PDA

View Full Version : razdeli go na 2



07-23-2006, 00:58
sly4valo li vi se e da delite gadjeto si s nai-dobriq my priqtel/ priqtelka? razkajete pove4e po vuprosa, ako vi se e sly4valo...

Da_Bitch
07-23-2006, 01:17
Еми не бяхме точно гаджета , но се зарибявахме една година , а той където и да идеше ходеше с него един...негов приятел.И най-накрая не се разбрахме , но едва ли тфа е причината де . То онова момченце мн мн не пречеше , само в г**а ми гледаше...е сега с въпросния сме само приятели..

yo-ma-nigga
07-23-2006, 06:39
to nemoje da se deli na dve mejdu priatel/ka i to nai dobrata mu i da si mu gadje ima razlika i to golqma taka che i duma ne moje da stava za delene i ne biva

maybelline
07-23-2006, 07:03
Момчето само трябва да си прецени колко време да прекарва с гаджето си и колко с приятеля си.То не може само с единия или само с другия.Трябва да има някакво равновесие.

Do_YoU`lOvE_mE
07-23-2006, 07:24
Момчето само трябва да си прецени колко време да прекарва с гаджето си и колко с приятеля си.То не може само с единия или само с другия.Трябва да има някакво равновесие.
дам =D>

LP_girl_14
07-23-2006, 10:49
Да го деля?Той да не е парче салам,бе? :mrgreen:
Той държи на мен адски много,държи и на тях,само че по друг начин.Никога не съм го деляла нито с приятел нито с момиче.Достатъчно голям е сам да си преценява с кой иска да бъде и как да прекарва времето си.Понякога сме само двамата,понякога той е с тях,понякога сме всички заедно...Тва никога не ми е създавало проблеми :wink:

kudravoto
07-23-2006, 10:52
Да го деля?Той да не е парче салам,бе? :mrgreen:
Той държи на мен адски много,държи и на тях,само че по друг начин.Никога не съм го деляла нито с приятел нито с момиче.Достатъчно голям е сам да си преценява с кой иска да бъде и как да прекарва времето си.Понякога сме само двамата,понякога той е с тях,понякога сме всички заедно...Тва никога не ми е създавало проблеми :wink:


i nie sme taka

ani88
07-23-2006, 11:02
Izklucheno e da si delq gadjeto.Trqbva da ima edin balans m/y priqtelite my i men.Da izliza s tqx a ne samo s men ili da izlizame zaedno.Drug e vuprosa che toi moje da iska da e samo s men tva che xodime znachi che trqbva da prekarva poveche vreme s men a ne postoqnno da e s priqtelite si.MN e glupavo postoqnno da sveti nqkoi priqtel na gadjeto ti i da nemojete da se vidite naspokoistvie.ZA tva trqbva da si razpredelq vremeto m/y teb i priqtelite si.

CVETELLINA
07-23-2006, 11:17
мм не ми се е случвало,специално за бившия ми приятел,а пък и как да го делиш,той все пак не ти е собственост.. , не трябва да забраняваш на гаджето си да се вижда с хората,които познава от цяла вечност...мисля,че ако се получи такава ситуация,трябва да поговориш с момчето и да намерите баланса,м/у приятелите и връзката ви :wink: