PDA

View Full Version : Любов от пръв поглед



TheSadlyHappyGirl
07-23-2006, 21:33
Интересно ,ми е какво мислите за любовта от пръв поглед. Мислите ли че я има, дали е само приумица, трае ли дълго и т.н.

От своя опит ще кажа: ДА ИМА Я.
В една дискотека се качвах по стълбите и отгоре слизаше едно момче от много бившето ми училище (до 7 клас). Бях го виждала и преди, но не ми беше направил впечатление и не си бяхме говорили. Като се разминахме ме погледна и усетих най-странното чувство: все едно се познаваме от 100 години. Някак си погледнах в душата му и ме заплени от раз. Изживяхме авантюрата си, но и до днес когато съм до него го чувствам по-близък от всеки и все едно че не сме се разделяли никога. Все още изпитвам същото като ме погледне.

Heaven_inhabitant_f
07-23-2006, 21:35
Може би съществува...нз,аз не съм я изпитвала.

Axxxel
07-23-2006, 21:42
Възможно е...и най-вероятно съществува, но човек като мен, който не я е изпитвал не може да говори много по този въпрос.

limubai
07-23-2006, 21:45
Логично е да няма такова нещо като любов от пръв поглед. За да обичаш истински трябва много добре да познаваш човека срещу теб, а на практика ти не знаеш нищо за този чове след като го срещаш току що. Според мен това е нарицателно понятие за човешко състояние, в което здравия разум напълно изключва и изцяло се отдаваш на тръпката от физическото привличане.
Има много случаи, в които хора твърдят, че са изпитали тази любов. Някои намират половинките си в живота, други обаче не. В повечето случаи обаче хората си мислят, че тази любов е наистина силна, защото дори да се разделят между тези хора остава някаква спецфична вързка. А тази връзка според мен е именно факта, че си мислят, че наистина са изпитали любов от пръв поглед.

kaka0155
07-23-2006, 21:45
Може би съществува, обаче не е за мен!
През живота си (на 19г съм) съм била само с две момчета за по много време (ми с първия около 3г и сега с Голямата Любов- от 1г сме заедно). Та мисълта ми е, че и двамата ги познавам, откакто помня и себе си... и не бих се впечатлила от приятна външност без да съм наясно що за човек е Той! А повярвай отнема страшно много време да опознаеш някого.

TheSadlyHappyGirl
07-23-2006, 21:49
Това за многото време го знам, защото зъм на 20, а с приятеля си ходя от както бях 10 клас. Не си мислех с онова момче че съм изпитала любов от пръв поглед, докато един ден след като скъсахме не си говорихме кога сме се забелязали и той не каза същото като мен :D :D :D

ycMuBkaTa
07-23-2006, 21:55
Има любов от пръв поглед. Изпитвала съм я и вявам, че я има ;-)

iiirish
07-23-2006, 21:55
разбира се, че съществува! само в един поглед можеш да откриеш очарованието на неизпитани до сега чувсва, само в един миг можеш да осъзнаеш какво значи за теб живота и кой е смисъла в него... ДА! любов от пръв поглед има!

TheSadlyHappyGirl
07-23-2006, 21:56
разбира се, че съществува! само в един поглед можеш да откриеш очарованието на неизпитани до сега чувсва, само в един миг можеш да осъзнаеш какво значи за теб живота и кой е смисъла в него... ДА! любов от пръв поглед има!
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

thirteen
07-23-2006, 22:18
Е,ти този човек не го виждаш за пръв път.Аз мисля,че по-скоро силно привличане не може да е любов.... Симпатии.. Физическо привличане... Любов не.. ами ако се окаже пълен дебил?!А всъщото време супер мн си падаш по това,което виждаш... не не никаква любов.. можеш да обикнеш само когато познаваш човека с всичките му плюсове и минуси.

Chukasimo
07-23-2006, 22:32
абе нямало..не ми ги приказвайте тия :D
случвало ми се е и е малко трудно да се разкаже...
най-малкото щото сам не мога да си го обясня
но е супер :wink:

Luna7i4ka
07-23-2006, 22:43
Ами по този въпрос може много да се спори.. Възможно е когато видиш някой за първи път да почувстваш нещо много силно и да ти пламне искрата, но според мен истинската любов идва едва след като опознаеш човека.

TheSadlyHappyGirl
07-23-2006, 23:20
Значи за да го разберете трябва да го преживеете. Не казвам че е "ЛЮБОВ" в пълния смисъл на думата, но чувството е уникално. О, да кажа че не излезе идиот. Беше такъв какъвто го усетих отначало, но за съжаление: "Два остри камъка брашно не мелят" :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

priti_kiti
07-24-2006, 06:09
Възможно е...и най-вероятно съществува, но човек като мен, който не я е изпитвал не може да говори много по този въпрос.

mnogomili4kata-sf
07-24-2006, 08:16
Аз я изживях...в момента,в който се запознах с 1 момче и двамата я почувствахме.Помня го момента съвсен ясно,както съм сигурна,че и той.Но не мисля,че тя във всеки случай е най-силната...въпреки,че и двамата мислим един за друг,това,че го виждам 1 път годишно малко охлади чувствата ми...но ако дойде в Сф да си живее кой знае дали пак няма да се възпламенят :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mnogomili4kata-sf
07-24-2006, 08:16
Аз я изживях...в момента,в който се запознах с 1 момче и двамата я почувствахме.Помня го момента съвсен ясно,както съм сигурна,че и той.Но не мисля,че тя във всеки случай е най-силната...въпреки,че и двамата мислим един за друг,това,че го виждам 1 път годишно малко охлади чувствата ми...но ако дойде в Сф да си живее кой знае дали пак няма да се възпламенят :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

TikvenaElhichka
07-24-2006, 09:01
Не вярвам в любовта от пръв поглед. Какво можеш да разбереш за другия с един прост поглед - нищо, а любовта не се оснавава на гледкането...Човек може да хареса някого ей така, но не и да се влюби. Много се нервя като бъркате понятията. Любовта е много по-силна от харесването!

П.П. Като се влюбите от пръв поглед, ми вглефайте се с втори поглед по-внимателно и...набързо ще се разлюбите :P

IKisseDAGirL
07-24-2006, 09:54
според мене пък има само привличане, но не и любов
сама казваш, че си го виждала мн пъти преди това, значи не е било от пръв поглед :P
а и когато си го погледнала, ти не си се влюбила ей така веднага в него, просто те е привлякъл с нещо в себе си и чак когато си започнала да го опознаваш, си започнала и да се влюбваш :wink:

Ku4eNcE
07-24-2006, 10:19
Na tozi svqt vsi4ko e vamojno !

kristini4ka
07-24-2006, 11:28
Spored men sushtestvyva do nqkude zashtoto moje da te privlicha nqkoi na vunshen vid i kato go opoznaesh da go obiknesh yjasno mnogo, no moje i po harakter da e lichnost koqto vuobshte ne ti dopada i nishto da ne stane...

koalka
07-24-2006, 12:21
Не,според мен не може да има такава любов.Ти не се влюбваш в човека без да познаваш характера му,душата му.Вие сте се видели и после сте се запознали.Това чувство,което си изпитала според мене не веднага е прерастнало в любов.Просто сте си допаднали.

did1ls
07-24-2006, 12:48
Има има.Миналата година на29юли,се запознах с едно момче(бяхме на басейн-отделно).Аз го видях,стана ми симпатичен и започнах да флиртувам с него.После той ми звънеше всеки ден(той не е от града),пращаше ми SMS-и.На скоро беше дошъл във Варна и се видях ме.Гледаше ме просто много ....сладко :oops:

NicknameANdPasswORd
07-24-2006, 12:52
да .... С приятелката ми .... Бях ..... Един от водещите на Нашия Хелоииин :) ... а тя беше облякана като Принцеска ... каквато си е в същност ..... в един момент я видях и се влюбих ... на 2-рия момент ми изчезна от погледа и не се появи повече .... после я мярнах но се оказа че се е преоблякла ... и голям смях падна ;) после в даскало направих и невъзможното но разбрах всичко за нея намерих я .... като по приказките се запознахме после я побърках от смс-и ... Пращах и повече-то от нейния Номер ..... после накрая почнах и от моя да пращам .... (Непитайте как няма да ви кажа има си сайтове интернет) .... и така накрая се съгласи и излезнахме на разходка) цветя разговори романтика говорихме си дълго ... и сега вече 8 мес сме заедно :)

kristini4ka
07-24-2006, 13:06
да .... С приятелката ми .... Бях ..... Един от водещите на Нашия Хелоииин :) ... а тя беше облякана като Принцеска ... каквато си е в същност ..... в един момент я видях и се влюбих ... на 2-рия момент ми изчезна от погледа и не се появи повече .... после я мярнах но се оказа че се е преоблякла ... и голям смях падна ;) после в даскало направих и невъзможното но разбрах всичко за нея намерих я .... като по приказките се запознахме после я побърках от смс-и ... Пращах и повече-то от нейния Номер ..... после накрая почнах и от моя да пращам .... (Непитайте как няма да ви кажа има си сайтове интернет) .... и така накрая се съгласи и излезнахме на разходка) цветя разговори романтика говорихме си дълго ... и сега вече 8 мес сме заедно :)chestito...mnogo mila istoriika

Bamze
07-24-2006, 13:07
Интересно ,ми е какво мислите за любовта от пръв поглед. Мислите ли че я има, дали е само приумица, трае ли дълго и т.н.

От своя опит ще кажа: ДА ИМА Я.
В една дискотека се качвах по стълбите и отгоре слизаше едно момче от много бившето ми училище (до 7 клас). Бях го виждала и преди, но не ми беше направил впечатление и не си бяхме говорили. Като се разминахме ме погледна и усетих най-странното чувство: все едно се познаваме от 100 години. Някак си погледнах в душата му и ме заплени от раз. Изживяхме авантюрата си, но и до днес когато съм до него го чувствам по-близък от всеки и все едно че не сме се разделяли никога. Все още изпитвам същото като ме погледне.


ДА! ИМА Я! На 23 години съм.
Пожелавам на всички ви да я изпитате, защото е невероятно усещане!
Събрахме се с момичето и имахме силно емоционална връзка. За съжаление бяхме заедно едва месец. Това не значи, че чувствата ги няма - напротив! Просто с нея си приличахме толкова много, че можехме да се разбираме с погледи.
Мисля, че тази прилика ни раздели. Нямаше смисъл да си говорим. Все едно да си говоря с огледалото.

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
07-26-2006, 20:48
da ima i az sym sym q izpitala moqta prdalji 3 godini :)

ANGEL4E
07-26-2006, 20:57
AZ Q IZPITVAM V MOMENTA
ludo sam vlubena i smqtam da q zadarja mn dalgo 6tastliva sam s nego
badete sigurni 4e e super qko i prosto trqbva da se porastarsite malko \:D/

freaky_FK
07-26-2006, 21:29
glasuvam s 2 race- DA sashtestvuva!!!!dai Boje vseki da go izpita!

NaI_MiLi4KaTa
07-26-2006, 23:50
:lol: Имам една подобна история и аз. Преди години срещнах момче,с което учихме заедно 1-ви и 2-ри клас. Не се бяхме виждали 8-9 години. Когато го видях за пръв път след толкова време... :shock: . Глътнах си граматиката :mrgreen:. Бяхме заедно няколко пъти... после всичко приключи. Много рядко се виждаме, но когато това стене.... нямам думи... преживявам всичко отново и отново :wink:

hackersdown
07-27-2006, 17:58
Да , има я. 8) Аз съм жив пример за това. ;) :)

Safira
07-27-2006, 18:39
Не ми се е случвало да я изпитам. Да, привличане когато се срещаш с някого за пръв път, дори и да се разминете..много често има. Но любов, незнам. Но честно казано много ми се иска да съществува. Дори и рядко да се случва. Защото е красиво и ей-така от нищото двама души изведнъж взаимно се теглят един към друг. И тогава няма проблеми на запознанства..обича ли ме той или не и т.н. Просто се случва неочаквано и е истинско.. ако го има де.

black_dimond
07-27-2006, 18:50
iman da az lichno chak lubov ne sum izpitvala no mnogo silno privlichane sum izpitvala i za tova si mislq che lubov ot pruv pogled sushtestvuva