PDA

View Full Version : pitane za mom4eto ot 4ata ???



07-22-2006, 23:30
Zna4i s edno mom4e se poznavame samo ot 4ata, prati mi pic, no e malko grozen, vsa6tnost v lice ne mi haresva, ot dr grad e, no e tolkova zabaven, otkroven i mi e gotino s nego, makar i samo v 4ata, trqbva li da se zapoznaem li4no i ako vie imate ne mn krasivo gadje, sram li 6te vi e da go pokajete na pr si i 6te se pritesnqvate li, 4e moje te da vi se prismeqt zad garba????
10x predvaritelno

FiGhtuNTiLTheEnD
07-22-2006, 23:34
Да , маафака . Много ясно , че красотата е най - важното..
Ако е грозен е за боклука , ако ще да е най - забавния пич..
Разбира се , че най - важно е какво ще кажат другите .. Все пак живеем за другите , нали така ? ...

Адски тъп въпрос .
Ако наистина харесваш някой , въобще няма да се притесняваш от това как изглежда..Защото този човек , ще е единствен за теб , без значение дали хората от обкръжението ти го харесват..Явно си намерила нещо в този човек , ако другите не го намерят , т'ва е техен проблем .

Но разбира се , махай го тоя грозник , лицето е по - важно от сичко !

sweet_DENI_f
07-22-2006, 23:35
хаха докато се водиш от чуждото мнение няма да намериш истинско момче .... за сегашното ми гадже съм чувала всякакви мнения - от това ,че е ебаси сладурчето, до това ,че некои момчета викат ,че е кат педал , ама нали знаете колко мн ми е зор :) Важното е ,че аз му се кефя на макс и ми не е зор за другите :mrgreen:

priti_kiti
07-22-2006, 23:36
Хаха като начало не ставайте гаджета :lol:
Мога ти изреда поне пет причини..
Първото и най-важното е,че е от друг град - за ква връзка говорим тогава???
Второ.. не можеш да кажеш,че се кефиш на някой даже без да си го виждал..
Трето.. е очевидно не му се кефиш толкова макар и само по чата :lol:
Четвърто.. мии не не ми дреме кво приказват другите за него,важното е на мен да си ми харесва..а ако се влияеш от мненито на другите - много зле!!
И пето.. няма защо :lol:

Do_YoU`lOvE_mE
07-23-2006, 07:53
Хаха като начало не ставайте гаджета :lol:
Мога ти изреда поне пет причини..
Първото и най-важното е,че е от друг град - за ква връзка говорим тогава???
Второ.. не можеш да кажеш,че се кефиш на някой даже без да си го виждал..
Трето.. е очевидно не му се кефиш толкова макар и само по чата :lol:
Четвърто.. мии не не ми дреме кво приказват другите за него,важното е на мен да си ми харесва..а ако се влияеш от мненито на другите - много зле!!
И пето.. няма защо :lol:
yeah! :smt023

LP_girl_14
07-23-2006, 13:08
Пуснала си темата 2 пъти
:arrow: http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=47276