PDA

View Full Version : отваряне с пръст



Girl-kata
07-24-2006, 16:01
че исках да ви питам дали може като си девствен и дали може да те отворят с пръст само???нали схванахте какво имам в предвид.дано съм обяснила правилно.айде кажете моля Ви :D

07-24-2006, 16:05
ама може разбира се... :mrgreen:

Klizmata
07-24-2006, 16:06
mi poprincip mogat da te otvorqt s vsi4ko 6to e pravo i tvurdo :) i otdelno moje6 i sama da se otvori6 ima6e edna priqtelka na gadjeto mi deto se be6e otvorila s zapalka no ne e zaduljitelno moje6 da se oburne6 kum rastitelniq svqt:))) .

cecko_boy
07-24-2006, 16:06
Abe nema li da razberete nai posle , 4e s prust nemoe se otvorish stoto e prekaleno tunak i kys tree ti nesto debelo i dulgo kato twa u gashtite ti

07-24-2006, 16:07
ми щото бях чувала че може само с .... нали развираш....

07-24-2006, 16:09
хаха мн разбираш, разбира се че може с пръстако ти е дебел...или 2-3 пръста

maybelline
07-24-2006, 16:09
Днес отговарях на една такава тема,но не я намирам сега...както и да е.Не може да те отворят с пръст!Пръстът минава през отвора през който изтича менструацията и не разкъсва девствената ципа.Когато човек прави секс,мъжът разкъсва девствената ципа частично.На това му казват 'отваряне',но девствената ципа се разкъсва напълно при раждане.

Klizmata
07-24-2006, 16:12
Abe ne gi slu6ai teq kvo ti govorqt davai s krastavicata....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

07-24-2006, 16:18
ами щото не съм мн сигурна ама мисля че имаше кръв малко само де....поне това видях на възглавницата после след това той нали си слага ръцете насам натам....+ ми дойде на 20 ден а друг път ми идва на 24-26 ден...

07-24-2006, 16:30
мен ме отвориха с 3 пръста!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! БОЛЯ МЕ МНОГО!кръв потече малко!
след тва проникването на пениса -изобщо не изпитвах болка и нямаше кръв!!!!!!!!!!!!!!!!!
ТАКА ЧЕ МОЖЕ!

thirteen
07-24-2006, 16:35
мен ме отвориха с 3 пръста!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! БОЛЯ МЕ МНОГО!кръв потече малко!
след тва проникването на пениса -изобщо не изпитвах болка и нямаше кръв!!!!!!!!!!!!!!!!!
ТАКА ЧЕ МОЖЕ!
Естествено.Мен ме отвори моя с 2 пръста,не ме боля имаше малко розовина не чак кървища,и после с пениса нямах проблеми като ми го вкара...

07-24-2006, 16:51
ама моя не си вкара пениса...само с прътче и даже незнам дали е било 1 2 или 3 нищо незнам.....не можах да усетя ама ме боля много...първия път като го/ги/ вкара другите 2 ми беше мн готино

Nadelina
07-24-2006, 16:54
мен ме отвориха с 3 пръста!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! БОЛЯ МЕ МНОГО!кръв потече малко!
след тва проникването на пениса -изобщо не изпитвах болка и нямаше кръв!!!!!!!!!!!!!!!!!
ТАКА ЧЕ МОЖЕ!
Естествено.Мен ме отвори моя с 2 пръста,не ме боля имаше малко розовина не чак кървища,и после с пениса нямах проблеми като ми го вкара...
E ima razlika v debelinata na 1 pryst.. i 2-3 prysta zaedno! Zamislete se malko predi da pishete..

Nadelina
07-24-2006, 16:56
ама моя не си вкара пениса...само с прътче и даже незнам дали е било 1 2 или 3 нищо незнам.....не можах да усетя ама ме боля много...първия път като го/ги/ вкара другите 2 ми беше мн готино
Na teb moje da te zaboli i pak da ne si otforena posle.. Shtot pri polojenie che nikoga predi ne si vkarvala nishto vytre normalno e da ima bolka..

koalka
07-24-2006, 16:58
С пръст не може да се отваря.Само с пенис.Може и да те заболи,ама да не си отворена.

shadow4e
07-24-2006, 17:01
с 1 пръст не може,освен ,ако не му е дебел колкото 2-3 пръста при другите мъже...
е то доста момичета и преди да загубят девствеността си мастурбират и чрез вкарване на пръст...а при мен моят приятел много пъти ми беше вкарвал 1 пръст и въпреки това ме боля много при самия акт.

07-24-2006, 17:02
ами аз съм си пъхала тампони такива нормални... то от тях не може да се отвориш ама нали ви казвам имаше кръв малко на възглавницата..пък другите вда пъти не ме боля беше готино
и ся кво другия път пак ще ме боли....мммм :(

07-24-2006, 17:20
ее айде давайте и други мнения...плс

Nadelina
07-24-2006, 17:27
Iskash da kajesh.. che pyrvo ti e vkaral pryst.. bolqlo te e i e imalo kryf.. sled tfa oshe 2 pyti ti e vkarval prysti i veche ti e bilo gotino ?

07-24-2006, 17:37
ами не чак мн яко ама ми беше хубаво такова....другите 2 пъти..баси....всичко вървеше идеално и като му казах че не съм била с други и се прецака....не искаше да му стане....

Nadelina
07-24-2006, 17:41
Sledvashtia pyt she mu stane .. Spokoino..

Alex4enceto
07-24-2006, 18:44
S edin pryst... trydno , ama nali za tva imash 5!

дедо Груйо
07-24-2006, 19:53
Prueba el veneno, as

07-25-2006, 09:06
а дали има вероятност да не му е станал за това че му каза че съм девствена...или нещо в него е проблема??

MUDVAYNE
07-25-2006, 09:18
че исках да ви питам дали може като си девствен и дали може да те отворят с пръст само???нали схванахте какво имам в предвид.дано съм обяснила правилно.айде кажете моля Ви :D


to polvin bulgariq momi4etata se otvarqt s dezodoranti , prusti morkovi i tem podobni 6toto takava tema ima prez 3 dena...namerete si priqtel

07-25-2006, 10:27
че исках да ви питам дали може като си девствен и дали може да те отворят с пръст само???нали схванахте какво имам в предвид.дано съм обяснила правилно.айде кажете моля Ви :D


to polvin bulgariq momi4etata se otvarqt s dezodoranti , prusti morkovi i tem podobni 6toto takava tema ima prez 3 dena...namerete si priqtel

абе ако прочетеш кво сме писали ще видиш че си имам приятел и с него.....не самичка...

07-25-2006, 10:40
ами защо имаше кръв малко ви казах и ми дойде по-рано 5 дни...

OlimpiA
07-25-2006, 22:34
Мисли логично....пенис...твърд и що-годе прав....пръст..твърд и що-годе прав....извод МОЖЕ ест!!!!! вземи почети малко :smt014

krisi_sl
07-25-2006, 23:27
и кво стана сега....оставихме моми1ето без конкретен отговор.и според мен може ама не съм мн сигурна.трябва да се говори с гинеколог според мен

Mike-Jones
07-26-2006, 13:28
С пръст не може да се отваря.Само с пенис.Може и да те заболи,ама да не си отворена. TI lekarka li kakva se izvudi mn me draznqt takiva kato teb she kajesh 50godishen lekar si ve s prust ne mojelo da sa otvori tuka vikat xorata 4e sa gi otvarqli no nee tq ne mojelo lekar li si q kaji tq i birata sas otvara4ka sa otvarq ama i sas lajicata moje xax

`Death`Whore`
07-26-2006, 13:30
Аз за пореден път в този форум искам някой да ми обясни значението на "отворено момиче". Така или иначе, девствената ципа може да се скъса от каране на колело.

koalka
07-26-2006, 13:35
С пръст не може да се отваря.Само с пенис.Може и да те заболи,ама да не си отворена. TI lekarka li kakva se izvudi mn me draznqt takiva kato teb she kajesh 50godishen lekar si ve s prust ne mojelo da sa otvori tuka vikat xorata 4e sa gi otvarqli no nee tq ne mojelo lekar li si q kaji tq i birata sas otvara4ka sa otvarq ama i sas lajicata moje xaxНе не съм лекарка,но е ясно,че не може да се отвори с пръст.Просто защото девствената ципа има отвор за цикъла и пръста може да влезе там.Но наистина не мога да разбера какво пишеш само тъпи постове без никакъв смисъл?Кво само се заяждаш?Не знам какъв ти е проблема!!!

Mike-Jones
07-26-2006, 23:43
С пръст не може да се отваря.Само с пенис.Може и да те заболи,ама да не си отворена. TI lekarka li kakva se izvudi mn me draznqt takiva kato teb she kajesh 50godishen lekar si ve s prust ne mojelo da sa otvori tuka vikat xorata 4e sa gi otvarqli no nee tq ne mojelo lekar li si q kaji tq i birata sas otvara4ka sa otvarq ama i sas lajicata moje xaxНе не съм лекарка,но е ясно,че не може да се отвори с пръст.Просто защото девствената ципа има отвор за цикъла и пръста може да влезе там.Но наистина не мога да разбера какво пишеш само тъпи постове без никакъв смисъл?Кво само се заяждаш?Не знам какъв ти е проблема!!! ei s6opkinio q nemi druj smetka kakvi postove sam pisal akul ot gyza si ne iskam pravish se 4e mn razbirash s4ipila si 2 3 pishki i ve4e dai to ne mojelo sas prust nqkoi xora imat prusti kato nadenica xax pak li she mi kajesh 4e ne moje pak i moje 2 prusta da sa koi e kazal edin ai mal4i i nesa zaqjdai s men s6opkinio 4e ako ti go natoporia neta ti sha saborq Stevie B - Because I Love You pusni si taq pesni4ka pozd ;)

koalka
07-27-2006, 06:52
С пръст не може да се отваря.Само с пенис.Може и да те заболи,ама да не си отворена. TI lekarka li kakva se izvudi mn me draznqt takiva kato teb she kajesh 50godishen lekar si ve s prust ne mojelo da sa otvori tuka vikat xorata 4e sa gi otvarqli no nee tq ne mojelo lekar li si q kaji tq i birata sas otvara4ka sa otvarq ama i sas lajicata moje xaxНе не съм лекарка,но е ясно,че не може да се отвори с пръст.Просто защото девствената ципа има отвор за цикъла и пръста може да влезе там.Но наистина не мога да разбера какво пишеш само тъпи постове без никакъв смисъл?Кво само се заяждаш?Не знам какъв ти е проблема!!! ei s6opkinio q nemi druj smetka kakvi postove sam pisal akul ot gyza si ne iskam pravish se 4e mn razbirash s4ipila si 2 3 pishki i ve4e dai to ne mojelo sas prust nqkoi xora imat prusti kato nadenica xax pak li she mi kajesh 4e ne moje pak i moje 2 prusta da sa koi e kazal edin ai mal4i i nesa zaqjdai s men s6opkinio 4e ako ti go natoporia neta ti sha saborq Stevie B - Because I Love You pusni si taq pesni4ka pozd ;)Пиши си каквото решиш.НЕ МЕ КЪСАЕШ ОСОБЕНО!Чао и приятен ден.

Mike-Jones
07-27-2006, 08:11
С пръст не може да се отваря.Само с пенис.Може и да те заболи,ама да не си отворена. TI lekarka li kakva se izvudi mn me draznqt takiva kato teb she kajesh 50godishen lekar si ve s prust ne mojelo da sa otvori tuka vikat xorata 4e sa gi otvarqli no nee tq ne mojelo lekar li si q kaji tq i birata sas otvara4ka sa otvarq ama i sas lajicata moje xaxНе не съм лекарка,но е ясно,че не може да се отвори с пръст.Просто защото девствената ципа има отвор за цикъла и пръста може да влезе там.Но наистина не мога да разбера какво пишеш само тъпи постове без никакъв смисъл?Кво само се заяждаш?Не знам какъв ти е проблема!!! ei s6opkinio q nemi druj smetka kakvi postove sam pisal akul ot gyza si ne iskam pravish se 4e mn razbirash s4ipila si 2 3 pishki i ve4e dai to ne mojelo sas prust nqkoi xora imat prusti kato nadenica xax pak li she mi kajesh 4e ne moje pak i moje 2 prusta da sa koi e kazal edin ai mal4i i nesa zaqjdai s men s6opkinio 4e ako ti go natoporia neta ti sha saborq Stevie B - Because I Love You pusni si taq pesni4ka pozd ;)Пиши си каквото решиш.НЕ МЕ КЪСАЕШ ОСОБЕНО!Чао и приятен ден. mersi i na teb

`Death`Whore`
07-27-2006, 09:07
Май и вие не знаете.

CrazyWitch
07-29-2006, 23:33
Днес отговарях на една такава тема,но не я намирам сега...както и да е.Не може да те отворят с пръст!Пръстът минава през отвора през който изтича менструацията и не разкъсва девствената ципа.Когато човек прави секс,мъжът разкъсва девствената ципа частично.На това му казват 'отваряне',но девствената ципа се разкъсва напълно при раждане.
Това са пълни глупости. Кратко и ясно, щя напиша ДА, може да те отворят с пръсти. Незнам дали е частично и т.н. обаче е възможно. 7см ти трябват и си готова.

ThePainIsReaL
07-29-2006, 23:44
Въпросът ако е : " Бъркане във вагина равно ли е на губене на девственост , отговорът е НЕ ! "

Ако нещо друго питаш , бъди по-ясен :mrgreen:

the_o.c_girl
07-29-2006, 23:54
и защо ти е това :shock:

Samotnik
07-30-2006, 08:00
Може да се отвори с пръст, аз така отворих приятелката си.Току що си измерих пръстта - 8 см, мисля че са напълно достатъчни, а и като се има предвид, че потече кръв не виждам защо да не може

WILD__BOY
07-30-2006, 08:07
Абе ако си девствен трудно ще се отвориш, ама ако си девствена по-може.

07-30-2006, 09:13
Абе ако си девствен трудно ще се отвориш, ама ако си девствена по-може.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Може бе, ако се базикаш с пръст в дупето!

Девствен = човек, които не е правил секс.
Вслучая въпроса ако е "Девствена ли съм?" Отговора е "ДА"

То и всички момчета са се самозадоволявали, ама пак са девствени, така и при жените- с пръст=самозадоволяване, с пенис = секс т.е жена

ATAKABG
07-30-2006, 12:23
Краставица Рулзз! :lol:

`Death`Whore`
07-30-2006, 18:48
Може да се отвори с пръст, аз така отворих приятелката си.Току що си измерих пръстта - 8 см, мисля че са напълно достатъчни, а и като се има предвид, че потече кръв не виждам защо да не може
Девствената ципа е на входа на влагалището и дължината на пръста ти няма нищо общо с това дали тя е разкъсана.

FuckThePolice
07-30-2006, 20:35
Само глупости! Не може с пръст! Трябва да е бахти и каруцаря че да те отвори с пръст/и! Това се прави за да се възбуди повече момичето и проникването да бъде по лесно! Това обеснява защо в началото повечето ги е боляло а после не! Имало кръв...ми ф тоя момент и бълхата може да ти се стори на кръв! За кфо ви е тоя к*р в гащите бе момчета!?

FuckThePolice
07-30-2006, 20:38
Девствената ципа е на входа на влагалището и дължината на пръста ти няма нищо общо с това дали тя е разкъсана.

Кфо им обясняваш няма да се научат! Имаше неква тема "Колко на вътре е девствсената ципа!?"
Ми кат захванеш от дупката че стигнеш до устата...е там е!

07-30-2006, 21:36
мен ме отвориха с 3 пръста!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! БОЛЯ МЕ МНОГО!кръв потече малко!
след тва проникването на пениса -изобщо не изпитвах болка и нямаше кръв!!!!!!!!!!!!!!!!!
ТАКА ЧЕ МОЖЕ!


I pri men be6e taka