PDA

View Full Version : Nqma s koi da izlizam..



07-22-2006, 21:05
Minaloto lqto imah nqkolko mn qki priqteli,koito za sujalenie ne sa tuk,ediniqt e v 4ujbina,a drugiqt go prieha i u4i vis6e i ne e v grada mi. S teh prekarah edno nezabravimo lqto. Smqh,diskoteki,kafeta,spodelqne. nai-qkoto lqto v jivota mi. Problemyt e,4e sega gi nqma i az nqma s koi da izlizam. Imam 1 poznat s koito izlizame 1 pyt sedmi4no,no razgovorite mn ne se polu4avat a i toi e nqkolko godini po-golqm ot men. Mn mi teji tova,az sum sviknal da hodq na diskoteki,da izlizam navyn,a sega v edin moment se okazva,che nqma s koi. Mn mi tejko,vie kakvo bihte napravili v takava situaciq,pomognete pls. Mom4e sym na 17,ako tova ima znachenie.Mersi predvaritelno

portokalkaa
07-22-2006, 21:33
Mmmm...mn gadna situaciq...nz kakvo da te posyvetvam,ma nameri si novi pritelcheta,v chata,nasam-natam...se she se nameri nqkoi!Zapoznai se s novi hora,obshtuvai si s tqh...i uspeh

fti4ka
07-22-2006, 21:42
епа да дойда да те изведа аз?! ти от къде си? тва с чата не го пробвай щото... абе аиде няма се изказвам ма недей че ше съжаляваш..

In4iTu_
07-23-2006, 00:32
Не може да имаш само 2-ма приятеля...Все имаш някакви познати (не е задължително да са ти първи приятели, за да излизаш с тях нали?), обади им се и излезте някъде... :wink:

teenkopele
07-26-2006, 10:31
Minaloto lqto imah nqkolko mn qki priqteli,koito za sujalenie ne sa tuk,ediniqt e v 4ujbina,a drugiqt go prieha i u4i vis6e i ne e v grada mi. S teh prekarah edno nezabravimo lqto. Smqh,diskoteki,kafeta,spodelqne. nai-qkoto lqto v jivota mi. Problemyt e,4e sega gi nqma i az nqma s koi da izlizam. Imam 1 poznat s koito izlizame 1 pyt sedmi4no,no razgovorite mn ne se polu4avat a i toi e nqkolko godini po-golqm ot men. Mn mi teji tova,az sum sviknal da hodq na diskoteki,da izlizam navyn,a sega v edin moment se okazva,che nqma s koi. Mn mi tejko,vie kakvo bihte napravili v takava situaciq,pomognete pls. Mom4e sym na 17,ako tova ima znachenie.Mersi predvaritelno

В квартала ти не се ли събира някаква компания?

Ако да, опитай се да се приобщиш към тях.
Упсех. :wink:

teenkopele
07-26-2006, 10:32
Minaloto lqto imah nqkolko mn qki priqteli,koito za sujalenie ne sa tuk,ediniqt e v 4ujbina,a drugiqt go prieha i u4i vis6e i ne e v grada mi. S teh prekarah edno nezabravimo lqto. Smqh,diskoteki,kafeta,spodelqne. nai-qkoto lqto v jivota mi. Problemyt e,4e sega gi nqma i az nqma s koi da izlizam. Imam 1 poznat s koito izlizame 1 pyt sedmi4no,no razgovorite mn ne se polu4avat a i toi e nqkolko godini po-golqm ot men. Mn mi teji tova,az sum sviknal da hodq na diskoteki,da izlizam navyn,a sega v edin moment se okazva,che nqma s koi. Mn mi tejko,vie kakvo bihte napravili v takava situaciq,pomognete pls. Mom4e sym na 17,ako tova ima znachenie.Mersi predvaritelno

В квартала ти не се ли събира някаква компания?

Ако да, опитай се да се приобщиш към тях.
Успех. :wink:

MoNI_the_StrAnge
07-27-2006, 11:00
:lol: купи си кученце..

или пък дай адреса да те изведем вънка .
и аз мерси предварително..

niGGa
07-27-2006, 11:40
бих си направил кефа сам.

Loshotia
07-27-2006, 13:39
Това с кученцето си е идея. Ами поизлез със съученици, щото да се присъедини към някоя компания е малко голям вече.

Ipolit
07-27-2006, 18:12
Дискотеките е кафетата или поне почти всички такива са... хмммм... Сборища на олигофрени! Чудно как още не си го забелязал, та даже ти и липсват.
Най - добре не излизай с който и да било, избягвай да разговаряш с хора, за които имаш съмнение, че са леееко изкуствени, стой си предимно вкъщи, слушай Брамс и си чети книжки.
C'est la vie! 8)

moonbeam
07-27-2006, 19:58
spox,pri men situaciqta e sa6tata,po princip si izlizam s nay-dobrata mi pr,oba4e ve4e si ima gadje i mi e neudobno da sam postoqnno s tqh,bih ti predlojila da izlezem,no predpolagam 4e ne sme ot edin grad :lol:

Loshotia
07-27-2006, 20:16
Дааааам, това с бест френдките и гаджетата е кофти. Често ревнувам много. Макар че нещата са различни

ycMuBkaTa
07-27-2006, 20:21
Не вярвам да не можеш да си намериш приятели. Щом си падаш по дискотеки, излизания би трябвало да си контактна личност и да нямаш проблеми със запознанствата. Така че поизлез - обади се на тоз-оня и то от приказка на приказка ще си намериш компания.

07-28-2006, 14:30
spox,pri men situaciqta e sa6tata,po princip si izlizam s nay-dobrata mi pr,oba4e ve4e si ima gadje i mi e neudobno da sam postoqnno s tqh,bih ti predlojila da izlezem,no predpolagam 4e ne sme ot edin grad :lol:


Ti otkade si

DarkSanctuary
07-28-2006, 19:38
Добре бе, пич, гледай сега, ако си седиш във вас нали се сещаш, че никой няма да дойде да ти звънне на вратата и да ти каже "Приятно ми е аз съм Пешо (примерно :lol: )! Искаш ли да излезем?". Вместо в това хубаво време да седиш затворен между четири стени и да си блъскаш главата в тях какво да правиш, излез! Вземи си една бира, седни в някой парк/градинка, пийвай си, току виж някой се е присламчил към теб или пък ще видиш някои познати, ще се разприказвате и така! В краен случай не е страшно или срамно да си набелжиш някоя компанийка, да отидеш при тях уж да ги питаш нещо, ала бала и е напълно възможно да се заговорите... Изобщо разхождай се на някъде! Не е толкова ужасяващо човек да излезе сам, напротив! На мен понякога ми писва от всичко и всички, и си излизам сама, сядам си някъде, пускам си музика, пия бира и знаеш ли к'ъв кеф ми е. Понякога аз съм си най-добрата компания! Ако бях на твое място щях да направя именно това, да отида някъде, да седна, да се занимавам с нещо и да чакам някой ентусиаст да дойде и да ме заговори. Е, вярно, че при мен е по-лесно, все пак съм момиче, но пък има друго кофти нещо - момчетата не идват при мен с идеята да ми станат най-добри приятели, ако ме разбирате! :lol: Не е задължително точно това да е сценария де, но при всички положения е твърде вероятно да се запознаеш с нови хора, ако щъкаш насам-натам, на мен почти всеки ден ми се случва! Просто се размърдай на някъде! :mrgreen:

П.П. Ето, аз сега например смятам да си кача няк'ва размазваща музика на MP3-то, да си купя бира и цигари и както в момента е вече късничко и е станало хладно, да си седна някъде, да си пийвам, да си слушам музика, да си мисля...тъй че, защо не пробваш и ти?! Нищо не губиш, най-много да имаш късмет и да се залафиш с някакви хорица или да си прекараш добре сам със себе си! =)

KingOfEdge
08-19-2006, 11:47
Cъглаcен c niGGa

tainstvenata
08-19-2006, 13:13
emi na4i nemoi6 da nqq6 nqkfi po4nati ili sau4inici .. ili im zvani6 ili v 4ata nasam na tam si 4ati6 s tqh i im predlaga6 da izlezete tfa onova ... da i naistina ot kade :)

bulgarche
08-19-2006, 15:06
Е лято е...всеки е нанякъде...лято е - време за купони и забивки (поне вие тоз сезон предпочитате). Иди някоя на дискотечница и все ще се сближиш с някой