PDA

View Full Version : Я фкараите малко помощ?



SMoKe_BoY
07-23-2006, 09:44
Затруднен сам ..Едно момиченце постоянно ми званка луда по мене .. е
ТА така .. аз сам за 11 клас .. тя е за 7 и напрао ми вика за тебе сам готова на сичко ако искаш ела до нас .. тфа онова сама съм ...
Викам и презарвативи имаш ли тя вика да .. ти само ела .. бонбонче тфа онова ..
така .. тфа беше увода .. хах .. та вапроса ми е ...
Според вас малка ли е смисал .. Готова ли е за 20 см .. с 13 в ширина ?

`Death`Whore`
07-23-2006, 09:46
Под 16 половата И система не е готова.

SMoKe_BoY
07-23-2006, 09:49
Демек смок драж си атрибутите по гащите и остави момичето намира ?

`Death`Whore`
07-23-2006, 09:50
Демек - да.

NicknameANdPasswORd
07-23-2006, 09:53
Затруднен сам ..Едно момиченце постоянно ми званка луда по мене .. е
ТА така .. аз сам за 11 клас .. тя е за 7 и напрао ми вика за тебе сам готова на сичко ако искаш ела до нас .. тфа онова сама съм ...
Викам и презарвативи имаш ли тя вика да .. ти само ела .. бонбонче тфа онова ..
така .. тфа беше увода .. хах .. та вапроса ми е ...
Според вас малка ли е смисал .. Готова ли е за 20 см .. с 13 в ширина ?

а ти какво ще буташ крака си ... главата ? раката

Не би било нормално да е готова все пак е 7 клас ..... на приказки винаги всички момичета са отракани но надали е съзряла достатъчно за секс ...... пак ако си Кварталния ебач Циганките на 13 са с по 2-3 деца .... Сам си решавай ..... Правилното е да си го държиш пишленцето в гащите докато поне 8-9-10 клас не направи !!!! сега ти какво ще решиш ///

SMoKe_BoY
07-23-2006, 09:53
Ем поне ше и дам да си поиграе тогава .. .така няма проблем нали :lol:

Medicated angel
07-23-2006, 10:23
В днешно време какво ли не може да се случи ... момичета в 7 клас знаят и правят повече секс отколкото момичета на по 17-18. Та ако речем преди теб е имала друг/и ... кво ти пречи и на теб

koalka
07-23-2006, 10:27
Ами според мен е малка.Няма ли момичета на твойта възраст,че се занимаваш с няква на 13 години,където не знае какво иска.

fti4ka
07-23-2006, 10:33
хах чудно че дори ни питаш.. всяко момче в тая ситуация би се възползвало.. въпреки че е малко извратено според мен...

`Death`Whore`
07-23-2006, 10:40
Знаят повече за секса? Я ми покажи една тема, написана от момиче над 15, и озаглавена: "Правих свирка, бременна ли съм?".

07-23-2006, 11:47
Знаят повече за секса? Я ми покажи една тема, написана от момиче над 15, и озаглавена: "Правих свирка, бременна ли съм?".
Добре,права си,че не знаят въпреки че в днешно време дори в учебниците по биология са разяснени много неща.Но за правенето на секс ... 14 годишната ми братовчедка ми е разказала играта,за това какво прави тя и повечето Й връстнички. А в 7 клас аз още незнаех къде вървя... Все едно,да не се отклоняваме от темата,пича да прави какво сметне за най-добро

ninsy
07-23-2006, 11:54
Ем поне ше и дам да си поиграе тогава .. .така няма проблем нали :lol:
абе ти сам трябва да знавш дали има проблем .Сички ти казаха че е малка ,а ти отстояваш да правиш нещо с нея,ами тогава не ни питаи щом искаш нещо,поне не задаваи глупави въпроси.Много ясно че момичето е малко..

fti4ka
07-23-2006, 13:27
пича според мен просто иска да се пофали че неква малка курвичка му е навита....

SMoKe_BoY
07-23-2006, 14:10
Леле вие тука много сте се сдухали от както сам спрял да влизам ве ..
зехте ме за некаф кретен .. да се хваля на некфи непознати че некфа ми е навита .. тц тц.. .. Просто ми беше интересно кфо мислите по вапроса ... и като казвам ше и дам да си поиграи смисал ..
да подуха малко .. тфа онова .. не повече..
А момичетата на моита възраст.. си падат по ... поголеми ..
Аве намират се пак .. ама просто ми беше интересно за тоя случай
Дали да и тегля маините .. или аве както и да е вие не сте хора. ..
Викате че помагате същото време нахварляте ...
Мн сте се сдухали обмислете малко кфо праите ..

theraven_nz
07-23-2006, 14:13
Леле вие тука много сте се сдухали от както сам спрял да влизам ве ..
зехте ме за некаф кретен .. да се хваля на некфи непознати че некфа ми е навита .. тц тц.. .. Просто ми беше интересно кфо мислите по вапроса ... и като казвам ше и дам да си поиграи смисал ..
да подуха малко .. тфа онова .. не повече..
А момичетата на моита възраст.. си падат по ... поголеми ..
Аве намират се пак .. ама просто ми беше интересно за тоя случай
Дали да и тегля маините .. или аве както и да е вие не сте хора. ..
Викате че помагате същото време нахварляте ...
Мн сте се сдухали обмислете малко кфо праите ..

Братле, смени дилъра... :-D

SMoKe_BoY
07-23-2006, 14:17
Леле вие тука много сте се сдухали от както сам спрял да влизам ве ..
зехте ме за некаф кретен .. да се хваля на некфи непознати че некфа ми е навита .. тц тц.. .. Просто ми беше интересно кфо мислите по вапроса ... и като казвам ше и дам да си поиграи смисал ..
да подуха малко .. тфа онова .. не повече..
А момичетата на моита възраст.. си падат по ... поголеми ..
Аве намират се пак .. ама просто ми беше интересно за тоя случай
Дали да и тегля маините .. или аве както и да е вие не сте хора. ..
Викате че помагате същото време нахварляте ...
Мн сте се сдухали обмислете малко кфо праите ..

Братле, смени дилъра... :-D
Не уе брат нервя се така секи се прай на разбирач питам кат човек ..
тряя сяка втора дума да ми е псувня да се спрат малко .. пак несам седнал да си чета тоя форум да се ебаам с некфи глопаци просто ми е интересно научавам неща който незнам и ако нещо по странно ми се сслучи вече го знам за тфа го прая.. и се нервя някои като ми се праи на интересен чакаш ли !?

DrX
07-23-2006, 14:31
Абе пушак ли си къф си. Ти къф хуй искаш бе? А, тиба майкатъа проста! Искаш да ти гъгна моя 35 см кур в ланяната ти дупка, а? Бахти пидираста сериозно!

Mike-Jones
07-23-2006, 14:48
vurvi pone i dai da si igrai