PDA

View Full Version : Dali e vuzmojno da me obi4a???



:-/
07-24-2006, 16:04
Sityaciqta e slednata :arrow: vlubih se v mom4e ot 4ata. ](*,) ](*,) ](*,) Sega 6te si pomisliete 4e sum na 12-13,ne na 17 sum.Znam 4e moje bi e glypavo da mislq 4e ne6to moje da stane(ot razli4ni gradove sme,pri tova dosta otdale4ni) ](*,) .I vse pak mislite li 4e moje ne6to da izleze???Toi su6to me haresva,daje tvurdi 4e me obi4a,neznam dali moga da my vqrvam v tova otno6enie?! ](*,) ](*,) Vijdali sme se vednuj,no togava ne predstavlqvahme interes edin za dryg.Sigyrna sum ,4e nai-malkoto sum my mn simpati4na ,poradi pri4ini koito nqma da spomenavam,no da re4em 4e sa dostatu4no dokazatelstvo za tova koeto po-gore kazah. NO dali ima i ne6to pove4e ili e tupo daje i da si go predstavqm??? :-k molq vi kajete mi kak mislite PLSSSssss!!! [-o< [-o< [-o<

siXt_senSe
07-24-2006, 16:13
Ще ти е трудно като се има предвид че сте от различни градове,но в днешно време защо не.Ти сама каза че си се влюбила от чата в него така че какъв е проблема.Ще си пишете, а ваканциите може и да се виждате,макар че само това мен не би ме устроивало [-( ти решаваш в крайна сметка

ycMuBkaTa
07-24-2006, 16:22
Моят съвет е да се запознаете и да прекарате време на живо, защото е доста по-различно от чата и дори можеш да останеш разочарована. В чата е лесно да се влюбиш и да обичаш обаче, за да се пренесат чувствата в реалния живот е трудно. Всеки колкото и да е с чисти намерения винаги вижда в другия и недостатъците му.
Не казвам, че съм против просто, защото със сегашния ми приятел сме от почти 2 години заедно и се запознахме именно в чата, но всичко се случи като се видяхме наживо, а контактите в чата просто допринесоха.
Така че опознайте се първо и тогава, ако наистина нямате реална възможност да се виждате по-добре се опитай да го забравиш, за да не страдаш...А и замисли се можеш ли да се влюбиш в очи, които не си виждал и не виждаш поне всеки ден?

Nadelina
07-24-2006, 16:31
Tova sqkash go e pisala edna moq priatelka.. Daje ako go e pisala tq nqma da me uchudi.. Sujalqvam che shte go kaja no spored mene vryzka ot razstoqnie ne moje da ima.. Probvah da imam vryzka s momche koeto ne e ot moq grad.. Vseki den se chuvahme.. chatehme.. no se vijdahme rqdko i tova mnogo ni tejeshe.. Iskashe mi se da me gushka po chesto.. Iskah da useshtam negovata blizost.. Ne mojeha da me stoplqt samo dumichkite mu vypreki che bqha milichki i pylni s lubov.. Prosto ne se poluchi.. a imahme chuvstva!

Axxxel
07-24-2006, 16:31
Може да преживееш разочарование...но не бива да те е страх да опиташ.Аз така се влюбих...дам и аз не съм много малък...на 20 съм.Но такива неща стават...и ако и на живо всичко мине прекрасно...остава обаче болката, че няма да се виждате всеки ден...дори може би доста рядко...ще има ревнувания, защото не си до любимия си...а мисълта, че може да намери друга любов в неговия си град, а ти нищо няма да можеш да направиш...това направо те убива...изяжда те от вътре...пробвай...Казват от опит клава не боли...напротив боли...но важното е като паднеш, колко бързо ще станеш :)

iiirish
07-24-2006, 16:37
Моят съвет е да се запознаете и да прекарате време на живо, защото е доста по-различно от чата и дори можеш да останеш разочарована. В чата е лесно да се влюбиш и да обичаш обаче, за да се пренесат чувствата в реалния живот е трудно. Всеки колкото и да е с чисти намерения винаги вижда в другия и недостатъците му.
Не казвам, че съм против просто, защото със сегашния ми приятел сме от почти 2 години заедно и се запознахме именно в чата, но всичко се случи като се видяхме наживо, а контактите в чата просто допринесоха.
Така че опознайте се първо и тогава, ако наистина нямате реална възможност да се виждате по-добре се опитай да го забравиш, за да не страдаш...А и замисли се можеш ли да се влюбиш в очи, които не си виждал и не виждаш поне всеки ден?

това е!

cskamoni4ka
07-24-2006, 17:22
Ще ви бъде доста трудно,тъй като сте от различни градове и няма да може да се виждате често!

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
07-26-2006, 22:23
Ам един съвет спри докато е рано аз направих тази грешка да се влюбя в един от чата {бях го виждала и преди да почнем да си чатим } и още ми е кофти защтото всички дето ти прикаат мили думи по чата ще ме извиняват всички ма искат само да на*бат някоя казвам го защтото съм го изживяла ! Това е според мен но нали знаеш първо слушай сърцето пък тогаз другите :}

NaI_MiLi4KaTa
07-26-2006, 23:36
Според мен няма нищо невъзможно. Не се притеснявай бъдещето ще покаже. :lol:

maybelline
07-27-2006, 07:24
Връзка от разстояние не е невъзможна,но ако още доста дълго ще сте отдалечени - по-добре недейте да ставате гаждета.Когато двама влюбени(които са били заедно до момента) започнат да живеят в различни градове(заради университет или нещо такова),те без проблем могат да продължат връзката си и дори се сближават повече(знам го от опит).Но ако двама се влюбят чрез чата и не могат да са заедно наживо често,тогава е най-добре да прекратят такава връзка.При други обстоятелства не би била проблем.но вие не можете да се виждате често,близки сте в чата,но не толкова наживо,а наживо има разлика.

koalka
07-27-2006, 07:51
Това,че си му симпатична не означава,че те обича.Вие сте от други градове,което е доста гадно,защото връзка от разстояние,както казаха-не може да има.

ANGEL4E
07-27-2006, 11:55
kazvat 4e razstoqnieto razpalva lubovta no vav va6iq slu4ai ne e to4no taka za6toto ne se vijdate vseki den a komunikirate samo 4rez 4ata taka 4e izvinqvai oba4e nedei da hrani6 naprazni nadejde pak izvinqvai no tova e moeto mnenie

Kotetoto
07-30-2006, 16:26
ne spored men nishto nqma da se poluchi........ :(

07-30-2006, 16:31
ako se obichate istisnki i durjiet 1 na drug , shte izrurpite i sled vreme vqrvam che shte mojete da ste vseki den zaedno.Prosto se iska turpenie.