PDA

View Full Version : molj pomognete mi!



ludo_vlubena_i_otka4ena
07-24-2006, 06:45
хора моля ви помогнете ми за6тото има едно мом4е което харесвам от 7 месеца а нз какво да правя! в на4алото бяхме гаджета но за 1 седмиица и той каза 4е късаме за6тото ме има само за 'фр'.след това станаха мн не6та но според мен те не са от зна4ение за него! обе6та да си останем приятели но ве4е дори не си доворим! искам просто да спе4еля приятелството му и да се виждаме.какво да направя? ве4е не издържам така мисля 4е харесва една от моите фр но не съм сигурна!pls даите ми съвет как поне фр да стана с него. и това 6те ми е достатъ4но! 10х предватително :smt010 :(

BUBU_to4ka_TO
07-24-2006, 06:48
ami dryj se milo iznenadai go priqtno s ne6to ne e zadyljitelno da e materialno
i nai ve4e zamykni go nqkade kadeto da obsydite problema nasame :wink:

ludo_vlubena
07-24-2006, 06:50
no kak kato nie ne se vizdame nikoga?

BUBU_to4ka_TO
07-24-2006, 06:53
kak taka ne se vijdate nali 6te hodili???? ako znae6 kade jivee napravo go vzemi ot tqh....ili razberi kade e v daden moment i go 'otvle4i' togava :wink:

maybelline
07-24-2006, 06:54
[b]Гадно положение,нали...Ако харесва приятелката ти,сега всичките му усилия са насочени към привличане на нейното внимание.Почти не си говорите верочтно защото той не иска приятелката ти да го вижда с други момичета или просто се притеснява от миналото ви.За да станеш негова приятелка,трябва да си приятелка и на цялата му компания(ако има такава).Така той по-лесно ще те възприеме като friend.Иначе може да говориш с него за ваши общи интереси(да го питаш къде е следващият концерт на любимата ви група или следващият мач на любимия ви отбор и т.н.).Може също да го поканиш да играете билярд или боулинг(също и на рождения си ден ако е скоро).Ако искаш направи така,че той да те види с друго момче и ако поне малко те харесва,да поревнува,а оттам може и да ти обърне повече внимание.

ludo_vlubena
07-24-2006, 06:55
emi ot kakto zavur6ihme daskalo toi kaza 4e 6e se obazda da se vizdame a 1 ne se e obadil i mai neiska da me vizda

ludo_vlubena
07-24-2006, 06:58
ami toi be6e na rozdenij mi den no tva be6e odavna prez mai.za kompanijta mu ni6to nz za6toto toi mai njma takava.ne sum sigurna dali haresva moita fr(za6toto dr fr mi kaza 4e e navuzmozno da j haresva)ako razbrahte ne6to!

ludo_vlubena
07-24-2006, 07:01
nz dali trqbva az da mu se obadq ili...?kvo da napravq

maybelline
07-24-2006, 07:42
Обади му се.Нищо не губиш,а и ще ти стане ясно какво е неговото отношение към приятелството ви.Покани го на разходка из центъра,билярд,боулинг,McDonal d's...изобщо каквото се сетиш.Гледай все пак да е интересно,а и да не го хванеш в момент когато ще е принуден да ти откаже(болен,заминава на село или на море,зает с нещо неотложно и т.н.).Нищо няма да му стане ако излезете,сигурно ще е съгласен:)

LP_girl_14
07-24-2006, 10:15
Може би той се страхува че отново ще искаш да сте гаджета и не иска да те нарани..Може би пък сте се учуждили с течение на времето.Обади му се,пиши му или незнам...свържи се с него по някакъв начин!Покажи му че искаш да сте приятели-нищо повече!Спечели отново доверието му,припомни му хубавите моменти,които сте изживяли заедно.Излезте,пообщувайте малко и ...не мисля че ще ти откаже :wink:

luda`flirtajika
07-24-2006, 10:26
Обади му се.Нищо не губиш,а и ще ти стане ясно какво е неговото отношение към приятелството ви.Покани го на разходка из центъра,билярд,боулинг,McDonal d's...изобщо каквото се сетиш.Гледай все пак да е интересно,а и да не го хванеш в момент когато ще е принуден да ти откаже(болен,заминава на село или на море,зает с нещо неотложно и т.н.).Нищо няма да му стане ако излезете,сигурно ще е съгласен:)

ne vednuj mu e zvunqla,daje v4era mu kazaha da doide v zadniq dvor kudeto bqhme,NE SE POQVI,a jivee blizo

kristini4ka
07-24-2006, 11:27
kak taka ne se vijdate nali 6te hodili???? ako znae6 kade jivee napravo go vzemi ot tqh....ili razberi kade e v daden moment i go 'otvle4i' togava :wink: =D>

koalka
07-24-2006, 12:42
Как искаш да си приятел с човек,който харесваш?Виждаш,че не става.Явно той не иска или се притеснява да бъде приятел с теб.

ludamacka
07-24-2006, 14:33
ami proveri dali haresva taq tvoita fr i ako e tka ima pomogni da trugnat.taka toi 6te vidi 4e si my ist fr i ne6tata 6te potrugnat :wink:

iiirish
07-24-2006, 15:18
ако той наистина харесва твоя прителка много лесно можеш да спечелиш доверието му като му помогнеш с нея. но за това трябва да си сигурна дали той я харесва и най-вече помагай, помагай, ама не прекалявай, че да не вземеш лошо да се набуташ като трети човек :wink:

07-24-2006, 15:34
хора моля ви помогнете ми за6тото има едно мом4е което харесвам от 7 месеца а нз какво да правя! в на4алото бяхме гаджета но за 1 седмиица и той каза 4е късаме за6тото ме има само за 'фр'.след това станаха мн не6та но според мен те не са от зна4ение за него! обе6та да си останем приятели но ве4е дори не си доворим! искам просто да спе4еля приятелството му и да се виждаме.какво да направя? ве4е не издържам така мисля 4е харесва една от моите фр но не съм сигурна!pls даите ми съвет как поне фр да стана с него. и това 6те ми е достатъ4но! 10х предватително :smt010 :( TVA MI E IZKLU4ITELNO POZNATO I E MN KOFTI TRUPKA AZ LI4NOI SE PRAVQ MALKO NA NEDSTAPNA I TOI OT VREME NA VREME ME ZAGOVARQ I SE DARJI DALE4 PO DOBRE VE4E S MEN

yo-ma-nigga
07-25-2006, 10:08
ami pogovori s nego kaji mu kvo chustvash kvo ne te kefi v situaciqta i taka shte ste si na chisto

ludo_vlubena
07-28-2006, 21:47
hora mn mn mn vi blaodarj! kato se vurna 6e probvam naistina sum vi n blagodarna vie ste supper! :-)

freaky_FK
07-28-2006, 21:53
milichka ne iskam da sam gruba no tova e nevuzmojno.ot opit shte ti kaja che momcheta sa dosta bezchustveni osobeno doakato ne navurshat 20.malki bezpolezni pikliovci koito ne razbirat kak da se darjat i darjat edinsveno i samo na egoizma si.prosto trqbva kolkoto i da ti e trudo da priemash che s tozi qvno e svarsheno i da se zabavlqvash s nqkoi pone malko po umen ;)

ludo_vlubena
08-08-2006, 09:04
ok sa posledno da mu se obazdam ili ne? ](*,)

luda`flirtajika
08-08-2006, 16:48
veri da :)

chelka
08-08-2006, 17:11
NAPRAVO GO ZABRAVI SPORED MEN (NE 4E E MNOGO LESNO) NO E NEAVZMOJNO DA OSTANETE PROSTO PRIQTELI TOI E PRAV DA NE TE TARSI(KOLKOTO I GLUPAVO DA ZVU4I)ZA6TOTO MOJE BI E OSAZNAL 4E TOVA E PRAKTI4ESKI NEVAZMOJNO PRIQTELSTVO

ludo_vlubena
08-08-2006, 20:00
ok 10x