PDA

View Full Version : Moderated:Какво значи едно момиче да е перверзно?



07-22-2006, 18:32
kakvo zna4i edno momi4e da e PERVERZNO I POHOTLIVO:) i dali mom4etata se kefqt na takuv tip momi4eta :-)


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

maybelline
07-22-2006, 19:10
kakvo zna4i edno momi4e da e PERVERZNO I POHOTLIVO:) i dali mom4etata se kefqt na takuv tip momi4eta :-)

Значи да я интересува само секса,често независимо с кого.Някои момчета могат да харесат такъв тип момичета,ако търсят временното удоволствие и после захвърлят "мацката" като мръсен парцал и преминат към следващата бройка.А повечето момчета търсят нормална връзка с момиче.Никое момче не би харесало и уважавало такова леко момиче.

07-22-2006, 20:25
Това, че е едно момиче е первезно, не значи, че е ЛеКО :!: Первезността се определя по различен начин - за едни това е орална любов, за други анален секс и т.н. Не може да секаже кое момиче е пернвезно и кое не, защото това зависи от ценностите и вожданията на човека, която я определя.

Смятам, че няма лошо едно момиче да е первезно, момчетата се кефят, а другите момичета ми се струват скучни, които не са первезни. Но много малко момичета си признават, че наистина са первезни и те самите го смятат за лошо...

rowzz
07-22-2006, 20:28
Това, че е едно момиче е первезно, не значи, че е ЛеКО :!:
Вярно е.. за кфото и да стаа дума всяко момче харесва перверзните момичета щото сяко момче е перверзно..[/b]

07-22-2006, 20:33
perverznite momi4eta obi4at sexa i sa palavi taka da se kaje, no tva v nikakuv slu4ai ne ozna4ava 4e sa kurvi :!:

viki91
07-22-2006, 20:40
perverznite momi4eta obi4at sexa i sa palavi taka da se kaje, no tva v nikakuv slu4ai ne ozna4ava 4e sa kurvi :!:


Еми мноооого ясно! :!:

{_^SeX^On^The^BeacH^_}
07-22-2006, 20:59
Това, че е едно момиче е первезно, не значи, че е ЛеКО :!: Первезността се определя по различен начин - за едни това е орална любов, за други анален секс и т.н. Не може да секаже кое момиче е пернвезно и кое не, защото това зависи от ценностите и вожданията на човека, която я определя.

Смятам, че няма лошо едно момиче да е первезно, момчетата се кефят, а другите момичета ми се струват скучни, които не са первезни. Но много малко момичета си признават, че наистина са первезни и те самите го смятат за лошо...

СъгласеН СъМ ... ! :mrgreen:

bebe power
07-22-2006, 21:16
Първо перверзно и похотливо са две различни неща!Какво е перверзията - широко понятие,за всеки това е различно!Повечето хора влагат под тази дума смисъл на нещо не традиционно,различно,интер есно и екстравагантно!Но като се замисля,напоследък май вече няма такива "необичайни" неща,които всички да не правят!
Ооооооооо няма такъв мъж,който да не се кефи на такива момичета - на някой от тях им идва от вътре това поведение,а на други (повечето) го правят заради общия стереотип и наложилото се мнение в обществото или под точно от мъжете!Всяко едно момиче има естествен стремеж да бъде по-добро от предишното или следващото,а това постига по всякакъв начин,което води до пренасищане на такъв тип "перверзни момичета"
Похотливоста е нещо различно,това е палавото излъчване,закачката,флирта и погледа от типа:"Знам нещо,което ти не знаеш - ела с мен и ще ти покажа!"А похотливост еквивалентна на повече бройки...мисля,че се сещате как се нарича това!

07-23-2006, 16:35
:-k

theraven_nz
07-23-2006, 16:41
Първо перверзно и похотливо са две различни неща!Какво е перверзията - широко понятие,за всеки това е различно!Повечето хора влагат под тази дума смисъл на нещо не традиционно,различно,интер есно и екстравагантно!Но като се замисля,напоследък май вече няма такива "необичайни" неща,които всички да не правят!
Ооооооооо няма такъв мъж,който да не се кефи на такива момичета - на някой от тях им идва от вътре това поведение,а на други (повечето) го правят заради общия стереотип и наложилото се мнение в обществото или под точно от мъжете!Всяко едно момиче има естествен стремеж да бъде по-добро от предишното или следващото,а това постига по всякакъв начин,което води до пренасищане на такъв тип "перверзни момичета"
Похотливоста е нещо различно,това е палавото излъчване,закачката,флирта и погледа от типа:"Знам нещо,което ти не знаеш - ела с мен и ще ти покажа!"А похотливост еквивалентна на повече бройки...мисля,че се сещате как се нарича това!

=D> :smt023:

ninsy
07-23-2006, 16:56
Първо перверзно и похотливо са две различни неща!Какво е перверзията - широко понятие,за всеки това е различно!Повечето хора влагат под тази дума смисъл на нещо не традиционно,различно,интер есно и екстравагантно!Но като се замисля,напоследък май вече няма такива "необичайни" неща,които всички да не правят!
Ооооооооо няма такъв мъж,който да не се кефи на такива момичета - на някой от тях им идва от вътре това поведение,а на други (повечето) го правят заради общия стереотип и наложилото се мнение в обществото или под точно от мъжете!Всяко едно момиче има естествен стремеж да бъде по-добро от предишното или следващото,а това постига по всякакъв начин,което води до пренасищане на такъв тип "перверзни момичета"
Похотливоста е нещо различно,това е палавото излъчване,закачката,флирта и погледа от типа:"Знам нещо,което ти не знаеш - ела с мен и ще ти покажа!"А похотливост еквивалентна на повече бройки...мисля,че се сещате как се нарича това! =D> =D>

bebe power
07-23-2006, 19:32
:oops: Балгодаря за оценката! :-)

07-23-2006, 20:49
kakvo zna4i edno momi4e da e PERVERZNO I POHOTLIVO:) i dali mom4etata se kefqt na takuv tip momi4eta :-)

Значи да я интересува само секса,често независимо с кого.Някои момчета могат да харесат такъв тип момичета,ако търсят временното удоволствие и после захвърлят "мацката" като мръсен парцал и преминат към следващата бройка.А повечето момчета търсят нормална връзка с момиче.Никое момче не би харесало и уважавало такова леко момиче.

Мм не съм съгласна, че е точно така..Да момчетата наистина не биха уважавали такова момиче, но според мен биха я харесали, защото повечето търсят бройка за една нош, след което да я захвърлят, малко са момчетата, които търсят сериозна връзка...Перверзно значи да говори мърсотий не си ли чувала израза :мн си перверзен" похотливо значи да обича да ходи по маже и да не е само с един.. [-(

07-23-2006, 21:15
Moq priqtel kazva 4e sum perverzna tui kato : OBI4AM :
1vo -topkite my ili ne6to -moje rukata my- da se bluskat v klitora mi!
2ro -da me hape po vrata
3to- da my dyham
4to-obi4am da my smy4a orustite
5to- da stena na ob6testveni mesta
7to -da me ruga mn silno pri sex

niGGa
07-24-2006, 08:00
Moq priqtel kazva 4e sum perverzna tui kato : OBI4AM :
1vo -topkite my ili ne6to -moje rukata my- da se bluskat v klitora mi!
2ro -da me hape po vrata
3to- da my dyham
4to-obi4am da my smy4a orustite
5to- da stena na ob6testveni mesta
7to -da me ruga mn silno pri sex
8 - да ми пикае на главата
9 - да пикая аз на него
10 - да си пикаме взаимно...
Ебаси хората има.Мене ме беше гнус даже да прочета какво е написала тая потребителка.
Иии, че 1 момиче е перверзно изобщо не означава че е леко!

SMoKe_BoY
07-24-2006, 08:19
Moq priqtel kazva 4e sum perverzna tui kato : OBI4AM :
1vo -topkite my ili ne6to -moje rukata my- da se bluskat v klitora mi!
2ro -da me hape po vrata
3to- da my dyham
4to-obi4am da my smy4a orustite
5to- da stena na ob6testveni mesta
7to -da me ruga mn silno pri sex
8 - да ми пикае на главата
9 - да пикая аз на него
10 - да си пикаме взаимно...
Ебаси хората има.Мене ме беше гнус даже да прочета какво е написала тая потребителка.
Иии, че 1 момиче е перверзно изобщо не означава че е леко!

Хахах срам го било ахахах ... Место да кажеш искам едно такова за вкащи .. хах на колко си години NiggAs..

07-24-2006, 22:06
Moq priqtel kazva 4e sum perverzna tui kato : OBI4AM :
1vo -topkite my ili ne6to -moje rukata my- da se bluskat v klitora mi!
2ro -da me hape po vrata
3to- da my dyham
4to-obi4am da my smy4a orustite
5to- da stena na ob6testveni mesta
7to -da me ruga mn silno pri sex ми що да е перверзно, даже е яко \:D/