PDA

View Full Version : ПОБЛЕМНИЯ СЪН НА ПРИЯТЕЛЯ МИ!



07-22-2006, 18:40
Здравяйте форумци... Дано имате нервите да прочетете историята ми за която искам някакъв съвет. Преди няколко вечери приятеля ми спа у нас. 2 часа след като сме заспали той взе да бълнува и издаваше някакви странни звуци. Аз се наддигнах бутнах го и ми изкрещях името. След това той ме стовари на земята и взе да ме налага. Биеше ме с юмруци. Налагаше ме на земята до кат` не се озъзнах и го изблъсках от мен и изкрещях : "Иване! Спри, спри!" Той се събуди... Седна на леглото и започна да реве ... понеже ме видя в кръв и незнаеше какво става. Аз взех памуци - мамуци да чистя кръвта от себе си, а той не можеше да се успокои. Беше ужасно. Говорил е с майка си (но аз няма как да кажа на наще, защото имам чувството, че няма да го разберат) и тя му казала, че това е зареди разни си нерви да намали срещите си със PC-то .. да наблегне на съня, (понеже има разреден сън от няколко месеца насам) и за известно време да не се виждаме, а това лесно може да стане понеже не сме от един и същи град. Естествено ще го направим понеже майка му се опасява да не направи нещо по-лошо с мен (но тя все мисли за най-лошото) Та дайде ми съвет. Случвало ли ви се е.... От какво предполагате, че се дължи това. Знам, че ако не го бях бутнала нямаше да имам пукната на две места глава и т.н. Просто съм оплашена..Та и 1 месец няма да се видим ](*,) :smt010 [color=cyan]

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 18:44
олеле направо нз какво да ти кажа :-s

Jenninka
07-22-2006, 19:46
тегаво звучи...не знам какво да ти кажа.може би приятеля ти трябва да псоещава някакъв психолог.а не просто да предполагате.моят съвет е да се ходи на специалист