PDA

View Full Version : късен пубертед



тодор живков
07-24-2006, 11:05
Имам проблем значи аз съм на 14 и тренирам футбол.Влязох в пубертета доста късно и нямам косми по патката то и тя ми е дълга 11см ама не това ми е проблема.Следващия "сезон" ще трябва да се къпя с другите от отбора,а мен много ме е срам.Можете ли да микажете как да ускоря процеса т.е как да ми поникнат повече косми по бързо?
Благодаря

`Death`Whore`
07-24-2006, 11:06
Просто кажи, че се бръснеш.

la4ezara
07-24-2006, 11:10
Просто кажи, че се бръснеш.


dam

cecko_boy
07-24-2006, 11:14
Просто кажи, че се бръснеш.

Dam

a i po temata pi4 da ti kaja ne ti i trqbva da imash kosmi dolo nikoi ne gi iska ama rano ili kusno stava twa

MauMyHkaTa
07-24-2006, 11:18
Не виждам причина да се притесняваш! Защо толкова искаш да се окосмиш не знам... Някои момчета биха дали всичко за да ги няма досадните косми! Това, че все още нямаш, не значи че не си мъжествен! :) Първо - момчетата се развиват по-бавно от момичетата, а и при всеки човек развитието е индивидуално, така че според мен няма място за притеснението, кеото те е налегнало!

MauMyHkaTa
07-24-2006, 11:20
i po temata pi4 da ti kaja ne ti i trqbva da imash kosmi dolo nikoi ne gi iska ama rano ili kusno stava twa :arrow: Ето, и той ти го каза! :wink:

07-24-2006, 11:25
Малко или много си личи дали се бръснеш или не ,но това е най добрият варянт наистина.

NicknameANdPasswORd
07-24-2006, 11:39
:) просто се бръсни :) ... така ще растат по бързо .. А Малката ти Патка да не те притеснява ... Имам съученик дето в 11 клас изглеждаше като 5-ти 4-ти .... слаб слаб ... нисак ... сега е по висок от мен демек над 185 .... и е на мойте кила ... така че не се бой ...
КОЛКОТО ПО КЪСНО ТОЛКОВА ПО ДОБРЕ

Атлетите се развиват по бавно от останалите и по добре !!!!
Една приятелка гимнастичка и дойде в края на 9-ти клас ... кво знаеш ти !!! кво се притесняваш
я дай по споко ..... хахаха Космите са гадна история !! хубаво че има Жилет и Козметички иначе не сме за никаде !!! :smt018

тодор живков
07-24-2006, 11:43
Мерси това ще направя,но все пак си ме е срам можете ли да ми измислите няква причина да се отърва от къпането с отбора и да ми я пратите на ЛС?...За да не пускам нова тема ще пиша тук.Значи когато мастурбирам и като свърша излиза някаква прозрачна течност но не е сперма (налик тя е бяла)нито е урина и пишката ми остава надървена извесно време и в това време ми се пикае и като се изпикая ми спада.Въпроса ми е дали тогава наситина свършвам,защото се си мисля че вече трябва да имам сперма?

07-24-2006, 11:51
:) просто се бръсни :) ... така ще растат по бързо .. А Малката ти Патка да не те притеснява ... Имам съученик дето в 11 клас изглеждаше като 5-ти 4-ти .... слаб слаб ... нисак ... сега е по висок от мен демек над 185 .... и е на мойте кила ... така че не се бой ...
КОЛКОТО ПО КЪСНО ТОЛКОВА ПО ДОБРЕ

Атлетите се развиват по бавно от останалите и по добре !!!!
Една приятелка гимнастичка и дойде в края на 9-ти клас ... кво знаеш ти !!! кво се притесняваш
я дай по споко ..... хахаха Космите са гадна история !! хубаво че има Жилет и Козметички иначе не сме за никаде !!! :smt018
Послушах те и малкото дето ги имах отидоха с ножицата вече съм "късо постриган" :lol:

Teen_guy
07-24-2006, 21:15
Кой пък казва,че момчетата от отбора ти само теб ще гледат в съблекалните или че въобще ще им пука дали имаш окосмяване или не?Едва ли ще са особено заинтересовани според мен.Пък и ти сам казваш,че има още доста време,като настъпи моментът може да си се развил доста.

psiHopaT4o
07-24-2006, 21:16
Имам проблем значи аз съм на 14 и тренирам футбол.Влязох в пубертета доста късно и нямам косми по патката то и тя ми е дълга 11см ама не това ми е проблема.Следващия "сезон" ще трябва да се къпя с другите от отбора,а мен много ме е срам.Можете ли да микажете как да ускоря процеса т.е как да ми поникнат повече косми по бързо?
Благодаря
ся искаш да имаш...след време ще искаш да ги махаш...shit happens =] кажи им че си пич и ходиш на кола ^^ =]