PDA

View Full Version : Azadski mn go haresvam,toi si igrae s men



Cryin'_baby
07-22-2006, 21:27
zdraveite.zna4i istoriqta e slednata:ot mn vreme haresvam edno mom4e,no ne mojeh da se prestra6a da se zapoznaq s nego.naskoro nau4ih nika mu i mu se vklu4ih.dnes si 4atihme za vtori pyt.toi se dyrji adski milo s men,napravo se raztapqh ot dumite mu.ima6e sluhove 4e bil grubiqn ama s men se darje6e super milo,kazva6e mi 4e sym mn hubavo i to4no momi4e i kakvo l ine,6eguva6e se...taka be6e i tazi ve4er.no nz kakvo stana po edno vreme-no nai-ob6to kaza 4e po princip sas vsi4ki momi4eta se darji milo kolkoto da e priqten razgovora,4e ne tarsi gadje,4e nqma nujda ot takova,i da ne sym si vaobrazqvala ne6to,vaz osnova na negovite dumi.estestveno m istana adski gadno,postarah se da ne mi proli4i za6toto ne iskah da izglejdam kato pylna glupa4ka,no to4no taka se 4uvstvam.ne moga da spra da pla4a i se 4udq za6to taka podlo se podigrava s men[toi ne znae 4e go haresvam].a v sa6toto vreme super mn go haresvam ne moga da spra da mislq za nego,no i ne moga da ponesa taka da si igrae s men...vsi4ko mi se srina pred o4ite i nz kak da spra da mislq za nego...

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 21:29
Збрави го.

BeBcHeTo
07-22-2006, 21:35
Zaebi go toq.....

LP_girl_14
07-22-2006, 21:38
Ми момчето те е предупредило че е такъв точно за да не те нарани.казало ти го е ясно-не иска сериозна връзка.Явно е некъв бройкаджия,който обича просто да сваля момичетата и до там.Такива като него колкото щеш!Той не е единствения ,така че забрави го.Той не е единствения и със сигурност ще срешнеш нещо по-добро.Ще ти е гадно извесно време,но ще го забравиш.Не напразно хората са казали че времето лекува

!ck0
07-22-2006, 21:41
purvo zdravej ,

ot tova koeto prochetoh ne mislq che toi si igrae s teb ili oshte poweche da ti se podigrava , spored men toi e bil otkroven s teb i ti e kazal kakvo misli , fakta che ti e govoril hubavi dumi znachi che te vuzpriema dobre i ima hubavo mnenie za teb .. toi ne znae kakvo mislish za nego , kato za nachalo zapochni da mu pokazvash leka poleka che ne si bezrazlichna kum nego ....

edin suvet : preodolei straha si i vqrvai malko poweche v sebe si :wink:

07-22-2006, 21:44
еми има 2 варианта
:arrow: или го свалкай,той ако хлътне по теб,няма да мисли повече така
:arrow: или му тегли една майничка & го забрави :wink:

Cryin'_baby
07-22-2006, 21:48
blagodarq vi!gore dolu sym po-spokoina ve4e.no nz kak 6te se darja normalno s nego kato go vidq po ulicata ili mi se vklu4i v 4ata...nz prosto.a ina4e ne e broikadjiq nito jenkar.po negovite dumi skoro ne e imal gadje.6te go prejiveq nqkak,no vse pak mn blagodarq za barzite otgovori :)

piece0Fchocolate
07-22-2006, 22:22
мила, в чата са едни и същи... той може и целувки да ти изпраща.но това не значи, че е така. Държи се мило... мислиш ли, че ако седеше срещу теб-лице в лице- щеше да ти говори толкова мило?- НЕ! В чата всеки казва каквото мисли без задръжки, защото знае, че никой не го гледа. Не се надявай на нищо само от някакви разговори от чата. Ако наистина искаш да разбереш какво е мнението му за тебе- запознайте се и говорете очи в очи... само там е истината ;) инче той не се подиграва с теб като ти говори мило, нали ти е казал, че с всички така се държи. Е, ти не си по-различна от другите. Ти просто си влюбена в него, а когато човек е влюбен, преди да стане нещо м/у двама ви... ти си изграждаш някакви си твои представи за него, в мислите ти той е перфектен,но дори да има някакви недостатъци- ти не ги виждаш... в този случай е така. Ти плачеш понеже той не е това което ти искаш да бъде. Съветвам те да се опознаете, а след това да предприемаш някакви действия :smt007 успех :)

Do_YoU`lOvE_mE
07-23-2006, 08:37
мила, в чата са едни и същи... той може и целувки да ти изпраща.но това не значи, че е така. Държи се мило... мислиш ли, че ако седеше срещу теб-лице в лице- щеше да ти говори толкова мило?- НЕ! В чата всеки казва каквото мисли без задръжки, защото знае, че никой не го гледа. Не се надявай на нищо само от някакви разговори от чата. Ако наистина искаш да разбереш какво е мнението му за тебе- запознайте се и говорете очи в очи... само там е истината ;) инче той не се подиграва с теб като ти говори мило, нали ти е казал, че с всички така се държи. Е, ти не си по-различна от другите. Ти просто си влюбена в него, а когато човек е влюбен, преди да стане нещо м/у двама ви... ти си изграждаш някакви си твои представи за него, в мислите ти той е перфектен,но дори да има някакви недостатъци- ти не ги виждаш... в този случай е така. Ти плачеш понеже той не е това което ти искаш да бъде. Съветвам те да се опознаете, а след това да предприемаш някакви действия :smt007 успех :)
:smt023

cskamoni4ka
07-23-2006, 08:41
Останете си просто приятели...

kiki_kokova
07-23-2006, 10:13
Ami 6e ti zvanna na doma6niq sled malko da ti kaja! :roll: Ne trqbva6e da si smenq6 nika!

koalka
07-23-2006, 11:11
Ами както казаха и аз ще ти кажа-ЗАБРАВИ ГО!!!Сигурно не е лесно,но аз например никога не бих позволила така някой да си играе с мен.Не се занимавай с него,ако искаш да не страдаш.Този човек може да ти предложи само сълзи и болка.

ycMuBkaTa
07-23-2006, 11:29
Това се е случило в чата, то там всеки се държи добре и го бива да флиртува, така че по-добре се откажи от него. Не си струва да те наранява така, че той утре може да каже, че си върха и ти е говорил преди напук. По-добре се дистанцирай от него - не влизай в чата или не му пиши просто. Не се занимавай с него.

teen_girl4e
07-23-2006, 12:08
zabravi go

`Death`Whore`
07-23-2006, 12:10
ТОЙ НЕ СЕ ПОДИГРАВА С ТЕБ! Просто си лафите яко и е мил. Човек не може ли да бъде приятелски мил с другия пол? Той няма никаква вина.

luda`flirtajika
07-23-2006, 12:20
ТОЙ НЕ СЕ ПОДИГРАВА С ТЕБ! Просто си лафите яко и е мил. Човек не може ли да бъде приятелски мил с другия пол? Той няма никаква вина.

suglasna sum,a i toi te e predupredil,4e e takuf-s edna duma ne e iskal da te naranqva,tova,4e ti e stanalo gadno,ne zna4i,4e toi e vinoven-toi prosto e iskal da te predpazi ;) I ne kazvam,4e trqbva da go zabravish,naprotiv,stanete dorbi fr :) a tova,4e toi e takuv... ninam :P ima i drugi,tozi shte go zabravish lesno i burzo,zashtoto samo go haresvash,a ne go obi4ash. С НЕГО БЪДЕТЕ ПРИЯТЕЛИ,А ДРУГ СИ НАМЕРИ

sladkoto_neli
07-23-2006, 16:54
забрави го е.
това е едно момче което ти явно не познаваш толкова добре и при положение че сте си чатили само 2 пати не мисля че може да имам някви силни чувства та ти но не го познаваш но ти си знаеш кво ти е.моят съвет е да го забравиш.

ludamacka
07-24-2006, 14:31
ami pove4eto mom4eta sa takiva svine :( qno toi e nai golqmata kato si igrae s 4yvstvata ti :evil:

iiirish
07-24-2006, 15:27
еми има 2 варианта
:arrow: или го свалкай,той ако хлътне по теб,няма да мисли повече така
:arrow: или му тегли една майничка & го забрави :wink:

и какъв е смисъла да го сваля след като той ясно и категорично й е казал, че я приема просто като поредната. мило поведение, сладки приказки, думи от които се разтапя... и накрая с извинение се изсира на метеното :-k

GuS
07-24-2006, 17:49
(Може да повторя нечии мисли,но ме домързя да чета какво са писали всички)
Как ще си играе с теб ?Та той даже ти е казал направо всичко - че се държи така с всички момичета и че няма нужда от гадже в момента!Може да е забелязал,че имаш интерес към него и просто те е предупредил,за да си наясно.Даже мисля ,че момчето е постъпило много добре.Така ти няма да си въобразяваш разни неща,защото ще знаеш,че той просто така си говори.Пък и от 2 чата... както казах мисля ,че много добре е постъпил.Не го обвинявай! Той не знае ,че го харесваш и се е опитал да те предпази от по-нататъшно разочарование.
Ако пък започнеш да го сваляш пак няма гаранция,че нещата ще се променят.Още повече в чата ти не можеш да разбереш дали пак ПРОСТО така си говори или наистина хлътва.

Знам ,че ти е кофти,но погледни от добрата страна - можеше да продължи да ти говори мило и ти да отлетиш в облаците от щастие,а после внезапно да паднеш и.. мнооооого яко да се удариш :roll:

ANGEL4E
07-25-2006, 07:22
spoko i az bqh taka sas sega6noto mi gadje
i toi gi kazva6e sa6tite no predi 3 dni napravihme 2 meseca
saglasna sam ili go svalqi ili my tegli mainata