PDA

View Full Version : Някой от 145 СОУ "Симеон Радев" - "Малодст 1а



Just_Good_Boy
07-23-2006, 00:12
:roll:

07-23-2006, 05:00
Какво за него? Да не би да си влязъл там с изпит? :shock:

Just_Good_Boy
07-23-2006, 09:31
Абе влязох и за това питам някои от там да каже да ли има яки момичета

`Death`Whore`
07-23-2006, 09:38
Всеки ден съм в Младост и много мацки не съм видяла. Но тъпи осмокласнички сигурно има.

fti4ka
07-23-2006, 11:19
ми и аз съм от младост и за момичета незнам обаче съм чувала че въобще не се учело.. учениците си правили каквото искат и учителите нищо не им казвали.. абе пей сърце... евалата че си влязал там..

07-23-2006, 11:57
Любопитно ми е с какъв бал си влязъл там и от кой квартал си?
В "Младост" училището няма добра слава, но ... може и да са слухове.

light_purple
07-24-2006, 20:32
^^Da opredeleno u4ili6teto niama dobra slava.To e mnogo blizo do moq blok i nz da i ma mn gotini hora.Poznavam edna grupi4ka mom4eta,koito sa hubavi,no vse pak mi se struvat dosta mizerni.

Just_Good_Boy
07-24-2006, 21:32
^^Da opredeleno u4ili6teto niama dobra slava.To e mnogo blizo do moq blok i nz da i ma mn gotini hora.Poznavam edna grupi4ka mom4eta,koito sa hubavi,no vse pak mi se struvat dosta mizerni.

А не не е така :P Днеска се видях със целия отбор.Повечето са пичове ;) и не са такиа мизерни каквито ги мислиш :P А и нашите са чували че е хубаво даскалото не е толкова лошо ;) А ква сладурана видях там по време на тренировкатa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: хахаа знаеше ми името а аз въобще не съм и го казвал :D :D :D

07-25-2006, 05:43
^^Da opredeleno u4ili6teto niama dobra slava.To e mnogo blizo do moq blok i nz da i ma mn gotini hora.Poznavam edna grupi4ka mom4eta,koito sa hubavi,no vse pak mi se struvat dosta mizerni.

А не не е така :P Днеска се видях със целия отбор.Повечето са пичове ;) и не са такиа мизерни каквито ги мислиш :P А и нашите са чували че е хубаво даскалото не е толкова лошо ;) А ква сладурана видях там по време на тренировкатa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: хахаа знаеше ми името а аз въобще не съм и го казвал :D :D :D

Я поясни - ти отиваш там да учиш и да завършиш средното си образование, или отиваш да си поживееш с готини момчета и момичета?
Ако е първото - объркал си се. Това е едно от най-слабите училище в "Младост", там отиват ученици, които трудно изкарват повече от 3 в другите училища. А тези, които искат да научат нещо бягат от там най-късно в 4-ти клас.
Ако е второто - попаднал си на точното място. Дерзай! :

07-25-2006, 16:21
о-о-о, ама то приемало паралелка "спорт"... в такъв случай споко, екстра е! :)

Just_Good_Boy
07-25-2006, 21:36
^^Da opredeleno u4ili6teto niama dobra slava.To e mnogo blizo do moq blok i nz da i ma mn gotini hora.Poznavam edna grupi4ka mom4eta,koito sa hubavi,no vse pak mi se struvat dosta mizerni.

А не не е така :P Днеска се видях със целия отбор.Повечето са пичове ;) и не са такиа мизерни каквито ги мислиш :P А и нашите са чували че е хубаво даскалото не е толкова лошо ;) А ква сладурана видях там по време на тренировкатa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: хахаа знаеше ми името а аз въобще не съм и го казвал :D :D :D

Я поясни - ти отиваш там да учиш и да завършиш средното си образование, или отиваш да си поживееш с готини момчета и момичета?
Ако е първото - объркал си се. Това е едно от най-слабите училище в "Младост", там отиват ученици, които трудно изкарват повече от 3 в другите училища. А тези, които искат да научат нещо бягат от там най-късно в 4-ти клас.
Ако е второто - попаднал си на точното място. Дерзай! :


Виж те са аз имах възможност да влеза в ТУЕС обаче неисках,защото това което щях да уча там вече го знам и нямаше никакъв смисал а и аз веднага мога да направя нещо като дата.бг,защотото знам PHP,HTML,Java Script,MySQL и други езици с който да го направя ;) . А и пич/ка учителите са много готини там и едва ли е такова каквото го мислиш е тренера ми е от моя кв Лозенец и е много свестен тип ;) даи една причина за да е най-слабо ;)