PDA

View Full Version : Istinska liubov v tiineidjurska vuzrast?



Sophie
07-22-2006, 22:47
Ne znam dali ima podobna tema i predvaritelno se izvinqvam ako q povtarqm no mi e interesno mnenieto vi : vuv vuzrastta mejdu 13-14 do 20 godini vsi4ki nie eksperimentirame s razli4ni tipove hora i minavame prez mnojestvo vruzki mnogo ot koito pulen proval. Vse pak ima i slu4ai, naistina mnogo redki, v koito istinskata liubov se sreshta imenno v tiineidjurska vuzrast. estestveno ot mujka i ot jenska gledna tochka e razlichno - povecheto momcheta tursqt seks i udovletvorqvane na nujdite, kakvito i da sa te, dokato momichetata tursqt poveche romantika, privurzanost, serioznost i razbirane v edna vruzka. Vuprosut mi e mislite li 4e e realna vuzmojnostta da otkriesh 4oveka na jivota si na 16-17 oshte kogato nqmash opit i ne si se sbluskal s dostatuchno hora i ako e vuzmojno kak da q poznaem?

FaTaLn0t0_LaDy
07-22-2006, 22:54
Da spored mene moje.....poznavam edno momi4e koeto sega zavur6i a e s priqtelq si ot 5 godini i bqha suo4enici.....nz dali vruskata im e produljila no dano da e taka.....;]....otgofora mi e da moje.....:P...

Axxxel
07-22-2006, 23:04
Както казва Малкият Принц - Човек никога незнае...

sweet_DENI_f
07-22-2006, 23:31
и аз често съм си задавала този въпрос и честно казано самата аз не мога да си отговоря ... може и да е възможно...
на една приятелка майка й и баща й са гаджета от 3-ти калс и после са се оженили :lol:

Do_YoU`lOvE_mE
07-23-2006, 07:39
Значи искам да кажа,че има хора който на 15-17 години вече са се осъзнали и искат истинската любов...и затова смятам че е възможно да я има на тази възраст...
Но си има и хора който са още млади да се осъзнаят и искат забажление а не нещо красиво и истинско....както те казват ..., че искат да си поживеят...
а ако живееш и не усетиш любовта то тогава защо живееш :-s

cskamoni4ka
07-23-2006, 08:17
Да,може!

XXX_f
07-23-2006, 08:26
Както казва Малкият Принц - Човек никога незнае...

Ice_Queen
07-23-2006, 09:00
Може , може ..аз и моя приятел се познаваме от 2 години и сме неразделни :) ,мн препятствия - много нещо,но сме си заедно :) .
МОже -само че зависи от хората...и дали те ще се намерят по подходящия начин ;)

amigo
07-23-2006, 09:21
Mnogo zavisi ot horata.No kolkoto po zreli i opitni sa horata tolkova po hubava i prodalzitelna e edna vrazka.Mislq 4e vrazka mezdu mom4e i momi4e vav vazrastta 14-20 ima no ne e tolkova palnocenna otkolkoto vrazka v vazrastta 20-nagore.Moqt po golqm brat kojto sega e na 20 e imal 2 vrazki ot koito 1-ta be6e kogato toj be na 17 godini i za sajalenie 2 godini daze po malko 1 g. i polovina i skasaha.A sega daze 6e se zeni s neq.Taka 4e mnoo zavisi i ot opita!

IKisseDAGirL
07-23-2006, 09:55
eм сигурно е възможно, ама рядко се случва...
в един момент може наистина да си мислиш, че тва е точния човек, но все ще дойде време, когато нещата ще се променят и мисленето ти ще е друго, дори сега да не вярваш :wink:

kiki_kokova
07-23-2006, 10:04
Ami mislq,4e moje na6te naprimer sa bili say4enici i sa se ojenili sled tui za 15 godini brak mi se struvat 6tastlivi! :lol:

CVETELLINA
07-23-2006, 10:40
да,напълно е възможно...а как да я познаеш ли?!ами то ти идва от вътре,няма начин да не познаеш любовта...ако трябва да сте заедно,ще бъдете :wink:

koalka
07-23-2006, 11:07
Ами аз преди една седмица пуснах горе-долу същатата тема.Но няма значение.Да,права си,че повечето момчета на 16-17 търсят повече секс,отколкото чувства,но пак казвам...има изключения.И се радвам,че попаднах на такова. :smt007 :smt007 Да,според мен на 16-17 може да се изпитват истински чувства и да срещнеш любовта на живота си.Както стана и с мен.Адски много обичам човека до себе си и винаги ще го обичам.Както и той мен.Много съм влюбена.

yo-ma-nigga
07-23-2006, 11:31
разбира се че може!

ycMuBkaTa
07-23-2006, 11:36
За любовта няма възрастови граници и човек може да я намери както на 17, така и на 70.
И все пак си мисля, че в тийн годините още никой няма опит и не е достатъчно горял и кипял, за да каже : ето с този искам да бъда.
Според мен и тези връзки не издържат дълго именно заради липсфащия житейски опит. В един момент ще срещнеш нкой друг и ще разбереш, че той може да ти донсе нови усещания и ако не ги опиташ ще съжаляваш цял живот...и тогава какво става с клетвите за вярност и голямата любов?
И все пак : "Любов??? Нима това има нещо общо с ума?!"

strange__
07-23-2006, 14:12
А защо си мислите,че трябва до гроб да съжителствате с истинската си любов?!Всъщност това не е ли човекът,с който сте научили най-много за живота?!Не е ли човекът,който всеки път щом срещнете (било то на снимка или на живо) се усмихвате с умиление?!Не е ли това човекът,който ще си спомняте завинаги?! Следвайки тази логика,защо да не може да срещнеш този човек в тийнейджърските си години?Според мен дори това е по-вероятно...тогава любовта е някак си по-чиста,няма ги ежедневните проблеми (пари,храна...),няма я мисълта за децата,за кучето и котката....тогава сте просто Ти и Той!И двамата изживявате нещо ново,учите се един друг..ако имате късмета да срещнете този човек и да правите любов с него за пръв път,няма ли това да бъде един прекрасен спомен?!
Другата гледна точка е когато не го намерите докато сте на 15-16-17 и се наложи самички дасе учите кое е правилно и кое не....тогава не знам,може би истинската ви любов ще е човека,с кото ще остареете,а може би няма да я изпитате :-k
И така...аз не мисля,че е задължително да съжителстваш с някой до дълбока старост,за да бъде той правилния човек.Дори един ден да се разделите,ако остане спомена за красивите мигове,ако заедно сте порастнали,всеки път когато правите нещо,на което той/тя ви е научил ще се сещате за него и очите ви ще светват.Това е истинска любов според мен :!:

koalka
07-23-2006, 15:00
А защо си мислите,че трябва до гроб да съжителствате с истинската си любов?!Всъщност това не е ли човекът,с който сте научили най-много за живота?!Не е ли човекът,който всеки път щом срещнете (било то на снимка или на живо) се усмихвате с умиление?!Не е ли това човекът,който ще си спомняте завинаги?! Следвайки тази логика,защо да не може да срещнеш този човек в тийнейджърските си години?Според мен дори това е по-вероятно...тогава любовта е някак си по-чиста,няма ги ежедневните проблеми (пари,храна...),няма я мисълта за децата,за кучето и котката....тогава сте просто Ти и Той!И двамата изживявате нещо ново,учите се един друг..ако имате късмета да срещнете този човек и да правите любов с него за пръв път,няма ли това да бъде един прекрасен спомен?!
Другата гледна точка е когато не го намерите докато сте на 15-16-17 и се наложи самички дасе учите кое е правилно и кое не....тогава не знам,може би истинската ви любов ще е човека,с кото ще остареете,а може би няма да я изпитате :-k
И така...аз не мисля,че е задължително да съжителстваш с някой до дълбока старост,за да бъде той правилния човек.Дори един ден да се разделите,ако остане спомена за красивите мигове,ако заедно сте порастнали,всеки път когато правите нещо,на което той/тя ви е научил ще се сещате за него и очите ви ще светват.Това е истинска любов според мен :!:Да,така е,но ти обикновенно не искаш да се разделяш с този човек.И не мисля,ако се обичате много защо трябва да се разделяте.

strange__
07-23-2006, 15:57
Може да има много причини за една раздяла....може да се наложи единия да замине(в днешни дни често се случва) или нещо още по-лошо(пази Боже)...А,защо раздялата да не е продиктувана от нещо моментно?!Нима,ти никога не грешиш? :wink:

ANGEL4E
07-25-2006, 07:30
spored men ima za6toto sega q namerih i e mn hubavo \:D/

tarsetae na se ot4aivaite lubovta sa6testvuva i 6te vi zastigna

SlaDko{P}BuKu
07-25-2006, 10:39
az s1m na 15 i naistina s1m vlubena
na4i stavalo toz nomer:)

dEnIsTy
07-26-2006, 08:06
рядкост е,но я има :wink:

kudravoto
07-26-2006, 08:17
да може
имам много добри приятели които връзката им продължава жече 7 години
ние с приятеля ми сме от 1 заедно и се надяваме да ги настигнем и дори задминем':smt006

BUBU_to4ka_TO
07-26-2006, 08:27
ami moje nie s priqtelq mi sme zaedno 3 godini a trygnahme kogato bqhme na 15 godini taka 4e ima 6ans da sre6tne6 liubovta v tineidjyrska vyzrast \:D/ :smt008

alkobalko
07-26-2006, 08:42
И аз съм на мнение, че може да откриеш истинската любов на тези години. Аз познавам приятелят ми от около 4 години. От година и половина сме заедно и сме неразделни. Не можем да живеем един без друг. Наистина вярвам, че той е любовта, която искам.

kudravoto
07-26-2006, 08:45
И аз съм на мнение, че може да откриеш истинската любов на тези години. Аз познавам приятелят ми от около 4 години. От година и половина сме заедно и сме неразделни. Не можем да живеем един без друг. Наистина вярвам, че той е любовта, която искам.

супер много е яко това и се радвам за вас
и аз мисля че в това мом4е с което съм сега съм срещнала истинската любов пожелавам на всички да са щастливи с половинките си

BeBencEto
07-26-2006, 09:06
az iam samo edna zabelejka kum teb...nezavisimo na kolko e daden chovek zashto kazvash che primerno v tineidjurskata vuzrast nqma hora s opit...a i za men vuprosa ne sedi samo do opita...
po temata istinska iubov vinagi moje da se sreshtne..ili ako v na4oloto e bila prosto uvle4enie po nqkoi chovek posle moje da prerasne v neshto mnogo po istinsko i zadulbo4eno..pone az sum na tova mnenie..zatova istinska liubov ima nezavisimo dali shte bude otkrita v tineidjurskata vuzrast

addictedtou
07-26-2006, 09:11
sicko e vyzmojno na toq svqt...nqma nevyzmojni nesta!!!

luda`flirtajika
07-26-2006, 09:48
Moje i oshte kak.Vsi4ko e vuzmojno v tozi jivot

ABPopA
07-26-2006, 10:07
i az mislq 4e moje;) vsi4ko e v7zmojno, poznavam hora koito hodqt ot 14-15 godishna v7zrast i sega sa na po 25-26 .... i se obi4at vse o6te;)) nqma v7zrast za istinskata liubov..:)))

Ivanna99
07-26-2006, 10:21
Az su6to sum na mnenie,4e istinska lubov ima i nezavisimop na kakva vuzrast si moje6 da q sre6tne6!!Nqkoi kaza,4e lubovta v teen vuzrastta e nai-4ista-ami to4no taka e spored men!I az dosta 4esto zapo4nah da 4uvam za hora,koito sa ot 16 god vuzrast zaedno,ojenili sa se na 19 edin za dr i sega sa ediniqt na 53,a dr na 51 i vsi4ko e ne po-malko strastno,istinsko i silno!Za6to kogato si o6te mlad i zelen da ne moje6 da sre6tne6 istinskata lubov,nima kato si mlad ne moje6 ili ne znae6 kak da obi4a6?!To4no togava 4uvstvata ti sa nai-silno,za6toto iska6(pone pri men e taka)da obmeni6 opit s 4oveka do sebe si,da nau4i6 ot nego mnogo ne6ta,o6te vqrva6 vuv vul6ebnite prikazki za"princut na bql kon"i se nadqva6 da go sre6tne6 za tova i obi4a6 nai-dulboko to4no v tazi krehk vuzrast!Kogato si naranqvan mnogokratno i paren ot ogunqt na jivota i lubovta ti malko ili mnogo zapo4va6 da se pla6i6 ot neq,da se 4udi6 dali namq da napravi6 su6tite gre6ki kakto predi...taka,4e po moeto mnenie 4ovek na 14,15,16,17..godini e dosta po-veroqtno da sre6tne istinskata si purva lubov,za6toto ne e kazano,4e 4ovek v celiq si jivpt trqbva da obi4a istinski samo vednuj ;) Ne e li taka?! O:)

sk8er_girl
07-26-2006, 11:58
ima primeri za hora koito se poznavat cql jivot ne sa se razdelqli daje i za sedmica i nqmat namerenie da se razdelqt, tezi kasmetlii koito sa namerili polovimkata si oba4e sa rqdkost... a na nas- drugite ni ostava da tarsim podhodq6tiq i da se nadqvame 4e 6te go otkriem. otnosno razdelite dori i pri dalgogodi6ni dvoiki-ednoobrazieto ubiva lubovta i te prosto si omrazvat do bolka