24-2006, 15:23
Колежке, защо не разкри цялата истина?
Всъщност, истината е, че трябва да печелиш кредити, като казваш на твой познати да се регистрират под твойто име, т.е. да са ти так. нар. реферали.Чак тогава печелиш кредити, а само с тяхна помощ можеш да пращаш смс-си.Пълна глупост.

did1ls
07-24-2006, 16:09
Колежке, защо не разкри цялата истина?
Всъщност, истината е, че трябва да печелиш кредити, като казваш на твой познати да се регистрират под твойто име, т.е. да са ти так. нар. реферали.Чак тогава печелиш кредити, а само с тяхна помощ можеш да пращаш смс-си.Пълна глупост.
ebati prostotiqta

Loshotia
07-24-2006, 16:20
Еми какво, регвате се и после пращате линк на познатите. Я да питам автора на темата колко народ е необходим за пращане на ммси?

dance_with_devil_
07-24-2006, 21:04
i az imam edin vupros : trqbva samo da prati6 sait4eto na frend i toi da vlezne ili trqbva da se regne i toi , i ako trqbva da se regne pod tvoito ime ili nqkoe proizvolno negovo si ime :-k

teenkopele
07-26-2006, 10:12
Регнах се. :wink: