PDA

View Full Version : PRI4INQVAM SAMO BOLKA!!!



6OKOLADOVA STRAST
07-24-2006, 15:21
SLU4VALO LI VI SE E DA SE 4UVSTVATE KATO MEN AZ PROSTO 6TE POLUDEQ NE IZDARJAM VE4E ... MISLQT ME ZA MAGENTI4NA I STRASTNA ZA MACKA NO OT KLASA A NE OT EVTINITE PAR4ETA ZA PO EDIN PAT..MOM4ETATA 4UVSTVAT NQKAKVA BLIZOST KAM MEN I SIGURNOST MOJE BI ZA6TOTO SAM OTGOVORNA ...SAMO EDNO NE RAZBIRAM OBA4E ZA6TO NEMOGA I AZ DA SAM 6TASTLIVA I DA IMAM DOBAR I SPOKOEN JIVOT A TRQBVA VSE DA IMA SKANDALI OKOLO MEN ?! VLUBVALA SAM SE TRI PATI I VSEKI PAT NQKOI OT PRIQTELITE NA MOITE LUBIMI SE VLUBVA6E V MEN I SE POLU4AVAXA LUBOVNI TRIAGALNICI VINAGI SE RAZDELQM S LUBOVITE SI ZARADI TAQ PRI4INA #-o KAK DA PRODALJA DA OBI4AM OT KADE DA 4ERPQ SILI ZA LUBOV?!?!?!

koalka
07-24-2006, 15:37
Просто си нямала късмет.И какво като се получава триъгълник.Ти си оставаш с момчето.Какво те грее приятелят му???

maybelline
07-24-2006, 15:43
Ти си оставаш с момчето.Какво те грее приятелят му???

Ами да

siXt_senSe
07-24-2006, 15:58
Добре и аз малко не разбрах.Какво от това че някои си друг се влюбил в тебе :-k не обръщаш внимание и си продължаваш с твойта любов.А може би е друг проблема ти,не знам ти ще кажеш :smt102

iiirish
07-24-2006, 16:01
щом си желано и херсвано момиче много ясно, че ще е така. но ако човека до теб държи на връзката ви и те обича нещата ще изглеждат по съвсем различен начин. изчакай. времето ще покаже какво да очакваш занапред

CRASH
07-24-2006, 19:36
еми щом си такова "огън момиче" нормално е всички да те харесат и да искат нещо от теб.Но след като ти си си имала приятел и неговия приятел те е харесал... тебе какво те бърка това.Негова си работа.И за да скъсате...явно не си попаднала на истинска взаимна любов.Животът е пред теб... ако искаш дай си малко почивка докато не се намери "подходящият човек"

lina15
07-24-2006, 20:41
Ти си оставаш с момчето.Какво те грее приятелят му???

Ами да
:roll:

07-24-2006, 20:41
AKo ne drugo to pone samo4ustvie ne ti lipsva. Po dobre izberi edin i mu badi vqrna ( sama kazva6 4e ne se evtian K*rva za edin pat ) , a na drugite im tegli mainata . Ako slu4aino izbuhne vtora "Troqnska voina " ve4e moje da se pritesni6 :D :mrgreen:

07-24-2006, 20:43
Ops onq bunak gore bqh az ---> Obitax :) zabraih da se log-na

priti_kiti
07-25-2006, 07:03
Ти си оставаш с момчето.Какво те грее приятелят му???

Ами да
:roll: ЪхЪ...
Е,освен ако не обичаш драмите около любовните триъгълници.. :lol:

6OKOLADOVA STRAST
07-25-2006, 08:23
[-X NE OBI4AM SKANDALITE NITO PAK SVADITE I TAKA NATATAK OBA4E KAK DA SAM MEJDU DVAMA NAI-DOBRI PRIQTELI..POMISLETE TE DOKOGA 6TE ME TARPQT :-s

addictedtou
07-25-2006, 08:40
Добре де...къф е проблема не моа да разбера???
Ти кфо си финофна че момчетата те харесфат..просто няя да показфасш признаци че приятеля му те харесфа...или и ти почфаш да изпитфаш чуфтфа??
Ако е така ...фече...ти си си финофна..ако искаш да си запазиш любофта...няма да обрущаш фнимание на другото момче..за да няя лубофен триагълник...защото той...ако не знаеш се получаа ...когато 2 страни имат 1 обш ъгъл...който...им предлага "нещо"..и ф случая си ти...
Обясни ти отфръщаш ли на приятелите с нещо??

Ice_Queen
07-25-2006, 08:48
Ам ..моля моля !!! КАКВО ЗНАЧИ : ".POMISLETE TE DOKOGA 6TE ME TARPQT " ?????????!!!!!!!!!!!! ХА ХА ехоооооооооооо - ако държат на теб-ще се разберат и няма да те поставят в кофти ситуации,а ако случайно накрая "СПРАТ ДА ТЕ ТЪРПЯТ" -значи и 2мата са кретеновидни плужеци ииии никога не си е заслужавало да се занимаваш!!!!
Твоята история малко ми напомня за 1 моя суъченичка- мн секси,много желана,мн умна ,мн ала бала....ама на -обича само 1 момче и не може да е истински щастлива с никой др,а с момчето на сърцето си също не може..... :smt012

freaky_FK
07-25-2006, 09:28
vsichki popadame v tezi situacii. pri men vinagi e bilo problem che se otnasqm mnogo hubavo kam vsichki momcheta a te namirat v tova otnoshenie neshto poveche ot dobrite namerenia.tova s vlubenia priqtel na tvoito momche e klasicheskata situacia i poneje momchencata sa mnogo chestni pomejdu si (ili pone taka kazvat) ako ne ti se kefi prosto minava s tozi nomer. tai che ako haresvash nqkoi mnogo mnogo ne obshtuvai s priqtlite mu na purvo vreme, a shtom si tolko9va gotina nqma da ti e problem da namerish nqkoi zaradi koito da ne stradash ;)

07-25-2006, 10:08
ne vseki 4ovek pri4ninqva bolka. zavisi ot sitoaciata,ako si prejivql bolka ti bi iskal i te da q prijiveqt.gledai napred,ako v jivota nqma bolka kakvo 6te ima ?

SlaDko{P}BuKu
07-25-2006, 10:12
SLU4VALO LI VI SE E DA SE 4UVSTVATE KATO MEN AZ PROSTO 6TE POLUDEQ NE IZDARJAM VE4E ... MISLQT ME ZA MAGENTI4NA I STRASTNA ZA MACKA NO OT KLASA A NE OT EVTINITE PAR4ETA ZA PO EDIN PAT..MOM4ETATA 4UVSTVAT NQKAKVA BLIZOST KAM MEN I SIGURNOST MOJE BI ZA6TOTO SAM OTGOVORNA ...SAMO EDNO NE RAZBIRAM OBA4E ZA6TO NEMOGA I AZ DA SAM 6TASTLIVA I DA IMAM DOBAR I SPOKOEN JIVOT A TRQBVA VSE DA IMA SKANDALI OKOLO MEN ?! VLUBVALA SAM SE TRI PATI I VSEKI PAT NQKOI OT PRIQTELITE NA MOITE LUBIMI SE VLUBVA6E V MEN I SE POLU4AVAXA LUBOVNI TRIAGALNICI VINAGI SE RAZDELQM S LUBOVITE SI ZARADI TAQ PRI4INA #-o KAK DA PRODALJA DA OBI4AM OT KADE DA 4ERPQ SILI ZA LUBOV?!?!?!
qvno ne si gi obi4ala tolkoz mnogo,6om takova ne6o bi vi razdelilo
i pri men stava taka,no az ne se interesuvam

6OKOLAOVA STRAST
07-25-2006, 10:20
NE IM OTVRA6TAM SAS SA6TITE 4UVSTVA NE...AZ AKO SAM S NQKOGO SAM EDINSTVENO S NEGO ... NIKOGA NE SAM SE RAZDVOQVALA DA OBI4AM DVAMA

MUDVAYNE
07-25-2006, 10:22
SLU4VALO LI VI SE E DA SE 4UVSTVATE KATO MEN AZ PROSTO 6TE POLUDEQ NE IZDARJAM VE4E ... MISLQT ME ZA MAGENTI4NA I STRASTNA ZA MACKA NO OT KLASA A NE OT EVTINITE PAR4ETA ZA PO EDIN PAT..MOM4ETATA 4UVSTVAT NQKAKVA BLIZOST KAM MEN I SIGURNOST MOJE BI ZA6TOTO SAM OTGOVORNA ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


kvo samo se hvali6 , za kva se misli6, to temata ti nqma tema , spored men nqma6 problem