PDA

View Full Version : az q obi4am ,a tq mene ne :(



mnzle
07-22-2006, 19:24
zapoznah se s neq februari mesec ,zapo4nah da razbiram 4e tq e mnogo interesen 4ovek i 4e nqma da namerq drugo momi4e kato neq , zapo4nah da se vliubvam. otna4alo mislih da ne i kazvam 4e q obi4am ,no sled kato si govorihme edna ve4er i re6ih da i kaja ,tq be6e mn iznenadana ot tova koeto i kazah... sled tova tq kaza 4e 6te si pomisli - sled kato si pomisli kaza 4e otgovoryt i e NE ... sled edin mesec razmisli i trygnahme . za mene be6e strahotno ,no edin mesec sled kato tragnahme tq zamina da raboti v drug grad i posle kaza 4e nai-dobre 6tqlo ako ne sme zaedno za6toto az mnogo q obi4am ,a tq ne moje da otgovori na 4uvstvata mi ... ve4e ne iska da se vijdame (iska da se vijdame mnogo rqdko ... za6toto sme bili samo priqteli ve4e ,a predi da i kaja 4e q obi4am si izlizahme mnogo 4esto ...) prez tozi mesec koito bqhme zaedno az otsystvah ot grada i tq mi pra6ta6e sms-i 4e i lipsvam ,a sega ne sme se vijdali ot 2 sedmici i dori nqma jelanie da me vidi..... :((((((((((((((((((((( basi sled kato zamina zapo4na da se dyrji mnogo stranno i nai-lo6oto e 4e ne iska da mi kaje tezi ne6ta v o4ite ami mi gi kazva po 6ibaniq telefon .... basi kak moje da i lipsvam edin den ,a na sledva6tiq den da mi kaje 4e po dobre da ne sme zaedno :'(

pomognete mi kajete mi kakvo da pravq .... za6to se dyrji taka ... 6te umra ot m1ka ot kakto ne sme zaedno i ne sym sy6tiq 4ovek ... reva kato malko dete kato se setq za momentite koito sme prekarali zaedno :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( (((((((((((((((((((((((((((((((((((

EnJoY
07-22-2006, 19:28
Сьчуствам ти на 1000 виж http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=46637

И дай да направим клуб на самотниците мн ще ни помогне сигурен сьм. Нз немога да ти кажа нищо освен бори се до загуба на надежда и гледай напред (казвам ти го а не го правя) но поне може да си по силен от мен но от любовта по силна няма и невиждам как ще има [-X

cskamoni4ka
07-22-2006, 19:29
Просто момичето не иска да е с тебе,превъзмогни я има други момичета на този свят!Успех пичага!

teenage_drama_queen
07-22-2006, 19:34
ima edna prosta istina za koqto az na skoro razbrah. kogato mom4etata zarqzvat edno momi4e im e gadno predi da i go kajat no kogato edno momi4e zarqzva mom4e i e gadno sled kato go zareje... za tova moje prosto da ne i e priqtno 4e te zarqzva vapreki 4e ne te haresva i da te ozbqgva...

mnzle
07-22-2006, 19:44
Просто момичето не иска да е с тебе,превъзмогни я има други момичета на този свят!Успех пичага!
az sym ne iskam i nqma da q zabravq ot kakto q sre6nah vsi4ki hora s koito ob6tuvam za mene sa ednakvi predi se pritesnqvah ot momi4etata ,no ot kakto q sre6nah vob6te ne mi puka 6toto predi se my4ih da im se haresam a sega ne mi puka dali 6te me haresat ili ne
tq e momi4eto koeto obi4am i nqma da q zabravq blizkite nqkolko godini... vsi4ko mi napomnq za neq i napravo se razplakvam... i kogato nqkoi me pita k'vo mi ima mu kazvam 4e ne6to mi e vlqzlo v okoto

mnzle
07-22-2006, 19:45
.....
vapreki 4e ne te haresva i da te ozbqgva...
dobre togava edin mesec kak i lipsvah i i be6e priqtno kato sme zaedno ???

cskamoni4ka
07-22-2006, 19:45
Просто момичето не иска да е с тебе,превъзмогни я има други момичета на този свят!Успех пичага!
az sym ne iskam i nqma da q zabravq ot kakto q sre6nah vsi4ki hora s koito ob6tuvam za mene sa ednakvi predi se pritesnqvah ot momi4etata ,no ot kakto q sre6nah vob6te ne mi puka 6toto predi se my4ih da im se haresam a sega ne mi puka dali 6te me haresat ili ne
tq e momi4eto koeto obi4am i nqma da q zabravq blizkite nqkolko godini... vsi4ko mi napomnq za neq i napravo se razplakvam... i kogato nqkoi me pita k'vo mi ima mu kazvam 4e ne6to mi e vlqzlo v okoto
Много добре те разбирам какво ти е,но просто няма друг начин освен да я забравиш! :roll:

mnzle
07-22-2006, 19:49
nqma da q zabravq ! do sega ne sym sre6tal takyv 4ovek s takav harakter... vie prosto nqmate predstava kakvo e tova momi4e... tq e MNOGO MNOGO MNOGO dobra.... i nqma ni6to ob6to s pove4eto momi4eta ... ako prili4a6e pone malko na vsi4ki momi4eta 6tqh da q zabravq no nqma druga kato neq (pone az ne sym sre6tal i nikoi ot priqtelite mi ne e i do sega ne sym 4ul za takova momi4e...) edin priqtel ne mi vqrva6e i mi kazva6e 4e preuveli4avam (kakto i vie sega si mislite) i kogato go zapoznah s neq i bqhme samo edin den zaedno i na kraq na denq mi kaza "znae6 li tq naistina ne e kato drugite momi4eta ! Ne q ispuskai za ni6to na sveta tq e prekrasen 4ovek !"

cskamoni4ka
07-22-2006, 19:53
nqma da q zabravq ! do sega ne sym sre6tal takyv 4ovek s takav harakter... vie prosto nqmate predstava kakvo e tova momi4e... tq e MNOGO MNOGO MNOGO dobra.... i nqma ni6to ob6to s pove4eto momi4eta ... ako prili4a6e pone malko na vsi4ki momi4eta 6tqh da q zabravq no nqma druga kato neq (pone az ne sym sre6tal i nikoi ot priqtelite mi ne e i do sega ne sym 4ul za takova momi4e...) edin priqtel ne mi vqrva6e i mi kazva6e 4e preuveli4avam (kakto i vie sega si mislite) i kogato go zapoznah s neq i bqhme samo edin den zaedno i na kraq na denq mi kaza "znae6 li tq naistina ne e kato drugite momi4eta ! Ne q ispuskai za ni6to na sveta tq e prekrasen 4ovek !"
Аз ти казвам,че да я забравиш-това е най-добрия начин да не страдаш,от там нататък ти си решаваш какво да правиш.Това си е твоя живот.Никой не може да те накара на сила да я забравиш или не.Успех каквото и да решиш.Дано да бъдете заедно!

07-22-2006, 19:58
kakvo tolkova q pravi prekrasna?

Tekitha
07-22-2006, 20:39
помисли за недостатъците й..... зная че да обичаш означава да обичаш и минусите на другия но факта че те е зарязала и че се държи с теб супер тъпо и по детски не те ли дразни или да те озлобява незнам.... Аз немога да обичам човек който ме наранява

Luna7i4ka
07-22-2006, 21:05
Горкичкия ти :(( яко са те прецакали .. Според мен и е било хубаво да бъде с теб и може би е искала да се влюби, но не успяла да те обикне истински.. но всъщност само тя си знае .. безмислено е да гадаем както е в главата й. Но колкото по-скоро се примириш с мисълта, че тя е някъде там и няма да сте заедно вече, толкова по-добре за теб. Повярвай ми!! аз минах през нещо подобно преди малко повече от година и супер много време се измъчвах със спомени и напразни надежди докато един ден не осъзнах, че всичко е свършило и миналото никога няма да се върне ..
незнам какво да ти кажа освен да ти пожелая да осъзнаеш тези неща възможно най-скоро, защото болката наистина е огромна :cry:

CrazyWitch
07-23-2006, 14:05
Еми или е объркана или просто е осъзнала някой неща... И аз си виках така един път.. Как може един ден да се обича - на следващия не. Опитай се да превъзмогнеш, защото няма по-лошо нещо от това да храниш надежди ... може би и не напразни. Ти избири какви да правиш. Късмет!

IKisseDAGirL
07-23-2006, 14:37
кви са тия глупости, че няма да я забравиш.. няма да я забравиш следващите няколко месеца, най-много година - две :wink: след тва нещата си идват на мястото
той всеки си вика "няма да го/я забравя, винаги ще я/го обичам", ама тва са само някви депресии и все някога работите се оправят :)
и аз съм била "безнадеждно" влюбена, спокойно :smt005