PDA

View Full Version : Има ли смисъл да се пазя



07-24-2006, 12:21
Значи вече съм подчти на 17 още съм девствен защото не съм намерил според мен момиче което наистина да харесвам и физически и психически да мога да бъда себе си пред него , прави ми се секс и имам доста френдове които се ми казват че могат да ме оредят с оная или еди коя си обаче съм сигорен че връзките с "тяхните" им познади ще са само за секса (като ги знам какви са) няма да има любов и ще скъсаме до 1 месец най-вероятно ](*,)

anichkaaa
07-24-2006, 12:23
Spored men pravilno misli6-tova 6te sa vruzki samo za sex-a,za6toto takiva momi4eta ne se zadurjat mnogo na edno mqsto.A 6to se otnasq do tova,4e ne si pravil sex ne se pritesnqvai-kakto ti sam kaza prosto ne si sre6tnal pravilnoto momi4e i v tova nqma ni6to lo6o. :)

07-24-2006, 12:29
tova,4e za teb e vajno da si s momi4e,s koeto se obi4ate e mnogo hubavo.nqma ni6to po-vajno ot lubovta i da pravi6 samo sex s nqkoq kurva samoo za protokola ne si zaslujava.ti ne otkazvai da te zapoznaqt s drugi momi4eta,za6toto moje puk nqkoq ot tqh da e tova,koeto tursi6,ni6to nes e znae.ponqkoga ne6tata stavat ot samosebe si bez da gi nasilva 4ovek,no v nqkoi slu4ai trqbva da im pomogne6 malko.i sposkoino ne ti e kuesno ve4e.ne gi gledai,4e razni piklivi bebeta se ebat na po 12-13
ve4e.ti si si ti i ne trqbva da ti puka za drugite.gledai si tvoq jivot i pravi tova koeto iska6 i koeto ti haresva na teb. \:D/

NicknameANdPasswORd
07-24-2006, 12:36
Остави ги бе ... аз съм на 19 и не сам правил секс .... и какво .. имал съм доста Поводи места и абе пр съм отказвал какда кажа ... пр не ми допада .... и ме отблъсква по някакъв начин ... пак момичетата бяха доста красиви ... но като го няма Любовния трепет онази мъничка искра която те кара да летиш .... си остава просто секс ... Повечето приятели или са спали с пиано момиче или пак са си платили на някоя курва .... даже имаше една групичка 5 човека ... събрали пари ... наели една циганка от гарата .. и аиде ... тва им било сефтето ....
Немисля че 1-виат ми път ще бъде с човек който не обичам ... просто няма да го позволя ... за мен секс-а е хубаво нещо ... но ако се прави без любов няма да има разлика между мен и кучетата на улицата ....
Замисли се Нали все пак разума е това което ни отличава от другите животни .... :smt009

maybelline
07-24-2006, 12:36
Изчакай - и любовта ще дойде.Не бързай да го правиш с някоя,която вероятно дори не познаваш.Когато си намериш приятелка,ще видиш,че чувството да правиш секс със нея ще е далеч по-невероятно и страхотно,отколкото с "оная или еди коя си";)

07-24-2006, 12:39
Ми незнам къв е смисъла за какво се пазиш.Вярно ,че поне ще изпитваш истинско удоволствие от секса защото не си го правил много от тази гледна тока е добре иначе си зависи от теб мухахаххаа.

07-24-2006, 12:55
ахам сега всички момичета ще кажат да чакам а всички момчета обратното
:smt014 :smt009 :smt014

07-24-2006, 13:08
za6toto glednite to4ki na momi4etata i mom4etata mnogo se razli4avat za vsi4ko.ako iska6 nikoi ne slu6ai,a napravi tova koeto smqta6 za pravilno. :twisted:

Emotional_Decay
07-24-2006, 13:33
Въпрос на гледна точка.Все пак ти си решаваш дали да го правиш или не. Моето мнение е малко по-иначе...в смисъл,не виждам за какво се пазиш и каква любав точно чакаш..Мн. по-възрастни хора още не са открили мечтаната любов.Пък и като я намериш,нали искаш да и е хубаво и да я задържиш..? Пък секса си е нещо важно в една връзка...а ти такъв по-неопитен...нз,зависи си от мацката...ама ако е някоя отракана....абе нз,твое си е решението.Все пак си мъж,няма да и се хвалиш на момичето,че си девствен и само нея си чакал...Не,че има нещо лошо,ама е странно...

_Jessy_
07-24-2006, 13:38
NicknameANdPassword е момче и също каза да изчакаш любовта!

Аз подкрепям идеята за изчакването! Мисля, че малко сме подминали момента в еволюцията си, когато сме се осланяли само на нагона и първосигналната система, и сляпо сме се осланяли на инстинктите си!

maybelline
07-24-2006, 13:40
Пък и като я намериш,нали искаш да и е хубаво и да я задържиш..? Пък секса си е нещо важно в една връзка...а ти такъв по-неопитен...нз,зависи си от мацката...ама ако е някоя отракана....

Ако 'отраканата мацка' е с него заради секса,не си заслужава изобщо.От опит зная,че може да се изгради чудесна връзка и без секс,а когато вече я има тази любов между двамата идва редът и на секса.

kaka0155
07-25-2006, 10:42
Много ме радва факта, че още има такива момчета! :P :P :P
Пич, има време да изживееш всичко това, за което пишеш!
Не прави нищо, което според теб не си струва!!!

koalka
07-25-2006, 12:17
Ами много си прав,че търсиш подходящото момиче.Според мен ще напрвиш грешка,ако преспиш с която и да е.Така че защо не излизашш повече и не търсиш момичето,което желаеш.Да теу привлича и по характер,и по външност.