PDA

View Full Version : imam nujda ot pomo6t



SweeT_Pussycat
07-23-2006, 20:45
ne znam kak da zapo4na :? haresvam edno mom4e ot 4 meseca toi e adski dobur i mil i e mn gotin az mu predlojih da hodim 4rez moi priqtelki i kato go pitah toi otkaza :smt010 no sled vreme negovi fr doidoha i kazaha 4e toi iska da hodim vsi4ko izglejda6e na bazik no az prieh toi e mn sramejliv no si li4i 4e me obi4a,purvata mi celuvka be6e s nego kaza mi 4e me obi4a no nikoga ne idva6e na sre6ti-qvno adski go be6e sram,no 2 dni sled kato svur6ihme u4ili6te se vidqhme toi zapo4na da mrunka i kaza 4e ne me haresva -2 4asa sled tova razbrah 4e e plakal za men i 4e naistina me obi4a no :? negovite priqteli kazvat 4e me obi4a to si i li4i no toi ne si priznava,ne e kazal 4e kusame i nz kakvo da pravq mislq 4e go e strah za6toto cqloto u4ili6te nau4i za nas ](*,) ne moga da go razbera pls pomognete mi [-o< nadqvam se da ste me razbrali

luda`flirtajika
07-23-2006, 20:54
ne znam kak da zapo4na :? haresvam edno mom4e ot 4 meseca toi e adski dobur i mil i e mn gotin az mu predlojih da hodim 4rez moi priqtelki i kato go pitah toi otkaza :smt010 no sled vreme negovi fr doidoha i kazaha 4e toi iska da hodim vsi4ko izglejda6e na bazik no az prieh toi e mn sramejliv no si li4i 4e me obi4a,purvata mi celuvka be6e s nego kaza mi 4e me obi4a no nikoga ne idva6e na sre6ti-qvno adski go be6e sram,no 2 dni sled kato svur6ihme u4ili6te se vidqhme toi zapo4na da mrunka i kaza 4e ne me haresva -2 4asa sled tova razbrah 4e e plakal za men i 4e naistina me obi4a no :? negovite priqteli kazvat 4e me obi4a to si i li4i no toi ne si priznava,ne e kazal 4e kusame i nz kakvo da pravq mislq 4e go e strah za6toto cqloto u4ili6te nau4i za nas ](*,) ne moga da go razbera pls pomognete mi [-o< nadqvam se da ste me razbrali

est,4e te razbiram,znaesh li mislq si,4e trqbva da pogovorite s tova mom4e i da se izqsnite-o4akva te samo dobro,zashtoto kakto i ti,taka i az mislq,4e te obi4a,za tova kgoato pogovorite hem shte se izqsnite,hem shteproduljite-vqrvam go :)pogovorete,no ne 4rez fr,a o4i v o4i

BUBU_to4ka_TO
07-23-2006, 20:57
govori direktno s nego BEZ POSREDNICI
i mu obqsni kak vijda6 ne6tata i go pitai za6to taka postypva

Lumidee
07-23-2006, 20:59
Awe momichence ti na kolko godini si? Kakvi sa tezi istorii xaresvame, obichame ,a na dr den veche ne..Ai kakvo strashno ima ako v uchilishte znaqtt, che xodite..e golqma rabota..tova e napulno normalno..Govori s nego seriozno, no ne chrez posrednici

SweeT_Pussycat
07-23-2006, 21:03
opitvala sum se da uredq ne6to kato sre6ta da pogovorim no qvno
goe sram taka i nai-veroqtno 6te govorm na esen..kato uspeq da go vidq de a ako e po-rano po-dobre :)

luda`flirtajika
07-23-2006, 21:04
6te trqbva da preodolee srama si...

SweeT_Pussycat
07-23-2006, 21:06
probelma a 4e go spkvat ot bazik i mu stava adski gadno

Axxxel
07-23-2006, 21:08
Покажи му, че го обичаш и държиш наистина на него...знае ли, че някой го е грижа за него ще се отпусне...кажи му, че няма значение какво може да кажат другите...ако вие сте щастливи заедно другото го оставете на заден план :) .Бъзиците са до време...интереса преминава...Аз ако бях на негово място щях да кажа "гаврите се с мен, защото обичам искрено...нещо което вие не сте изпитвали.И мен ме обичат...нещо, което няма да усетите, ако продължавате да се държите като идиоти."

Heaven_inhabitant_f
07-23-2006, 21:25
Такаааа...значи нещата стават по следния начин,обличаш се взимаш си чантичката и ТИ не твой пр ,а ТИ отиваш при него,ще не ще ще говори с теб и се разбирате един път завинаги! Това твоето ми звучи като история на момиче от забавачницата затова ПОРАСНИ! И когато и той порасне достатъчно,за да не го е "тооооолкова срам" тогва можете да помислите да имате и нещо по-сериозно. И какво като цялото училище знае,добре,честно на 10 ли си??????????? #-o

И за какво го базикат,че ходи с теб???Грозна ли си? Или наистина сте на по 10-12??????

maybelline
07-24-2006, 06:30
Изглежда ще се наложи да отидеш при него(вероятно до тях) и там да поговорите(гледай само да не го завариш рано сутрин по бельо ;) ).Кажи му какво изпитваш и че двамата заслужавате да си дадете втори шанс.Ако не искаш да ходиш до тях по каквато и да е причина,изчакай да дойде учебната година и тогава ще си проличи дали все още има същите чувства към теб.

BUBU_to4ka_TO
07-24-2006, 06:37
opitvala sum se da uredq ne6to kato sre6ta da pogovorim no qvno
goe sram taka i nai-veroqtno 6te govorm na esen..kato uspeq da go vidq de a ako e po-rano po-dobre :)
6te stiskam palci \:D/

maybelline
07-24-2006, 06:43
opitvala sum se da uredq ne6to kato sre6ta da pogovorim no qvno
goe sram taka i nai-veroqtno 6te govorm na esen..kato uspeq da go vidq de a ako e po-rano po-dobre :)
6te stiskam palci \:D/

Тя каза,че се е опитвала.Значи е уговаряла срещи,но по някаква причина не се е получавало.

CRASH
07-24-2006, 19:49
това ми се струва историйка на 10-12 момиченце или ако греша явно си пораснала само на ръст за да решаваш любовните си проблеми чрез посредници.ако и двамата се харесвате няма проблеми..какво ви интересува че цялото училище знае.Всякаш те не са изпитвали такива чувства и ако съм прав... те губят.Отиди при него и говорете.Изяснете си чувствата за да сте сигурни един в друг и за да знаете какво искате. "На вълка му е дебел врата,защото си върши работата сам". Дано си ме разбрала какво искам да кажа!

GuS
07-25-2006, 01:06
Абе я вземете се разберете двамата на саме! :lol: Какви са тея неща - приятелите му,приятелите ти... то стана цяла детска градина.Пък и какво като знаело цялото училище? Да не сте убили някой маа му стара :-s
А и каква е тая обич,да те оставя да си киснеш по срещите Ви,които така или иначе не се състоят по негова вина.Тоя човек телефон няма ли да те предупреди,че няма да дойде? Или и по телефона го е срам да говори?Незнам аз ,ама ще е хубаво да поговориш ЛИЧНО с него и да се изясните за какво въобще става въпрос.

Успех!!! :-)

maybelline
07-25-2006, 06:54
Ами така си е.Трябва да говорите лично,не чрез другите.В началото на годината Той вероятно ще се чувства гадно,заради това че сте скъсали (ако наистина те обича все още).Тогава може самият той да поиска да говорите.Засега го остави,щом е толкова 'умен',че дори не те предупреждава като няма да дойде на уговорена среща.

koalka
07-25-2006, 08:27
Най-добре говорете без някой между себе си,а очи в очи.Иначе така никога няма да се разберете.Но не мога да разбера какво е това:казва,че те обича,а после говори друго?Ако обичаш някой не ти пука за другите и не се срамуваш от него!!!Наистина не мога да разбера.

freaky_FK
07-25-2006, 09:52
ama vie ne mojete li da razgovarqte sam che trqbva da izpolzvate priqtelki i priqteli.detska rabota.sednete i pogovorete.puk i tova mi priklicha malko na situacia kato che li nqkoi na nqkoi e purvoto gadje.a????

MUDVAYNE
07-25-2006, 09:56
ne znam kak da zapo4na :? haresvam edno mom4e ot 4 meseca toi e adski dobur i mil i e mn gotin az mu predlojih da hodim 4rez moi priqtelki i kato go pitah toi otkaza :smt010 no sled vreme negovi fr doidoha i kazaha 4e toi iska da hodim vsi4ko izglejda6e na bazik no az prieh toi e mn sramejliv no si li4i 4e me obi4a,purvata mi celuvka be6e s nego kaza mi 4e me obi4a no nikoga ne idva6e na sre6ti-qvno adski go be6e sram,no 2 dni sled kato svur6ihme u4ili6te se vidqhme toi zapo4na da mrunka i kaza 4e ne me haresva -2 4asa sled tova razbrah 4e e plakal za men i 4e naistina me obi4a no :? negovite priqteli kazvat 4e me obi4a to si i li4i no toi ne si priznava,ne e kazal 4e kusame i nz kakvo da pravq mislq 4e go e strah za6toto cqloto u4ili6te nau4i za nas ](*,) ne moga da go razbera pls pomognete mi [-o< nadqvam se da ste me razbrali


toq 4ovek 6e se vrazumi "nema a se pla6i6"...puk i kvo kato znae za vas cqloto u4ili6te moje li nekoi da vi kaje ne6to ? NE! a 6tom pla4e za tebe si4ko e qsno...ae uspeh