PDA

View Full Version : Проблем... :(



Waterhand
07-24-2006, 10:36
с приятелката ми ходим от 14 месеца обаче напоследък нещо се дърпа и явно не иска да сме заедно или поне на мене така ми се струва... ](*,)
мисълта ми е има ли начин да разнообрая връзката след като тя почти не излиза с мен...? не искам да е с подаръци защото си мисли че искам да я купя. :roll:

luda`flirtajika
07-24-2006, 10:44
ami purvo pogovori s neq,a posle q raznoobrazi

`Death`Whore`
07-24-2006, 10:45
Да - първо поговори с нея. Кажи И да ти каже искрено какво става и че ако не иска да сте заедно, да го каже направо.

luda`flirtajika
07-24-2006, 10:51
Да - първо поговори с нея. Кажи И да ти каже искрено какво става и че ако не иска да сте заедно, да го каже направо.

ms-dovur6i mi misulta :D:D

LP_girl_14
07-24-2006, 10:52
14 месеца са си доста време така че като за начало трябва да проведете един сериознаен разговор.Не приема подаръци,защото си мисли че искаш да я купиш?Чакай малко,тя за толкова време заедно не е ли успяла да проумее че ти имаш чувства към нея,че гледаш на нея като на човек,а не като на вещ,която може да се купи.Подаръците са жест,а не откуп.Освен тва защо не иска да излизате заедно?Доста ще е трудно да разнообразите връзката си само като седите в една стая.Говори с нея,защото поведението й и се струва доста странно.Има много места на които може да я заведеш-да кажем да организираш една вечер в романтична обстановка,или на кино,среднощна разходка в парка или ня място с красива природа,боулинг,билярд,клу ,дискотека...много места може да си избереш.Просто трябва да се изясните и да разбереш дали наистина тая мацка иска да е с теб :!:

kristini4ka
07-24-2006, 10:54
14 месеца са си доста време така че като за начало трябва да проведете един сериознаен разговор.Не приема подаръци,защото си мисли че искаш да я купиш?Чакай малко,тя за толкова време заедно не е ли успяла да проумее че ти имаш чувства към нея,че гледаш на нея като на човек,а не като на вещ,която може да се купи.Подаръците са жест,а не откуп.Освен тва защо не иска да излизате заедно?Доста ще е трудно да разнообразите връзката си само като седите в една стая.Говори с нея,защото поведението й и се струва доста странно.Има много места на които може да я заведеш-да кажем да организираш една вечер в романтична обстановка,или на кино,среднощна разходка в парка или ня място с красива природа,боулинг,билярд,клу ,дискотека...много места може да си избереш.Просто трябва да се изясните и да разбереш дали наистина тая мацка иска да е с теб :!: =D>