PDA

View Full Version : Продължителност на половия акт



въпросчо
07-23-2006, 22:22
Незнам що темата ми беше изтрита, на мен наистина ми е интересно някой да отговори. Попрочетох правилата ... сега и некво по-свястно заглавие имам и на кирилица пиша .. въобще .. нЕма да ме триете :D

Та въпроса ми е за момчетата главно ... Примерно правите си секс с презерватив и свършвате ... веднага сменята презерватива и продължавате или продължавате още известно време с тоя .. .и въобще тва опасно ли е ако не го смениш веднага.

Мерси.

07-23-2006, 23:03
Spored men pri vseki e razli4no :wink:

NicknameANdPasswORd
07-23-2006, 23:07
Mi tova e se edno da igraesh rugbi s Protivotankova mina mesto topka ... Neznaesh v koi moment shte izgurmi !!!!

NE SE PREPORUCHVa ... tova e vse edno da igraesh hazart .... i zalgash zdraveto na Momicheto Bremennost i moje bi budeshteto vi na vas 2-ta ...
po dobre kato usetish
izvadi go Pochisti smeni go i davai !!!
Po dobre Skup prezarvativ otkolkoto eftina detska koli4ka !!!! i po dobre da smenish otkolkoto da stnae nqkoi sakatluk
!!!

тодор_живков
07-24-2006, 12:33
Интересно ми е като свършите не ви ли спада пишката за какво продължение говорите?

Bamze
07-24-2006, 12:44
Интересно ми е като свършите не ви ли спада пишката за какво продължение говорите?

Човече, секса е изкуство!
На жените им е по-лесно да се настроят за секс.
При мъжете секса е 95% психика, а може и повече :)
На зададения въпрос може да получиш какви ли не отговори от сорта на:
"Не ми спада, след като свърша, просто продължавам" до "Поне 2 часа" или повече.
Тренирай психиката си! :wink:
Питай някой йога - ще ти скрие шапката ;) )
Йогите са добри учители! 8)

07-24-2006, 12:54
Интересно аз съм забелязал ,че теми тук не се трият каквото и да пише.

Пък като свърша в презерватива продължавам известно време като внимавам , после свалям почивам 1-2 минути кат я занимавам и продължавам със или без в зависимосст от доста неща.