PDA

View Full Version : Как се сваля момиче?



sramejliviq
07-22-2006, 19:11
Как се сваля момиче най-лесно?И по-точно,как да я заговоря?ПЛс помогнете!

EnJoY
07-22-2006, 19:14
Значи ето ти и рецептата :

1. Един душ
2. Един сьпун
3. Един гел/пяна/лак
4. Малко градус
5. Малко смелост
6. Малко кьсмет
7. Малко общи приказки
8. Едно питие
9. Едно легло
10. Happy END :mrgreen:

Сега сериозно :

Зн всяко едно момиче обича да бьде обсипано от комлименти ама мн комлименти. Да бьде сравнявана с др момичета които и ти виждаш че са по хубави от нея. От там идва всичко. Почни с празни приказки но и приказвай само положителни неща.. Рабери кво я кефи..забрави за срама .. Айде и др му казвайте че имам работа...

priti_kiti
07-22-2006, 19:45
добре изпитан начин !!! (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=46438&highlight=%F1%E2%E0%EB%FF+%EC%EE%EC%E8%F7%E5)
още по-добър ! (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=46421&highlight=%F1%E2%E0%EB%FF+%EC%EE%EC%E8%F7%E5)

ANGEL4E
07-25-2006, 07:35
Зн всяко едно момиче обича да бьде обсипано от комлименти ама мн комлименти.
za tova sam saglasna
Да бьде сравнявана с др момичета които и ти виждаш че са по хубави от нея.
za tova oba4e ne sam za6toto momi4eto sa6to vijda 4e drugite sa po hubavi i i stava gadno 4e ne e kato tqh. :smt006 [/quote]

freaky_FK
07-25-2006, 09:36
:) s tuhla chetvorka e naj sigurno

yo-ma-nigga
07-25-2006, 09:38
pruskai char s palna sila ne go pesti :lol:

freaky_FK
07-25-2006, 09:39
kato momiche shte ti kaja che nie obichame vnimanieto no ne i prekalneto nali se sshstash za reklamata na sprite :D inache e gotino kolko vnimanie obrushtash oshte tolkova i da s epravish na bezrazlichen ;) gvori si s neq za neshta ot jivota ama koito ti idvat otvutre kaji i nqkolko tvoi tajni ako i imash doverir sled tova q pokani kafe kino a sled tova na diskoteka ili bar,ako imate godinite de.uspeh ;)

SlaDko{P}BuKu
07-25-2006, 10:04
kakvi sa tez raboti?b1di sebe si,az otk1de da znam,koe ti e po silite i koe ne

07-25-2006, 12:52
прави се на някой друг т.е не бъди себе си

kaka0155
07-25-2006, 15:22
Как се сваля момиче най-лесно?

С тухла 4-ка!!! :P :P :P

`Death`Whore`
07-25-2006, 15:23
Сваля се, когато не си с идеята, че я сваляш.

not`here
07-25-2006, 15:39
Хаха, за това няма строго определена система. Всичко зависи от това как си го направиш. Дори някои да ти каже да направиш нещо едвали би го направил точно така .. защото не можеш да предвидиш какво може да стане. Най-важното е да имаш смелост, да не си толкова срамежлив и всичко ще си дойде на мястото рано или късно :)

Obitax
07-25-2006, 21:05
4ove4e samo moga da ti kaja 4e nqkoilko Hubavi i Mili dumi mogat da ti otvorqt vretite kam raq ( kakto iska6 go razbirai ).

07-25-2006, 21:33
Бъди позьор за простите материалистки и бъди себе си за истинските момичета.
:)

rowzz
07-26-2006, 22:40
най важното е да не си отчаян.. :smt006

InHell
07-27-2006, 00:26
"Ся, слушай внимателно, няма да повтарям! Приближаваш се до момичето, усмихваш и се и й нацепваш една глава.......гарантирам ти че ще я свалиш!"
:P

Greedy
08-01-2006, 12:50
Как се сваля момиче най-лесно?И по-точно,как да я заговоря?ПЛс помогнете!

С шут между очите!

DaDdY_BoY
08-01-2006, 12:59
Значи ето ти и рецептата :

1. Един душ
2. Един сьпун
3. Един гел/пяна/лак
4. Малко градус
5. Малко смелост
6. Малко кьсмет
7. Малко общи приказки
8. Едно питие
9. Едно легло
10. Happy END :mrgreen:

Сега сериозно :

Зн всяко едно момиче обича да бьде обсипано от комлименти ама мн комлименти. Да бьде сравнявана с др момичета които и ти виждаш че са по хубави от нея. От там идва всичко. Почни с празни приказки но и приказвай само положителни неща.. Рабери кво я кефи..забрави за срама .. Айде и др му казвайте че имам работа...
ми и аз го подкрепям...може би е така... :)

Отговор
08-01-2006, 13:09
Зн всяко едно момиче обича да бьде обсипано от комлименти ама мн комлименти. Да бьде сравнявана с др момичета които и ти виждаш че са по хубави от нея. От там идва всичко. Почни с празни приказки но и приказвай само положителни неща.. Рабери кво я кефи..забрави за срама .. Айде и др му казвайте че имам работа...
Мъжът обича с очите си,а жената с ушите си. :wink:

DaDdY_BoY
08-01-2006, 13:42
бах честно в тфа ме нема :(

love_all
08-01-2006, 13:58
Да бьде сравнявана с др момичета които и ти виждаш че са по хубави от нея. От там идва всичко.
pulen absurd! Dori da me izkara sto puti po-krasiva, ako me sravni s niakoia, osobeno ako e nepoznat, takuv shut shte mu bia, che shte vidi ne zvezdi, ami i luni posred bial den!

devil_jade
08-01-2006, 14:18
Всяка жена,момиче,девойка или к'вото е там от женски пол,обича да й правиш мили комплименти,да й говориш нежни неща.Също е много важно да имаш чувство за хумор,но не прекалено(да не вземеш сега да разказваш виц,след виц или пък да пускаш тъпи момчешки шегички,за момичешките маниери!).Важно е да си уверен,но да не се надуваш като пуек.Да си усмихнат,но не налендзен като варена тиква за Вси Светий.И най-важното за първите впечатления-да не си облечен като загубеняк от нискобюджетен,френски филм.
Можеш да я заговориш по много начини.Най-ефектният обаче е да отидеш направо при нея и да й кажеш:"От доста време те наблюдавам и мисля че си много красива.Може ли да се запознаем?".Тая реплика е редовен номер на един приятел и вярвай ми,действа безотказно всеки път.Успех!Дано съм помогнала.

iiirish
08-01-2006, 14:24
Сваля се, когато не си с идеята, че я сваляш. =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Slayer
08-01-2006, 15:21
http://pickup-project.dir.bg/

welcome to BG PUAs lair ;-)

p.s. чета по-горе и се смея от сърце - много момченца и момиченца живеят във филмите... Те не са виновни всъщност - така са програмирани...

p.s.s. като безплатен съвет - глупостта с комплиментите просто я забрави - както и обсипването с внимание и незнам си там още кво си...

devil_jade
08-01-2006, 16:18
Slayer:Понеже аз живея във филмите,но все пак се питам...как,мама му стара,ти си "свалил" някое момиче...?Айде ако имаш време да ми отговориш.МЕРСИ!

Mike-Jones
08-01-2006, 17:02
kaji 4i4o ima hotel na albena i ima mercedes she te vozq na nego xax gotova e ti kazvam

08-01-2006, 20:41
"Ся, слушай внимателно, няма да повтарям! Приближаваш се до момичето, усмихваш и се и й нацепваш една глава.......гарантирам ти че ще я свалиш!"
:P
Както Зидан свали Матераци :lol:

BebeTooOoo
08-01-2006, 21:27
mi az kato momi4e 6te ti kaja samo tfa-nie obi4ame da ni pravat komplimenti,da ni obru6tat vnimenie,o ne mnogo,za6toto ponqkoga stava dosadno.obi4ame mom4etata da se durjat milo s nas a ne grubo kakto pove4eto.ima i o6te ama sasega tova 6te ti kaja.

DaDdY_BoY
08-01-2006, 21:29
kakvi sa tez raboti?b1di sebe si,az otk1de da znam,koe ti e po silite i koe ne
де бе човек .....той иска само съвет... тцтцтц

Slayer
08-02-2006, 08:01
Slayer:Понеже аз живея във филмите,но все пак се питам...как,мама му стара,ти си "свалил" някое момиче...?Айде ако имаш време да ми отговориш.МЕРСИ!

Лол, сега прегледах мнението ти до края ... и...


Най-ефектният обаче е да отидеш направо при нея и да й кажеш:"От доста време те наблюдавам и мисля че си много красива.Може ли да се запознаем?".Тая реплика е редовен номер на един приятел и вярвай ми,действа безотказно всеки път.Успех!Дано съм помогнала.

Момчета - ако някога Ви мине през главата да използвате нещо такова (комплимент+супер валидейшън+ниидинес+търсен е на позволение) - по-добре направо се обесете... Ето разбор на опенера:

"От доста време те наблюдавам"
- Издаваш прекалено голям интерес. Вдигаш ранга и прекалено много и сваляш своя... От какъв зор я наблюдаваш "от доста време"? Това означава - че няма други жени в живота ти и около теб и си губиш времето просто да наблюдаваш някаква девойка. Веднага поставяш Фрейм, че ценната е тя - а ти си некъв тапак - който я наблюдава - лапнал е по нея - "от доста време".

"и мисля че си много красива"
- О боже! Ако тя е красиво момиче - тя много добре знае това. И стотиците мъже преди теб, които са се опитвали да я свалят са и го казвали същото. И автоматично тя те причислява /с тази реплика/ към тези wuss-ита, които се опитват да я омаят с комплимент... И НЕ, тя не може и няма да прави секс с всички тези навлеци, дето и обясняват, колко е красива и искат да я черпят и да се запознават с нея...

"Може ли да се запознаем?"
- Е това вече кърти. Искаш и разрешение да се запознаеш с нея? Ми супер пич си - щом ти трябва нейното позволение - що направо не я питаш дали може да дишаш въздуха близо до нея? Или предложи да я черпиш бира - още по-добре - покажи се още по-нийди и с още по-нисък ранг като същевременно вдигаш нейния в небесата.

Резултатът от такъв тип Игра (описан по-горе) е всичко друго, но не и сексуални отношения с девойката...

девил_джейд - мисля, че проявяваш мързел и неуважение да искаш, да ти разкажа Играта си, при положение, че съм дал точен линк - където може да се прочете много за нея...

Поздрав на всички,
-Slayer

devil_jade
08-02-2006, 08:24
Slayer:Първо ще те помоля да пишеш ника ми на английски,както съм го написала аз.
След това да се замислиш дали не си някой от ония "пичове",които не могат да създадат сериозна връзка,заради предрасъдаците си и високото си мнение за себе си.Жената трябва да се уважава и да й се показват милите страни на противоположния пол.А ми се струва че ти не си способен и на половината от това.

Резултатът от такъв тип Игра (описан по-горе) е всичко друго, но не и сексуални отношения с девойката... ...Направо съм отвратена.Явно за теб всичко е секс.Това е доста примитивно.И жалко.

мисля, че проявяваш мързел и неуважение да искаш, да ти разкажа Играта си, при положение, че съм дал точен линк - където може да се прочете много за нея...
И за финал...ще проявявам каквото си искам.Не ми се четат простотийте на някой си...мерси за вниманието.Няма да занимавам никого повече с глупости.Съветвам те и ти да направиш същото.

Slayer
08-02-2006, 08:38
Slayer:Първо ще те помоля...

Мухахах :-D,
Току що ми припомни, защо бях спрял да пиша постове в този форум...

Като пораснеш с десетина (поне) годинки и спреш да се изживяваш като принцеса от приказките - тогава ще си на ниво да се заяждаш с мен. Сега просто смях ми правиш...


След това да се замислиш дали не си някой от ония "пичове",които не могат да създадат сериозна връзка,заради предрасъдаците си и високото си мнение за себе си.

Хахах,
Докторите ти казаха да не пропускаш да си пиеш хапчетата :lol:.

Аз съм сгоден бе момиче - с последната си сериозна приятелка ЛТР съм от повече от две години /а несериозни имам десетки дори и в момента/ - правя секс всеки ден (понякога повече от един път на ден - примерно вчера)... Кви са тия наизустени реплики дето ги мяташ само за спорта... смях, смях...

-Slayer

п.с. Аз не занимавам хората с глупости - ти го правиш - като им губиш времето да им предлагаш Игра от Социалното Програмиране... бягай обратно във филмите...