PDA

View Full Version : pitane za mom4eto ot 4ata ???



07-22-2006, 23:30
Zna4i s edno mom4e se poznavame samo ot 4ata, prati mi pic, no e malko grozen, vsa6tnost v lice ne mi haresva, ot dr grad e, no e tolkova zabaven, otkroven i mi e gotino s nego, makar i samo v 4ata, trqbva li da se zapoznaem li4no i ako vie imate ne mn krasivo gadje, sram li 6te vi e da go pokajete na pr si i 6te se pritesnqvate li, 4e moje te da vi se prismeqt zad garba????
10x predvaritelno

zubi
07-23-2006, 01:04
Първо нямам гадже. Второ ако примерно станеш гадже с някакво такова момче и наистина го обичаш защото има добра и отзивчива душа не би трябвало много да те притиснява , че не е първа хубост. Всъщност явно и той не страда за това , че не е от най-красивите. Аз съм си грозничък и си тъпиея пред компютъра и не излизъм и снимки не пращам.Обаче щом той ти е пратил снимка значи нищо му няма. Ако наистина се обичата няма да се срамуваш. Трето не се влияй от мнението на приятелите си. В повечето случаи те се присмиват защото завиждат и се опитват да създадат конфликт за да ти отнемат това което имаш. Да не ти пука.

yo-ma-nigga
07-23-2006, 06:41
ako sa ti istinski priateli nqma da ti se prismivat pak vij tva s chata e vqtar rabota i ako smqtash che ot chat moje da se poluchi neshto stoinostno malko kofti no vij che e i ot dr grad a taka neshtata stoqt oshte po kofti

Do_YoU`lOvE_mE
07-23-2006, 07:33
Ти просто не го харесваш, ако харесваш човека с който си ти НИКОГА НЯМА ДА СЕ СРАМУВАШ ОТ НЕГО!!! [-X

Лили
07-23-2006, 07:36
Аз съм съгласна с Do_YoU`lOvE_mE. Ако го харесваше, изобщо нямаше да се чудиш дали да тръгнеш с него или не. И изобщо нямаше да се срамуваш от лицето му. Който харесва не мисли за това [-(

ninsy
07-23-2006, 11:31
Аз съм съгласна с Do_YoU`lOvE_mE. Ако го харесваше, изобщо нямаше да се чудиш дали да тръгнеш с него или не. И изобщо нямаше да се срамуваш от лицето му. Който харесва не мисли за това [-(
и аз съм сагласна :) наистина ако се срамуваш от него ..за какво трябва да ходиш с него ..

luda`flirtajika
07-23-2006, 12:04
Аз съм съгласна с Do_YoU`lOvE_mE. Ако го харесваше, изобщо нямаше да се чудиш дали да тръгнеш с него или не. И изобщо нямаше да се срамуваш от лицето му. Който харесва не мисли за това [-(
и аз съм сагласна :) наистина ако се срамуваш от него ..за какво трябва да ходиш с него ..

absoliutno vqrno-nqq smisul,ti ne go haresvash :P prosto ti e kef da si s nego,zashtoto e zabaven i gotin po dusha :P e tva e:P

koalka
07-23-2006, 12:30
Ами,ако го обичам няма да ме интересува какво мислят хората за него.Щом не ти харесва не е нужно да става нещо с него.Просто се забавлявайте,докато сте в чата.

luda`flirtajika
07-23-2006, 12:45
а тои иска ли да се видите??? и ако се обикнете наистина-няма и да пита6,за6тото няма да ти пука

`Death`Whore`
07-23-2006, 12:47
Защо трябва да ставате гаджета? Можете да се виждате като приятели.

luda`flirtajika
07-23-2006, 12:50
Защо трябва да ставате гаджета? Можете да се виждате като приятели.

ама тя уж го харесва

LP_girl_14
07-23-2006, 12:57
Ако го искаш като за приятел-всичко е ОК,ама ако искаш да сте нещо повече от приятели...как може да се срамуваш от него?Наистина външния вид понякога е важен,но по-важен ли е от чувствата?Ако си харесваш някого и искаш да си с него,защо ще се плащаш данък хорско мнение?Ти ли ще ходиш с него,или те?Ако ти хубаво с него-бъдете заедно!Ако мислиш че начина по който изглежда даден човек и мнението на приятелите ти са по-важни от това,което изпитваш-не му давай напразни надежди :!:

luda`flirtajika
07-23-2006, 12:59
Ако го искаш като за приятел-всичко е ОК,ама ако искаш да сте нещо повече от приятели...как може да се срамуваш от него?Наистина външния вид понякога е важен,но по-важен ли е от чувствата?Ако си харесваш някого и искаш да си с него,защо ще се плащаш данък хорско мнение?Ти ли ще ходиш с него,или те?Ако ти хубаво с него-бъдете заедно!Ако мислиш че начина по който изглежда даден човек и мнението на приятелите ти са по-важни от това,което изпитваш-не му давай напразни надежди :!:
абсолиутно то4но ;) ти си ре6ава6 оба4е