PDA

View Full Version : Мога ли да направя нещо...



kaka0155
07-23-2006, 15:13
Та, не е съвсем проблем, ама е на моменти не особено приятно... Приятелят ми свършва страшно бавно. Всичко е много сладко иначе, само дето аз винаги, така де преди него и в един момент ми става едно такова отпуснато и уморено, а не мога да се отдръпна точно тогава...

s0c00l
07-23-2006, 15:14
Та, не е съвсем проблем, ама е на моменти не особено приятно... Приятелят ми свършва страшно бавно. Всичко е много сладко иначе, само дето аз винаги, така де преди него и в един момент ми става едно такова отпуснато и уморено, а не мога да се отдръпна точно тогава...
Възбуждай го повече , накарай го да свърши преди/заедно с теб и готово !:)

NicknameANdPasswORd
07-23-2006, 15:17
Играй си с Топките му ... възбуди го ... ако трябва прекъсни ... и му направи свирка .... ако трябва поработи повече .... т.е. гледах едно предаване с една "СЕКС гУРу"
И тя точно това каза ..... ако нейскате да ви "ЛашКат" толкова много преди да правите секс ... си играеш с топките му и повече свирки ......
Да го превъзбудиш и след това неговия край ще е доста по бърз ....

kaka0155
07-23-2006, 15:19
Ми то звучи лесно, ама не успявам... Стават по-бързичко нещата само със свирка, ама аз като свърша и имам желание само да си го гушкам силно...
иначе 10х

Ice_Queen
07-23-2006, 16:41
И на мен ми стана интересно -демек като си поиграем хубаво с топките и 1 свирка преди(????) секс и ще си станат работите както трябва? :-k

ninsy
07-23-2006, 16:58
Ми то звучи лесно, ама не успявам... Стават по-бързичко нещата само със свирка, ама аз като свърша и имам желание само да си го гушкам силно...
иначе 10х
и аз наскоро бях така.. просто накрая имах сили само да легна и да го прегърна силно..ама.. ко да се прай :)

pitbullbg
07-24-2006, 10:27
em kat svar6i6 ti ako ne e i toi.. mu napravi svirka i gotovo ;] nqma da e po malko zadovolen...

`Death`Whore`
07-24-2006, 10:28
Хахаххха, жените за това мечтаят. Трябва да се потрудиш малко - все пак, ти свършваш винаги. Направи усилие - една яка свирка и за 5 минути е готов. И ще се гушкате.

Novkov
07-24-2006, 12:35
Болезнена тема поне за мен. Какво ми се случи преди няколко месеца. Та нали унас с тогавашното гадже правим секс за пръв път... нали тя свършва, а аз не съм още... онази ми каза да си свърша сам #-o #-o Може ли да си представите =; :smt013 :smt018 , защото аз тогава не повярвах направо разцепи мрака!

_Jessy_
07-24-2006, 13:10
А дали не се сдържа нарочно? Кажи му, на мен ми се е случвало(криво ми беше), ама с последни сили отроних някво "не мога повече" и след няколко секунди и той свърши... Пробвай да му кажеш, че не можеш да издържаш на толкова дълъг секс.

kaka0155
07-24-2006, 23:23
Болезнена тема поне за мен. Какво ми се случи преди няколко месеца. Та нали унас с тогавашното гадже правим секс за пръв път... нали тя свършва, а аз не съм още... онази ми каза да си свърша сам #-o #-o Може ли да си представите =; :smt013 :smt018 , защото аз тогава не повярвах направо разцепи мрака!


Ха! къде го намери т`ва гадже??!

krem4et0
07-25-2006, 11:08
Гаджето ми също се сдържа,за да ми е хубаво,но аз си поговорих и му казах че 20-30 минути в тази жега е напълно достатъчно-даже пре достатъчно.Поговори си и ти с него!

07-25-2006, 11:11
Свършваш си завърташ се и продължаваш като му правиш свирка.