PDA

View Full Version : най гадния начин по който сте скъсвали с някои ?



07-23-2006, 15:10
ее ?

Frank_Lampard
07-23-2006, 15:15
казах й, че и двамата много се обичаме / както беше и е /, но сме крайно различни и прекалено много се нараняваме взаимно, което лично на мен доста тежи ... тогава тя започна да плаче / това става една вечер / ... на сутринта се видяхме на даскало - тя още плачеше... след даскало решихме да поговорим - тя още плачеше... аз се опитах да си защитя тезата / беше доста логична /, но тя просто се скъса да плаче ... стана ми много зле ... и после у нас се замислих ... боже, какво правя, обичам я, а късаме ... трябва да има друг вариант, трябва да сме заедно ... любовта не може да се контролира... и след ден се събрахме отново с известни реформи във връзката ни и сега мисля, че ни е много яко :)

LP_girl_14
07-23-2006, 15:18
Всяко късане е доста гадно и болезнено и когато съм късала някой съм се стремяла да бъда възможно най-деликатна.Но като че ли най-гадното беше когато го скъсах по чата,а не на живо :roll:

Th3WildAng3l
07-24-2006, 00:10
Ами най-гадно са късали с мене с SMS.. много тъпо ми стана .. още повече че не ми каза защо и чак след време разбрах за какво става въпрос.
Най-гадния начин, по който аз съм късала - бях научила, че моя ми е изневерил с момичето Х... и бях решена да скъсам с него. И правим си ние секс .. аз се късам от удоволствие, той също. Накрая му казах "С Х повече време ли издържаш по принцип? или само с мене така" ... при което той почна да ми се обяснява "ама не ама защо ама как, ама не ти ли хареса" при което нищо не казах, обляках се и си излязах и го оставих да вика зад мене "обичам те, не искам да става така" ... беше гадничко от моя страна

priti_kiti
07-24-2006, 06:12
ъм.. по чата за гаден начин ли се брои? :lol:
Иначе.. не съм правила много брутални сценки,ама.. ако се изнервя.. лошо :twisted:

ycMuBkaTa
07-24-2006, 06:17
Най-гадното скъсване ми е било в чат, а и 3 часа след като тръгнах със сегашното ми гадже скъсах с него...и това си беше доста гадничко, но после поправих грешката си.

BUBU_to4ka_TO
07-24-2006, 06:23
nai gadniq na4in po koito sym kysala s nqkoi e izvednyj spirane na vsqkakvi kontakti
ne otgovarqm po telefone izbqgvam da se vijdame... abe pylna izolaciq ot nego jestoki4ko si be6e no ne mislq 4e sym napravila gre6ka i ne syjalqvam :::

mnogomili4kata-sf
07-24-2006, 08:07
Ми по възможно най-гадните начини,по които и с мен са късали-със СМС или с това,че не звъня,не го търся и всичко отмира така без да се обсъжда,без да се казва нищо

black_dimond
07-24-2006, 08:39
mi imah edno gadje koeto beshe mn revnivo i ne me ostavqshe da dishamk i nai nakraq sled kato mn puti se opitvah da se oturva ot nego sa zabih s edin negov fr pred ochite mu nz dali tova tochno e kusane no sus sigurnost togava me ostavi na mira i zamlko da go otnese negoviq fr

kiki_kokova
07-24-2006, 09:19
Ami az ne sam kysala mom4e po gaden na4in, no sam otkazvala na mom4e gadno [makar 4e az vyob6te ne celqh tova]! Ami kakvo stana ta vyprosnoto mom4e mnogo si me haresva6e [bqhme v edin klas] i ta taka toi ne mi be6e kazal ama vsi4ki znaeha 4e e lud po mene! I za tui re6ih predi da e sybral smelost da mi predloji da ne mu dam nikakvi nadejdi [6tot ne iskah da go kysam ei tai]! I ta taka kakto si prikazvah izvednyj sprqh! Mom4eto po princip be6e mnogo razgovorlivo, ama sled kato sprqh da ob6tuvam s nego i zapo4nah da se zanimavam s drugi mom4eta, gorki4kiq po4na da pla4e i da si sedi na 4ina prez celiq den, s nikoi ne prikazva6e! Negovi priqteli idvaha pri mene da me ubejdavat da se dyrja s nego po-doobre, a az im kazvam 4e ne iskam da ostane s gre6ni vpe4atleniq! I taka sled dva dena mom4eto mi predloji [gorkiq polovin 4as sede6e pred mene i se 4ude6e kvo da mi kaje], 4oveka mi vika: ai po-byrzo mi otkazvai [ama s intonaciqta koqto nqma tova napredvid] i az estesveno vmesto da mu kaja samo NE, az mu kazah: 4akai pone da se napravq, 4e se dvuomq! I taka stana mu kofti, ama uj se opravi! Tykmo si misleh,4e ve4e nqma da go mislq i na drugiq den na6iq idva s edna butilka uiski [gepana ot ba6ta mu] i uj da se nalivat vsi4ki mom4eta, ama to ko stana toq se napii qkata, po4na da se tytri, da mi gi prikazva edni: kolko sym bila krasiva i nekvi takiva! Misleh me si,4e se pravi ama to ko stana bil mnoo zle!!! 4e izvikahme lineika i leja v bolnica! 4oveka ne moja da doide na zavyr6vaneto! Nqkoi ot mom4etata me obvinqvaha,4e zaradi mene gledai kvo stanalo, ama az mnoo mnoo ne se trognah! Ta toq slu4ai prosto nqma da ima na4in da go zabravq!!!!! [-X

SisTeR`oN`MaXa
07-24-2006, 10:23
Ami mislq 4e kogato kazah na edin biv6 4e neiskam ve4e da sum s nego 4e se 4udq s koi ot dvamata da buda..... a az togava se kolebaeh mejdu nego i edno drugo mom4e.... daje i dvamata gi bqh subrala na edno i neznaeh kvo da pravq abe ne6to takova.... posle se karahme za gluposti tam 6tot toi otka4il.........

07-24-2006, 10:48
Всичко между мен и теб беше просто една игра.А нивото ми с теб приключи,така че си върви
:twisted: :twisted: :twisted:

donkihot
07-24-2006, 12:42
awe pi4 dadoh ti shans ti go izpusna kvo iskahs da kolene li da ti padna?
"da iskam da kasame"

siXt_senSe
07-24-2006, 12:53
Има много гадни начини,ама някой да ти каже"иксам да си останем само приятели" :smt119

Bamze
07-24-2006, 13:10
Всичките са гадни, тъй като съм имал и още имам чувства към всичките си бивши гаджета. Кофти ми е да се разделям с хора, към които имам чувства, но понякога това е най-добре и за двамата.

lady_bird
07-24-2006, 13:13
ami nai_gadnoto zarqzvane be6e...kazah na nai_dobriq mu priqtel da mu predade,4e kusame. :?

Chukasimo
07-24-2006, 14:18
може поста ми е да е малко офф-топик но няма да я забравя тая случка никога:
един път на 14ти Февруари (Св.Валентин) един приятел искаше да подари на 1 момиче плюшено мече...ено такова мого якичко,щото нали я харесваше мнооого...и така...стана време за подаръка,той отиде при нея със мили думи тфа онова...и тая се сопна и не му зе мечето... :-#
басиии на мене ми стана гадно като гледах апък за него не знам...

iiirish
07-24-2006, 15:38
аз съм на мнение, че всяко късане е болезнено що се отнася до любим човек. трудно е да се разделиш с някой се само когато го обичаш, но и когато си свикнал с него

FiRe_LaDy
07-24-2006, 15:56
Mm kakto i da skysam s nego,ako e imalo i ima silni chuvstva boli.Inache nai - gadniq nachin po koito sam zarqzvala e,che haresvam drug i mu kazah,che sam bila s nego,zashtoto sam iskala da zabravq drugiq.Kofti,ama prosto nqmah chuvstva,a i ne iskah poveche da go lyja. [-X

EnJoY
07-24-2006, 15:58
Ми нз май беше гадно но с гаджето бяхме на купон и аз не обраштах внимание цяла вечер и края дойде на следващия ден !!! Не исках да я льжа не сьм такьв човек!! Мисля че е гадно но е за добро !!

adDicTeD`tO`yOu
07-24-2006, 16:18
Всяко късане е доста гадно и болезнено и когато съм късала някой съм се стремяла да бъда възможно най-деликатна.Но като че ли най-гадното беше когато го скъсах по чата,а не на живо :roll:

Syglasna sym s teb...da skysash s niakoi po chata e bahti gadnyty... ](*,)

Nadelina
07-24-2006, 16:43
Nai gadniq nachin po koito skysah s edno momche li? Vednaga mi iznikva v saznanieto sluchkata koqto se poluchi predi 2 godini s momcheto s koeto hodeh veche 3 meseca - Simo.. Edna vecher mi beshe doskuchalo i pisah smsi na nai dobria mu priatel.. A te bqha ot sorta na "Obicham te" .. "Nikoga ne sym haresvala Simo.. ti si choveka koito vinagi sym iskala" .. i tem podobni.. Simo gi beshe vidql i poveche ne me potyrsi.. A az triumfirah.. Zashto li? Zashtoto bqh malka ligava pikla koqto ne znae kakvo iska!

xOtkiSsSs
07-24-2006, 17:00
Най - гадния и смотан начин е по чата или с смс :-# ,тва е баси глупавото, да не можеш да застанеш пред чоека и да му кажеш че всичко свършва .. ](*,)

07-24-2006, 17:10
SMS

07-24-2006, 19:49
Ми най-гадния начин беше когато разбрах че момичето което обичам също ме обича. Без да се замислям се обадих на гаджето и му казах "Сори, бейби, късаме, сбогом" и затворих преди дори тя да осмисли какво е станало :oops: Беше малко гадно, но в този момент бях прекалено щастлив за да мога да бъда повиян от чувства като съжаление или срам или каквото и да било.

niGGa
07-24-2006, 20:23
Показа ми среден пръст на 1 дискотека.

lina15
07-24-2006, 20:43
и след ден се събрахме отново с известни реформи във връзката ни :)
"реформи" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :smt005 :lol: :lol: :lol: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

lina15
07-24-2006, 20:45
ami nai_gadnoto zarqzvane be6e...kazah na nai_dobriq mu priqtel da mu predade,4e kusame. :?
Това е страшно шибаноооо :(

SlaDko{P}BuKu
07-25-2006, 10:42
ne mu se obadih pove4e :wink: