PDA

View Full Version : Въпросче за пениса ми!



pita6t
07-22-2006, 22:45
Здравейте имам едно питане към вас т.е. две питания значи пъровото: искам да попитам скоро забеляза на пениса си руси косъмчета смисъл не около него не по тестисите а по самя пенис... искам да попитам тфа нормално ли е и ако да що се панирам толкова??? другят ми въпрос е когато пенисъет ми е в ерекция главичката се оголва но не сялата налага се да дърпам кожата за да може да се оголи напълно... тфа сега нормално ли е... благодаря за отделеното внимание предварително
П.С. на 17 съм

07-22-2006, 22:50
'Начи определено не е нормално и мисля , че дори е малко преди смъртта..
...
...

NicknameANdPasswORd
07-22-2006, 22:56
Би трябвало да е нормално !!!

2-то ;) четах тука по форума че с повече .... Самозадоволяване става номера ....

Или ако не стане така иди на лекар (уролог май) ... и да ти каже за какво става въпрос :smt014

PY_MACKA
07-23-2006, 08:05
Здравейте имам едно питане към вас т.е. две питания значи пъровото: искам да попитам скоро забеляза на пениса си руси косъмчета смисъл не около него не по тестисите а по самя пенис... искам да попитам тфа нормално ли е и ако да що се панирам толкова??? другят ми въпрос е когато пенисъет ми е в ерекция главичката се оголва но не сялата налага се да дърпам кожата за да може да се оголи напълно... тфа сега нормално ли е... благодаря за отделеното внимание предварително
П.С. на 17 съм

zna4i za rusite kosum4eta ...takiva extri ne sum 4uvala
ama nai dobriq mi fr mi mrunka za vtoroto
tui 4e ako ne e normal to pone o6te edin kukurqk go ima...i o6te 6e se namerqt...spox