PDA

View Full Version : boje boje...mom4eta pazete se!!!:~C



07-23-2006, 13:21
zapo4vam s istoriqta mi.predi vreme,predi dosta vreme bqh vluben davah vsi4ko,koeto priqtelkata mi iska6e kupuvah i podar1ci i drugi takiz raboti.dotuk dobre,dokato edin den tq prosto ne kaza:"ne moga da sym s teb!"vqrno 4e ne e kato pove4eto momi4eta,koito 6a te zaebat,daje naprotif govorihme mnogo,dajegovorehme pove4e otkolkoto kato bqhme zaedno.pove4e ot godina mina i vze se opitvam da q zabravq,no ne6o me spira.znam 4e si ima gaje i 4e go ubi4a,no i pojelavam i toi taka da q zareje,kakto napravi tq s men,daje s1m ubeden vtova,togava ako iska da se v1rne pri men i az da q odreja i da i stane 6ibano :mrgreen: :mrgreen: :cry:
na6a ob6a poznata mi kaza,4e vaprosnoto momi4e pose6awa toz forum i se nadqwam da mi pro4ete temata i odsega da se 4uvsva gadno,kakto az!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
:-# :-# :cry: :cry: :roll: :roll: :( :( :smt010 :smt010

07-23-2006, 13:22
Cini o4i,ili tam kakto se pi6e6 4eti!!!!!!!!!!!!!

santRi
07-23-2006, 13:26
*баси лошото момче... като искаш и направи живота черен, но защо я предупреждаваш по този тъп начин.. и я излагаш пред форумците

luda`flirtajika
07-23-2006, 13:31
jal mi e za teb,zashtoto tq te e otrqzala,a ti si pravil vsi4ko za neq,i daje te razbiram,4e iskash da i go vurnesh-i az iskam tam..... nma endo mom4e,no toi ne mi otg na obajdaniqta i ninam kfo stana s nego i sega 4rez moi fr mu go vru6tam,a toi neznae :) no ti za sega ne i pavish nishto- zashtoto samo i pojelavash da q zarejat,a i si me4taesh ti da q zarejesh.... oshte ne e stanalo nali??taka,4e... nqma smisul da i go vru6ta6-ne moje da e cql jivot s teb,sled kato smenq gadjetata :P,osven ako ne te OBICHA

LP_girl_14
07-23-2006, 13:42
Наистина гадно,ама...не ми се вярва да те е използвала.Може би просто чувствата са охладнели и вече не те е обичала.По-добре че ти е признала че не може да е с теб,отколкото да е с теб,но да си мисли за друг!И много лошо че си се изпълнил с такава злоба.Ако обичаш даден човек,би трябвало да искаш той да е щастлив ,независимо дали е с теб или не!Пък и дори да не я обичаш вече,как може да се целиш да й направиш живота черен?Наранила те е,но тва значи ли че трябва да й отвръщаш със същото?Става ми жал като си помисля докъде може да стигне човек..да искаш гаджето й и да я зареже,за да разбере как си се почувствал ти?Човече,не си в ред!И момичето не оправдавам,ама нямаше нужда да й пишеш ника!това си е ваша история!Ако искаше съвет-добре,ама не й ника й да й пишеш!Започни нов живот,както е направила тя и престани да запълваш сърцето си с жажда за мъст :!:

Do_YoU`lOvE_mE
07-23-2006, 13:42
защо трябва да и го вращаш остави нещата както са, не разбирам как може да мислиш за няой и да го харесваш, а да искаш да го нараняваш и да страда, странно :-s

NicknameANdPasswORd
07-23-2006, 14:03
Какво ти е Виновно Девойчето бе .... Не я кефиш вече не я радваш намерила е някой по добър ... Стига си циврил .. БИл съм в твойто положение и нищо ... ся да тръгваш да отмъщаваш Пълна простотия заеби .... Забрави я намери приятели компания девойка секс .... до полуда и няма да и помниш и името ..... :smt013

ElinoR
07-23-2006, 14:10
Това твоето не е любов,а по-скоро омраза и лудост... :)

Do_YoU`lOvE_mE
07-23-2006, 14:14
Това твоето не е любов,а по-скоро омраза и лудост... :)
и аз така мисля :-k

Frank_Lampard
07-23-2006, 14:59
миличък, аз съм въпросният й приятел и ти обещавам, че няма да я зарежа, просто защото и аз я обичам ;) когато те видях за първи път ми хареса визията ти, но се оказа, че си голям нещастник... ако се чудиш, защо те е зарязала, аз мога да ти помогна ... 1во една любов не се печели с материални подаръци ! 2ро тя никога не те е обичала и няма да го направи просто защото обича друг :twisted: , 3то не можеш да я накараш да съжалява като се опиташ да се саморазправиш с насилие ! единственото нещо, което ме спря да не ти покажа откъде изгрява слънцето бе възпитанието ми, а и това, че й обещах, че няма да се занимавам с теб... така, че не само че не можеш да й се сърдиш, ами може да си й благодарен, че поне малко те уважава. аз лично ти обещавам тук, сега, пред целия форум, че ако ти само още веднъж се опиташ да се намесиш в нейния или в моя живот, ще посетиш пкръжна болница с доста фрактури. не смятам, че това е възпитано, нито че има смисъл от саморазправа, но явно не можеш да разбереш, че тя не е твоя и никога няма да бъде... такъв е късметът ти, такъв е животът ти ... забрави я :wink:

CVETELLINA
07-23-2006, 17:14
хах,гледай сега :-D
1-во ти ако си я обичал някога,нямаше сега да пишеш тъпи постове!
2-ро ако си имал поне малко смелост,да си и го казал в очите,няма защо целия форум да разбира!
3-то Руши Видинлиев добре си го е казал-Всичко се връща!...

и последно мисля,че с омраза или с отмъщение,няма да си върнеш любовта и...просто я остави да бъде щастлива,и ти си потърси някое друго момиче,защото като гледам със нея няма да ти излезе късмета.. :-s
Айде успех :-D

lost_girl
07-23-2006, 17:53
Това твоето не е любов,а по-скоро омраза и лудост... :)
и аз така мисля :-k

ми и аз така

lina15
07-23-2006, 18:21
баси гадното

thirteen
07-23-2006, 18:26
Еее ти пък да не мислиш,че е щяло да се ожените...нормално е на вазрастта да сменяте гаджета докато не нацелите човека.
Пък и не е тва начина да си го връщаш.

{_^SeX^On^The^BeacH^_}
07-23-2006, 18:49
Недей да се унижава6 с подобни теми и изказвания ... Щом сте се разделили , зна4и е имало при4ина ... Просто го преодолей .. Знам колко е гадно , но ако седне6 да вгорчава6 живота на всяка бивша не мисли6 ли , че няма да има6 лично време ?

MiRaCuLiXbb
07-23-2006, 18:52
Поредната сапунка. Тоя сайт е доста...занимателен. Взимам си пуканки и почвам да чета. :)

07-23-2006, 19:33
stiga we 4ove4e-druj se na nivo. mai gleda6 mnogo sapunki;ako si istinski muj 6te go preodolee6 i vmesto da kara6 momi4eto,koeto nqkoga tolkova si obi4al da strada, 6te si nameri6 druga,koqto da predizvikva po-pozitivni 4uvstva u teb!

cskamoni4ka
07-23-2006, 19:35
Поредната сапунка. Тоя сайт е доста...занимателен. Взимам си пуканки и почвам да чета. :)
Ахъммм...

07-24-2006, 11:07
Frank_Lampard i kakvo ti pre4i da q zareje6,mnogo kiriisko 6a se polu4i ne misli6 li?tq ne zaslujava nqkoi da qobi4a,nikoga ve4e,propilq si 6ansovete tova momi4e.vnimavai togava tq teb da ne zareje.jajajajajajajjajaja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kristini4ka
07-24-2006, 11:14
Frank_Lampard i kakvo ti pre4i da q zareje6,mnogo kiriisko 6a se polu4i ne misli6 li?tq ne zaslujava nqkoi da qobi4a,nikoga ve4e,propilq si 6ansovete tova momi4e.vnimavai togava tq teb da ne zareje.jajajajajajajjajaja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Edinstvenoto koeto moga da kaj e che si syper zle i tebe sus sig nqma nikoi da te obicha!

Рокендрол шматка
07-24-2006, 11:24
Абе колкото и да се опитвате, тука сапунен сериал няма да стане, защото никой от вас няма полудяла сестра, която всъщност е леля на администратора... Може би :shock:

did1ls
07-24-2006, 11:45
Абе колкото и да се опитвате, тука сапунен сериал няма да стане, защото никой от вас няма полудяла сестра, която всъщност е леля на администратора... Може би :shock:
xaxaxa :D
Frank_Lampard пожелавам ти щастие с нея

koalka
07-24-2006, 12:10
Как можеш да твърдиш,че я обичаш,при положение,че и пожелаваш адски гадни неща.Ако я обичаше истински щеше да искаш тя да е щастлива дори и не със теб,но ти явно не искаш...........

07-24-2006, 12:19
Как можеш да твърдиш,че я обичаш,при положение,че и пожелаваш адски гадни неща.Ако я обичаше истински щеше да искаш тя да е щастлива дори и не със теб,но ти явно не искаш...........
Напълно съм съгласен с теб.И един съвет от мен:трий темата зада не я гледат още хора и да се излагаш.

Frank_Lampard
07-24-2006, 13:18
Mатко, няма да я зарежа, заради миналото й, пък и ако беше с теб нямаше да е с мен ... :) Тя няма да ме зареже, просто защото ме обича безкрайно много / доказвала го е /, а и защото за разлика от теб знам как да я запазя до себе си... приятно детство ти пожелавам и спри да се занимаваш с изгубени каузи :wink:

Nadelina
07-24-2006, 13:24
Mатко, няма да я зарежа, заради миналото й, пък и ако беше с теб нямаше да е с мен ... :) Тя няма да ме зареже, просто защото ме обича безкрайно много / доказвала го е /, а и защото за разлика от теб знам как да я запазя до себе си... приятно детство ти пожелавам и спри да се занимаваш с изгубени каузи :wink:
Malko si grub.. no pyk si praf.. A na avtora na temata shte kaja samo che e edno jalko sashtestvo.. koeto e jadno za myst.. no nqma da poluchish nishto s jelanieto si da nakarash drugite da stradat.. nqma da ti stane po dobre.. shte se chuvstvash vse po zle i po zle dokato prodaljavash da gledash taka na neshtata.. Osaznai se.. i obarni stranicata..

addictedtou
07-24-2006, 13:46
Mатко, няма да я зарежа, заради миналото й, пък и ако беше с теб нямаше да е с мен ... :) Тя няма да ме зареже, просто защото ме обича безкрайно много / доказвала го е /, а и защото за разлика от теб знам как да я запазя до себе си... приятно детство ти пожелавам и спри да се занимаваш с изгубени каузи :wink:
Malko si grub.. no pyk si praf.. A na avtora na temata shte kaja samo che e edno jalko sashtestvo.. koeto e jadno za myst.. no nqma da poluchish nishto s jelanieto si da nakarash drugite da stradat.. nqma da ti stane po dobre.. shte se chuvstvash vse po zle i po zle dokato prodaljavash da gledash taka na neshtata.. Osaznai se.. i obarni stranicata..

Azsm saglasna :!:

Ger1to
07-24-2006, 14:38
*баси лошото момче... като искаш и направи живота черен, но защо я предупреждаваш по този тъп начин.. и я излагаш пред форумците

iiirish
07-24-2006, 14:56
Недей да се унижава6 с подобни теми и изказвания ... Щом сте се разделили , зна4и е имало при4ина ... Просто го преодолей .. Знам колко е гадно , но ако седне6 да вгорчава6 живота на всяка бивша не мисли6 ли , че няма да има6 лично време ?

съгласна :!:

did1ls
07-24-2006, 14:56
Mатко, няма да я зарежа, заради миналото й, пък и ако беше с теб нямаше да е с мен ... :) Тя няма да ме зареже, просто защото ме обича безкрайно много / доказвала го е /, а и защото за разлика от теб знам как да я запазя до себе си... приятно детство ти пожелавам и спри да се занимаваш с изгубени каузи :wink:
=D> =D> =D>

CVETELLINA
07-24-2006, 15:24
*баси лошото момче... като искаш и направи живота черен, но защо я предупреждаваш по този тъп начин.. и я излагаш пред форумцитехахаха той по този начин не излага нея,а себе си... :? ама щом му доставя удоволствие,нека се занимава.. а защо да и прави живота черен?!за да успокои нараненото си его ли?!отмъщението е знак на слабост ,обаче както каза Frank_Lampard, каузата е изгубена :roll: :wink:

adDicTeD`tO`yOu
07-24-2006, 16:32
Какво ти е Виновно Девойчето бе .... Не я кефиш вече не я радваш намерила е някой по добър ... Стига си циврил .. БИл съм в твойто положение и нищо ... ся да тръгваш да отмъщаваш Пълна простотия заеби .... Забрави я намери приятели компания девойка секс .... до полуда и няма да и помниш и името ..... :smt013

Tochno...

07-24-2006, 19:47
Mатко, няма да я зарежа, заради миналото й, пък и ако беше с теб нямаше да е с мен ... :) Тя няма да ме зареже, просто защото ме обича безкрайно много / доказвала го е /, а и защото за разлика от теб знам как да я запазя до себе си... приятно детство ти пожелавам и спри да се занимаваш с изгубени каузи :wink:
boje boje,i az bqh siguren 4e me obi4a,no UWI!jaja dedstvo,k1deto otiva6,otam az se vr16am!qvno ne q poznawa6,jaja to nikoi osven men ne q poznawa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ElinoR
07-24-2006, 21:23
Леле...момче ти си тежък случай :)
Остави ги хората явно са щастливо влюбени-с тези детинщини надали ще промениш това :-s ... Вземи се в ръце и погледни реално на нещата.

Obitax
07-24-2006, 21:34
Te tova mu trqbva na 4oveka BOI ebane i srabska muzika :D

freaky_FK
07-24-2006, 21:50
tova che iskash da postupish s neq taka kakto tq steb ne 1 vreme ne teli kara da se chustvash kofti!v krajna smetka teb te e qd che ne si mogul da q spechelishs vnimanieto si!nqma dori naj malko chustva v taq istoria! po dobre se zamisli kak da namerish momiche i ot jenska gledna otchka shte ti kaja che ne podarucite ni zadurjat,a neshto koetone se kupuva i dokosva s ochi i race.seshtash li se?

Obitax
07-24-2006, 21:57
Freaky na 100000% sam saglasen s teb !!! De da moje6e pove4eto devoi4eta da mislqt kato teb........ exx me4ti ( te pone sa bezplatni )

Bloodlust
07-24-2006, 22:45
avtora na taq tema zaslujava edin zdarv tupanik... Frank_Lampard 4ove4e neznam kakvi nervi ima6 da go t1rpi6 toq :| ako bqh na tvoe mqsto ne v bolnicata, ami napravo v morgata 6tqh da go pratq :shock: i toq sme6nik tv1rdi, 4e e obi4al momi4eto... da be da! slez na zemqta mom4ence i os1znai, 4e se izlaga6... gospodi boje kakvi psihari...

|Dream_On|
07-24-2006, 23:07
Кво да ти кажа. Не пускай жена близо до сърцето, да не те ебне у дупето... образно казано разбира се \:D/ И аз все още преживявам някви такива емоции ама какво да се прави такъв е живота батка :wink:

07-24-2006, 23:53
vijte sq.. az sam po zapoznata zashtoto poznavam i trimata. Toi naistina q obi4a no se pada egoist. s vtoriq tq trygna, zashtoto haresa pove4e negovata viziq, a sled tova i samiq nego - a tq ne e ni6to osobeno - ot obiknovenite ligli koito se haresvat ot nerazbira6tite mom4eta v dne6no vreme.
Ama kakvo da go pravim tezi mom4eta...

07-25-2006, 00:00
Kakto i da e. Syzredoto4i se i se zamisli nad smisyla na jivota si. Lqga6 na leglooto, do dupka nqkoq balada ot tezi

Aerosmith - i dont wanna miss a thing
kamelot - memento mori
Avril Lavigne - Nobody's home
3 Doors Down - Here Without You

zatvori o4i i si predstavi neshto- posle kaji kakco vidq
sled tova si nameri drugo momi4e a nakraq se izvini na dr dvama

BuKu{P}oceH
07-25-2006, 09:01
vijte sq.. az sam po zapoznata zashtoto poznavam i trimata. Toi naistina q obi4a no se pada egoist. s vtoriq tq trygna, zashtoto haresa pove4e negovata viziq, a sled tova i samiq nego - a tq ne e ni6to osobeno - ot obiknovenite ligli koito se haresvat ot nerazbira6tite mom4eta v dne6no vreme.
Ama kakvo da go pravim tezi mom4eta...
jaxagxjaxjg ne te znam kolko gi poznavash i trimata,no az s1m imala v1zmojnostta da govorq s Frank_Lampard a i s1m dobra averka na momi4eto,mislq 4e mnogo se b1rka6,da te zapoznaq malko s obstanovkata! :twisted:
1.tq ne trygva s nqkoi zaradi viziqta!!!!!!!!
2.tq otdavna be6e sk1sala s avtora na temata,daje predi Frank_Lampard ima6e drug partnior,koito spored men za ni6to ne stava6e
ot 1. i 2.=>4e izkazvaneto ti "s vtoriq tq trygna, zashtoto haresa pove4e negovata viziq, a sled tova i samiq nego" e p1lna BOZA
3.ne e ligla,a naistina mnogo qko momi4e,koeto vsi4ki qki i poznava6i momi4etata,mom4eta q haresvat!
4.s ni6to ne e zaslujila takova povedenie ot strana na avtora na temata,dori i ot teb,za6oto qvno ne q poznava6,ili prosto i ZAVIJDA6!NORMALNO!!!!!!!
5.aide pak si pomisli kogo poznawa6,za6oto tq TRIMATA nqmat ob6ti poznati!!! :twisted: (kato l1je6 go pravi kato horata!)
6.tq naistina obi4a Frank_Lampard
7.kolkoto i da iskate da q unijite s tazi tema,nqma da uspeete
Ot vsi4ko =>4e si p1lna t1pa,koqto neznam kakvo si misli 4e 6e postigne s tova mnenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

ANGEL4E
07-25-2006, 09:06
otvarni na zloto s dobro
da gadno e 4e te e zarqzala no za6to trqbva da i go vra6ta6 za6to ne i pokaje6 prosto kakvo ispuska taka 6e i e mn po gadno

BuKu{P}oceH
07-25-2006, 09:14
a sega kato dobra averka na momi4eta,bih iskala malko i vas ostanalite da vi zapoznaq!Samo 6e vi kaja 4e neznam,za6o avtora vi zanimava s tova,no kakto e tr1gnalo,da prod1ljava.
predi po4ti godina avtora i v1prosnoto momi4e vse o6e hodeha...toi postoqnno q pritiska6e,karaha se 6om izleze s drugi
kazva6e i "kak moje az ti kupuvam podar1ci ti s tqh izliza6"
nai-nakraq i omr1zna i te sk1saha.mislq 4e nap1lno dobre post1pi.dori mu dade 6ans da govorqt i da si ostanat dobri priqteli,koeto znaete ne se sre6a 4esto,dori i az ne go pravq..ajaja:)
sled tova tr1gna s o6e edno mom4e,koeto be6e po-zle i ot predi6niq
Frank_Lampard i averkata mi sa se zapoznali v 4ata lqtoto na minalata godina,poopoznali sa se malko i t1i kato u4at v edno u4ili6e sa se i zapoznali.i eto sega sa zaedno
mislq 4e ne trqbva6e da vi razkaja istoriqta,za6oto tova e li4no ne6o,no ne iskam forumcite da ostavate s gre6no vpe4atlenie ot Frank_Lampard i momi4eto!

BuKu{P}oceH
07-25-2006, 09:18
otvarni na zloto s dobro
da gadno e 4e te e zarqzala no za6to trqbva da i go vra6ta6 za6to ne i pokaje6 prosto kakvo ispuska taka 6e i e mn po gadno
tova koeto tq napravi ne e zlo!ve4e kakvoto i da napravi toi,nemoje da q spe4eli,ili o6e po-nev1zmojno da i stane gadno! :wink:

Frank_Lampard
07-25-2006, 11:29
Вижте, аз не желая никой от "уважаемите форумци" да ме уважава ... Искам само да набия в простата глава на Кристиян / автора на темата/, че нито може да ме заплашва с това, че Дени ще ме зареже, просто защото това няма да стане, нито ще продължава да се бърква в каквото и да било свързано с Деница, защото просто вече няма какъвто и да било шанс, а да не говорим, че току що доказа какво нищожество е и че не може да излезе от ситуация с мъжко достойнство ... аз специално ти препоръчвам да отидеш на психолиг, защото явно раздялата ти е донесла психически смущения / това сериозно/, а това, че си мислиш, че някога те е обичала е пълна заблуда ... това не е било никога... Спри да се занимаваш, защото на мен специално започна да ми писва да отговарям на глупави мнения. :evil:

did1ls
07-25-2006, 13:52
Тогава не отговаряй!

Frank_Lampard
07-25-2006, 16:25
Причината или последствието трябва да изчезне ? Според мен, за да няма проблем, трябва причина да се конфигурира. Ако промениш последствието... причината пак ще си я има... така, че не апелирай към мен, още повече, че нямаш отношение по въпроса :wink:

did1ls
07-25-2006, 16:29
Причината или последствието трябва да изчезне ? Според мен, за да няма проблем, трябва причина да се конфигурира. Ако промениш последствието... причината пак ще си я има... така, че не апелирай към мен, още повече, че нямаш отношение по въпроса :wink:
Ок,извинявай. :?
Няма да се бъркам повече

Axxxel
07-25-2006, 16:58
Хахахаха...Франк рулира...хахахаха с тебе сме :lol: .Автора...сам си си го направил...ква е тая злоба от тебе бре...я по-спокойно...

PR0
07-25-2006, 20:17
Добър човек си ейй. В отмъщението е истината да знаеш ;-)

07-26-2006, 07:52
k1de sa moderatorite be
zaklu4vaite temata! :smt013 4e tozi 6a se ob1rka ot zloba,4e i si4ki mu se hva6ame na "Ak1la"

did1ls
07-26-2006, 10:18
k1de sa moderatorite be
zaklu4vaite temata! :smt013 4e tozi 6a se ob1rka ot zloba,4e i si4ki mu se hva6ame na "Ak1la"

MiRaCuLiXbb
07-26-2006, 10:19
k1de sa moderatorite be
zaklu4vaite temata! :smt013 4e tozi 6a se ob1rka ot zloba,4e i si4ki mu se hva6ame na "Ak1la"
Noooooooooo, не съм си доизял пуканките. А някой ми разправяше, че няма да се получи добра тема. Аматьори.

Frank_Lampard
07-26-2006, 12:31
Остава само PRO да завърши подобаващо темата с един 'роботски танц' и вече всичко ще е готово за заключване ;)

Emotional_Decay
07-26-2006, 12:49
*баси лошото момче... като искаш и направи живота черен, но защо я предупреждаваш по този тъп начин.. и я излагаш пред форумците

той излага себе си...не нея :smt005


А към него...Само мога да ти кажа,че момичето трябва да е лудо да се върне при теб...Аз пък и пожелавам щастие \:D/

NeSTa_86
07-26-2006, 13:18
zapo4vam s istoriqta mi.predi vreme,predi dosta vreme bqh vluben davah vsi4ko,koeto priqtelkata mi iska6e kupuvah i podar1ci i drugi takiz raboti.dotuk dobre,dokato edin den tq prosto ne kaza:"ne moga da sym s teb!"vqrno 4e ne e kato pove4eto momi4eta,koito 6a te zaebat,daje naprotif govorihme mnogo,dajegovorehme pove4e otkolkoto kato bqhme zaedno.pove4e ot godina mina i vze se opitvam da q zabravq,no ne6o me spira.znam 4e si ima gaje i 4e go ubi4a,no i pojelavam i toi taka da q zareje,kakto napravi tq s men,daje s1m ubeden vtova,togava ako iska da se v1rne pri men i az da q odreja i da i stane 6ibano :mrgreen: :mrgreen: :cry:
na6a ob6a poznata mi kaza,4e vaprosnoto momi4e pose6awa toz forum i se nadqwam da mi pro4ete temata i odsega da se 4uvsva gadno,kakto az!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
:-# :-# :cry: :cry: :roll: :roll: :( :( :smt010 :smt010Ти си виновен бате...не трябваше да и купуваш подаръци, нито дори да е черпиш. Така щеше от рано да разбереш. че не те обича, а само те използва.

Frank_Lampard
07-26-2006, 15:41
за какво го е използвала бре ? те даже май не са се целували ...

did1ls
07-26-2006, 16:09
за какво го е използвала бре ? те даже май не са се целували ...
ХА-ХА-ХА :smt005

NeSTa_86
07-26-2006, 20:24
де да знам кво са правили, но доколкото разбрах тя като каже искам пола и той е купува, като каже искам бижу и той го купува

NaI_MiLi4KaTa
07-26-2006, 23:07
Какви са тези децки работи, с които се занимавате? Може би като пораснете малко ще ви дойде да акъла, че този проблем най-вероятно трябва да се обсъжда на друго място. На мене ми се струва, че още не знаете пикае ли ви се - е*е ли ви се а?

Frank_Lampard
07-27-2006, 05:56
nesta_86 батка, никой не е искал от него подаръци ... точно това е проблемът. Той е решил, че като й купува подаръци, тя е задължена да се влюби в него, а то всъщности нищо общо...
NaI_MiLi4KaTa ли си най-лигавата ли си ... точно с този ник едва ли можеш да ни вдъхнеш респект и да те послушаме ... за справка пише се деТСки :wink:

BeBencEto
07-27-2006, 07:17
moje da te e nakarala da se chuvstvash gadno ama mai si si go zaslujil kak mojesh da iskash sega da i napravish mrusno!? ne si li shtastliv che i tq e shtastliva!?...tova ne go razbiram moje bi prosto zashtoto kogato az obicham nqkoi iskam da e shtastliv nezavisimo s koq e..sa po temata che se otklonih..nqma nikuv smisul da i otmushtavash!

francheska_baby
07-27-2006, 13:35
Аз те съветвам да я забравиш и да не се занимаваш с подобни глупости

did1ls
07-27-2006, 17:12
Аз те съветвам да я забравиш и да не се занимаваш с подобни глупости
Той е озлобен и просто иска да си отмъсти.И аз го съветвам същото,но такова злобарче не чува

CrazyWitch
07-27-2006, 17:37
nesta_86 батка, никой не е искал от него подаръци ... точно това е проблемът. Той е решил, че като й купува подаръци, тя е задължена да се влюби в него, а то всъщности нищо общо...
NaI_MiLi4KaTa ли си най-лигавата ли си ... точно с този ник едва ли можеш да ни вдъхнеш респект и да те послушаме ... за справка пише се деТСки :wink: Радваш! :smt005

silv
07-27-2006, 19:10
Tvardi6 4e mn q obi4a6 i strada6,ako e taka 6te se radva6 kogato e 6tastliva i 6te si do neq kogata pla4e i q boli ili nqkoj q e naranil.Mn egoisti4no i li6eno ot lubov e da jelae6 zloto j...

Frank_Lampard
07-27-2006, 19:16
Станахме прекалено настроени против Крисиянчо... което е лошо... нека си диша човека. Ясно е вече, че темата му беше пълен провал. Вместо да засрами нея, засрами сам себе си... и ще бъде така винаги, когато се изправя с/у мен, така че по-добре да не се изправя въобще:) Смятам дискусията са приключена... Пожелавам живот и здраве на всички герои от "сценката" :lol:

LaFee
07-28-2006, 08:26
[quote] ubi4a[/quot

пише се Обича

vlubena v dvama
07-28-2006, 08:36
Наистина гадно,ама...не ми се вярва да те е използвала.Може би просто чувствата са охладнели и вече не те е обичала.По-добре че ти е признала че не може да е с теб,отколкото да е с теб,но да си мисли за друг!И много лошо че си се изпълнил с такава злоба.Ако обичаш даден човек,би трябвало да искаш той да е щастлив ,независимо дали е с теб или не!Пък и дори да не я обичаш вече,как може да се целиш да й направиш живота черен?Наранила те е,но тва значи ли че трябва да й отвръщаш със същото?Става ми жал като си помисля докъде може да стигне човек..да искаш гаджето й и да я зареже,за да разбере как си се почувствал ти?Човече,не си в ред!И момичето не оправдавам,ама нямаше нужда да й пишеш ника!това си е ваша история!Ако искаше съвет-добре,ама не й ника й да й пишеш!Започни нов живот,както е направила тя и престани да запълваш сърцето си с жажда за мъст :!: to4no taka

ANGEL4E
07-28-2006, 08:38
otvarni na zloto s dobro
da gadno e 4e te e zarqzala no za6to trqbva da i go vra6ta6 za6to ne i pokaje6 prosto kakvo ispuska taka 6e i e mn po gadno
tova koeto tq napravi ne e zlo!ve4e kakvoto i da napravi toi,nemoje da q spe4eli,ili o6e po-nev1zmojno da i stane gadno! :wink:

stava vapros za tova 4e toi iska da i napravi mrasno a az mu kazvam da ne go pravi...
a ina4e moje i da ne sam prava za6toto ne znam kakvo to4no e stanalo

ATAKABG
08-01-2006, 04:19
Поредната сапунка. Тоя сайт е доста...занимателен. Взимам си пуканки и почвам да чета. :)

:lol: :lol: :mrgreen:

Eleonora
08-01-2006, 05:11
Мм нали знаеш, че ОТМЪЩЕНИЕТО НЕ ВРЪЩА ЗАГУБЕНОТО! [-(
Ти сам си реши, и какво като си и подарявал много неща, да не си мислиш че матириалната страна е най-важна. :-k

Mike-Jones
08-01-2006, 09:05
zapo4vam s istoriqta mi.predi vreme,predi dosta vreme bqh vluben davah vsi4ko,koeto priqtelkata mi iska6e kupuvah i podar1ci i drugi takiz raboti.dotuk dobre,dokato edin den tq prosto ne kaza:"ne moga da sym s teb!"vqrno 4e ne e kato pove4eto momi4eta,koito 6a te zaebat,daje naprotif govorihme mnogo,dajegovorehme pove4e otkolkoto kato bqhme zaedno.pove4e ot godina mina i vze se opitvam da q zabravq,no ne6o me spira.znam 4e si ima gaje i 4e go ubi4a,no i pojelavam i toi taka da q zareje,kakto napravi tq s men,daje s1m ubeden vtova,togava ako iska da se v1rne pri men i az da q odreja i da i stane 6ibano :mrgreen: :mrgreen: :cry:
na6a ob6a poznata mi kaza,4e vaprosnoto momi4e pose6awa toz forum i se nadqwam da mi pro4ete temata i odsega da se 4uvsva gadno,kakto az!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
:-# :-# :cry: :cry: :roll: :roll: :( :( :smt010 :smt010Ти си виновен бате...не трябваше да и купуваш подаръци, нито дори да е черпиш. Така щеше от рано да разбереш. че не те обича, а само те използва. da to4no taka nesta napravo qko go e izpozlvala taq toi pi4a podara4eta i podarqval se xubavi neshta i edin den kazala ne moga da sum s teb shtot se nasitix na podara4eta i za tui ve4e ne moga da sum s teb golqma lisica shte da e

BeBcHeTo
08-01-2006, 09:50
Gadno

sisk@
08-01-2006, 11:26
Момичето с нищо не ти е виновно!Спрял си да я кефиш и те е оставила!Айде без драми моля ти се! [-X

Frank_Lampard
08-01-2006, 12:00
Предлагам да сложим край на дискусията, а ? :wink: