PDA

View Full Version : sled kraq



07-24-2006, 09:33
iskam da znam sled kato toi svur6i vurhu men( da kajem na korem4eto) i kakvo tr da napravq sled tova? da stana i da se izbur6a ili? i taka nqma li opastnost spermata da se ste4e nadolu?
a na koi drugi mesta e hubavo da svuri?vie kyde obi4ate?

theraven_nz
07-24-2006, 09:49
Няма проблем да свърши върху корема, ако искаш си го гледай, ако искаш и снимка му направи, ако искаш го бърши, само че като вземе да изсъхва може да почне да ти дърпа на кожата и така или иначе ще трябва да се миеш или пък с мокра кърпичка. Било даже полезно но не мога да потвърдя... от Орифлейм още не сме подписали договора за нови кремчета :-D

MauMyHkaTa
07-24-2006, 09:57
от Орифлейм още не сме подписали договора за нови кремчета :-D ха-ха-хааа :smt005 Дообре ве! :lol:


i taka nqma li opastnost spermata da se ste4e nadolu?
a na koi drugi mesta e hubavo da svuri? Ами логично е, че има-все пак ще си изправена. В случай такъв според мен е добре да се поизбършеш, да. А на кои места било хубаво - ами където на теб и на него ви харесва! :wink: Стига да не е на "онова-място" де :roll: Предполагам (не съм го пробвала...още) че на гърдите ще е яко.

Lumidee
07-24-2006, 10:57
Ne se pritesnqvai.. kato svurshi vzimash edna kamara mokri kurpichki i pochvash da se burshesh.. s mokrite kurpichki e nai udobno ( kazvam go ot sobestven opit) inache na korema e gotino i ne samo tam.. na kracheto, na pruschetata na kracheto.. moq pr kato svurshva tam napravo umira ot kef..:)))

07-24-2006, 10:59
axaxa spermata edva probiva qicekletkata a kamoli da po4ne da pronikva i prez kogata.

07-24-2006, 13:19
мокри кърпички :mrgreen: дръж ги близо до леглото и няма нужда да ставаш :idea:

_Jessy_
07-24-2006, 13:48
Lumidee според мен приятеля ти е фетишист :mrgreen:

По темата - мокри кърпички или обикновена хавлийка, слагаш на нощното шкафче(на една ръка разстояние) и ставането е излишно... а може и приятеля ти да ти ги подаде след като свърши, за да не ставаш ти(все пак и гадно да се разтече всичко)
Други места за свършване - на дупето, някои по лицето искат(коя ли ще им даде... :evil: ), на гърдите... за друго не се сещам сега.

ninsy
07-24-2006, 14:15
Lumidee според мен приятеля ти е фетишист :mrgreen:

По темата - мокри кърпички или обикновена хавлийка, слагаш на нощното шкафче(на една ръка разстояние) и ставането е излишно... а може и приятеля ти да ти ги подаде след като свърши, за да не ставаш ти(все пак и гадно да се разтече всичко)
Други места за свършване - на дупето, някои по лицето искат(коя ли ще им даде... :evil: ), на гърдите... за друго не се сещам сега.
дам аз се сещам и за гръбчето ако сте на задна :)

SMoKe_BoY
07-24-2006, 14:18
иска ми се на лицето ... [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

cvety_i_bebeto
07-24-2006, 14:21
ami moje da ti priqtelqt ti da ti dade karpa ili ne6to drugo da se izbar6e6 dokato si legnala...nie s priqtelqt mi taka pravim..bar6a se a posle vlizame i se kapem..

az_i_ko_we
07-24-2006, 14:44
иска ми се на лицето ... [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

тя ми говореше колко извратено се чувства така а аз я уцелих в устата докато говореше.... и се спуках от смях,,,,

SMoKe_BoY
07-24-2006, 14:45
иска ми се на лицето ... [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

тя ми говореше колко извратено се чувства така а аз я уцелих в устата докато говореше.... и се спуках от смях,,,,
Браво браво .. ти си мъж .. леко не вервам ама тфа си е тфоя работа ... :mrgreen: