PDA

View Full Version : Haresvali me?



07-23-2006, 00:52
Ima edno momche koeto neprekusnato me svalia. Toi e po-goliam ot men. Prikazva me si ot vreme na vreme. Kato mina pokrai nego toi mi sviri. Naskoro si napravih nova pricheska i toi mi vika: Imash nova pricheska, haresva mi. Okolo 2 sedmici ne biah v moia grad, biah vuv Varna pri baba si ii kato se vurnah obratno(nali az ne sum go chuvala ili vijdala za tezi 2 sedmici) mi vika radvam se da te vidia. Edin den puk me pita:"Koga shte me zavedesh na kafe", "koga shte izlezeme" I az se pitam, toi e momcheto, pri tva po-goliamo ne trabva li toi da me pita za sreshta.
Ne znam kak da razbiram vsichko tova koeto mi govori. Dali me haresva ili me iska samo za sex. Az ne go haresvam, kato priatel dobre, no ne i kato gaje. Kajete mi kakvo da pravia, kak da se durja s nego :?:
Neznam ima li vuzmojnost da si igrae s men?
Az haresvam drugo momche, koeto toi poznava(ne sa priateli ili neshto takova). Neznam kajete si vashite mnenia po moita istoria

Da_Bitch
07-23-2006, 01:19
Еми щи кажа да се не занимаваш с него щом харесваш друг...а пък и по това което каза разбирам , че той просто се шегува с теб , в смисъл едва ли те харесва ..низнам

yo-ma-nigga
07-23-2006, 06:38
spored men obiknovenna svalka

maybelline
07-23-2006, 06:44
Ако мислиш,че си играе с теб,поиграй си и ти с него.Пофлиртувай малко,но не прекалявай.Внимавай само момчето,което харесваш да не ве веди и да си извади погрешните заключения.

Do_YoU`lOvE_mE
07-23-2006, 06:53
НЕ МУ ОБРЪЩАЙ ВНИМАНИЕ ЩОМ ХАРЕСВАШ ДРУГ! [-X

yo-ma-nigga
07-23-2006, 06:55
tochno taka ...zaebi go ! :mrgreen:

Лили
07-23-2006, 07:44
Махай го тоз. Тва е момче тип playboy. От него добро няма да видиш [-( Пък и в крайна сметка харесваш друг, за акво ти е тоя? :-s

Iliqn4eto
07-23-2006, 09:09
Ако мислиш,че си играе с теб,поиграй си и ти с него.Пофлиртувай малко,но не прекалявай.Внимавай само момчето,което харесваш да не ве веди и да си извади погрешните заключения.

О тези игрички не за предпочитане-щото почти винаги става обратно -от играчка -плачка -хлътваш по този обект и почва да си става гадно

а иначе не му обръщай внимание ,тоя май те иска за поредна бройка или колко да му минава времето и да не е сам ..

kiki_kokova
07-23-2006, 10:09
Ami da ti kaja nqma kvo da mu misli6 to se e vidqlo, 4e s nego ne jelae6 i nqma da izleze6! Vyprosyt e tam, 4e teb te unteresuva dali toi e hlytnal po tebe ili ti se podigrava! Ami lqto e vreme e za svalki i mislq, 4e tove e edna ot mnogoto kam koito se stremqt mom4etata [ne samo te] i se nadqvat nqkoq ot tqh da zavyr6i s seks [samo se nadqvat] taka 4e kakto se izraziha zaebi go i se pogriji da te zabeleji mom4eto koeto iska6!!!!! 8-[

LP_girl_14
07-23-2006, 10:34
Има ли значение какво изпитва към теб след като харесваш друг?Обръща ти внимание-може би те харесва,може би е просто заради свалката или заради секса.Но щом си харесваш друг съсредоточи вниманието си върху него,не върху този!

koalka
07-23-2006, 13:15
Защо се интирисуваш какво да правиш с него при положение,че не го харесваш като гадже,а приятел.Ами той може и да иска само секс,а и нещо повече.Само той си знае.Просто не му обръщай внимание като ти свирка и ти говори така.И ли му кажи на бъзик,ако пак иска да го поканиш на кафе:Що ти не ме поканиш и какво ще правим? и виж какво щше ти каже.Но всичко това няма смисъл,ако нямаш чувства.

RudeBunny
07-23-2006, 13:17
Махай го тоз. Тва е момче тип playboy. От него добро няма да видиш [-( Пък и в крайна сметка харесваш друг, за акво ти е тоя? :-s

=D> и аз мога да кажа същото от личен опит ..

NicknameANdPasswORd
07-23-2006, 14:08
Играчка плачка .... Пази се ЩОМ Обичаш друг какво ти дреме за него намери начин да стигнеш до момчето което обичаш ... Възможно е да те "използва" пр или по някакъв начин да се е хванало на бас с другото момче че ще те свали или някакъв облог да са си направили ... пази се имай 1 на ум !! [-X