PDA

View Full Version : Vupros s beleneto



Momche
07-24-2006, 02:55
Здравейте. Значи аз съм на 14 години и чета тука теми, че предлагате на онея, на които също не им се бели да ходят на лекар? Как да разбера дали съм за лекър?
* Ако това може да е от полза: като мастурбирам главичката ми излиза навън, но не изцяло. *


Какво ме съветвате да направя? И ако кажете за лекар, може ли без да ходя при него да си дръпна кожата или нещо такова... без да се налага операция :smt011 :?:

SaYoNaRa
07-24-2006, 02:59
Може само дето тряя да стискаш зъби.Ше се мъчиш там пък лекара отведнъж ща оправи.Както си решиш 8)

07-24-2006, 03:04
А със *сигурност* ли съм за лекар? :smt085

SaYoNaRa
07-24-2006, 03:09
Не.Можеш и сам.Но ако искаш изчакай и др мнения

07-24-2006, 03:10
Ахъм. И какво трябва да правя? Да дръпна кожичката до макс или до някъде само? :oops:

SaYoNaRa
07-24-2006, 03:13
Ми трудно е да ти кажа като не знам докъде е за тебе мах.Ако тука има някой който го е правил ще ти обясни по добре

07-24-2006, 03:14
Ok. Shte izchakam i drugi mneniq. A koito sam si e durpal kojata neka kaje kak go e napravil podrobno. :-)

DaReFoRMoRe
07-24-2006, 03:36
www.detskigrad.com[/url]]
Размерът
Много млади мъже се притесняват, че пенисът им е прекалено малък. Трябва да знаеш, че размерите наистина са различни, но разликата е минимална. А например, в много студено време или пък при стрес пенисът се свива и скъсява.

Ако разглеждаш пениса си лежейки или прав, той ще ти се струва по-малък, защото го гледаш отгоре надолу. Ще ти изглежда по-голям, ако го огледаш в огледало за цял ръст.

Пенисът на младежите обикновено е с дължина 6-10 см и съответно 12-19 см при ерекция. Дебелината му във възбудено състояние най-често е 3-4 см.
Повечето 12 годишни момчета имат пенис дълъг 3-5 см, а при ерекция той може да достигне до 8 см.
Упражнения, дърпане или каквото и да било друго, няма да променят размера на твоя пенис.

ПРЕПУЦИУМ
Препуциумът е тънка кожица, която покрива главата на пениса. При ерекция препуциумът се дръпва надолу и обикновено главата се оголва.
Обикновено препуциумът се издърпва надолу без проблеми. Ако обаче е по-плътен, ерекцията може да е и болезнена. Ако препуциумът ти е по-плътен, можеш да улесниш издърпването назад с масажи във ваната - разбира се, трябва да ги правиш постепенно и внимателно.

Ако не се миеш както трябва, под този препуциум се появява бяло-жълтеникаво гъсто течение, наречено смегма. Ако не искаш да ухаеш на поразвалено сирене, всеки ден се измивай добре.
Ако пак имаш проблем, най-добре е да се консултираш с лекар. Понякога се налага незначителна и съвсем безопастна оперативна намеса.


Paste-вам го от един сайт. Може да е от полза.