PDA

View Full Version : 6TO ZA RIQTELKA SI IMAXME ?!



07-24-2006, 17:02
NIE S DVE MOI ISTINSKI PRIQTELKI SI IMAXME EDNA PSEVDOPRIQTELKA TAN4ETO TQ DO DEN DNE6EN SI MISLI 4E MOJE DA IMA DOVERIE V NAS I 4E NE SME RAZKRILI LAJITE I ...ZA NA4INA PO KOITO NI PREDADE ... DA TQ SE OPITVA6E DA NI RAZDELI S NA6TE GADJETA ...S VSI4KITE SQKA6 ISKA6E VSI4KO NA6E DA BADE I NEINO NO V KRAQ NA KRAI6TATA NE USPQ ...DA I OTMASTIM LI DA I KAJEM LI V O4ITE 4E Q MRAZIM ILI PROSTO DA Q ZAREJEM DAITE SAVET PLS



Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

LuCkY_YoU
07-24-2006, 17:05
kajete i go v o4ite :)

fti4ka
07-24-2006, 17:06
само не я убивайте...

Nadelina
07-24-2006, 17:08
Predi malko bqhte troika vlubeni lesbiiki.. veche mrazite ednata ot vas.. stranno :)

ycMuBkaTa
07-24-2006, 17:10
Ми говорете с нея, какво толкова ще й измисляте. Кажете и директно всичко в очите - истината боли, а пък и тъй или иначе тя ще загуби 2 приятелки - това малко ли е? Не е нужно да измисляте някакъв супер пъклен план, че да я накажете...Изяснете се, спрете контактите си с нея и толкова...Това е достатъчно.

GuS
07-24-2006, 17:12
Е,не и отмъщавайте - отмъщението не връща загубеното :!:
Според мен не трябва да бъдете груби.Кажете и че вече не искате ТЯ да ви бъде приятелка и и обяснете поради какви причини.И после я зарязвате тотално и толкова [-(

Axxxel
07-24-2006, 17:16
Знаеш ли кое е много гадно? Да разбереш, че номерата ти вече не минават и дълго време са те въртяли на шиш.Просто и кажете без да се заяждате, да си мята метлата и да се изнася...просто вече не и минават номерата и тва е

Obitax
07-24-2006, 19:18
za men priqtelstvo mejdu jeni NQMA ( li4no moe mnenie) , Kati se e opitala da vi preebe proto q IGNOR i tolkoz

luda`flirtajika
07-24-2006, 19:26
NIE S DVE MOI ISTINSKI PRIQTELKI SI IMAXME EDNA PSEVDOPRIQTELKA TAN4ETO TQ DO DEN DNE6EN SI MISLI 4E MOJE DA IMA DOVERIE V NAS I 4E NE SME RAZKRILI LAJITE I ...ZA NA4INA PO KOITO NI PREDADE ... DA TQ SE OPITVA6E DA NI RAZDELI S NA6TE GADJETA ...S VSI4KITE SQKA6 ISKA6E VSI4KO NA6E DA BADE I NEINO NO V KRAQ NA KRAI6TATA NE USPQ ...DA I OTMASTIM LI DA I KAJEM LI V O4ITE 4E Q MRAZIM ILI PROSTO DA Q ZAREJEM DAITE SAVET PLS

zarejete q-tq prosto zavijda :P

CRASH
07-24-2006, 19:28
Е,не и отмъщавайте - отмъщението не връща загубеното :!:
Според мен не трябва да бъдете груби.Кажете и че вече не искате ТЯ да ви бъде приятелка и и обяснете поради какви причини.И после я зарязвате тотално и толкова [-(

И аз мисля така... но бих добавил и нещо от мен... това е една фраза която много харесвам... FUCK YOU :D

07-24-2006, 21:00
Predi malko bqhte troika vlubeni lesbiiki.. veche mrazite ednata ot vas.. stranno :)


=D>

ODB36
07-24-2006, 21:46
Зарежете я просто не си говорете с нея!

midnight...
07-24-2006, 22:48
пуста женска злоба....вие да не би да сте по добри като искате да си 'отмъщавате' като по сапунените сериали...
а и какво толкова се плашите за гаджетата или може би се срахувате от 'приятелската заплаха' :lol:

did1ls
07-25-2006, 18:09
NIE S DVE MOI ISTINSKI PRIQTELKI SI IMAXME EDNA PSEVDOPRIQTELKA TAN4ETO TQ DO DEN DNE6EN SI MISLI 4E MOJE DA IMA DOVERIE V NAS I 4E NE SME RAZKRILI LAJITE I ...ZA NA4INA PO KOITO NI PREDADE ... DA TQ SE OPITVA6E DA NI RAZDELI S NA6TE GADJETA ...S VSI4KITE SQKA6 ISKA6E VSI4KO NA6E DA BADE I NEINO NO V KRAQ NA KRAI6TATA NE USPQ ...DA I OTMASTIM LI DA I KAJEM LI V O4ITE 4E Q MRAZIM ILI PROSTO DA Q ZAREJEM DAITE SAVET PLS

zarejete q-tq prosto zavijda :P

did1ls
07-25-2006, 18:15
И аз имах една такава приятелка.Не говорих с нея,сега едва я понасям.Много се мазнеше и лъжеше :---) само и само да привлече внимание

niki7o
07-25-2006, 18:17
NIE S DVE MOI ISTINSKI PRIQTELKI SI IMAXME EDNA PSEVDOPRIQTELKA TAN4ETO TQ DO DEN DNE6EN SI MISLI 4E MOJE DA IMA DOVERIE V NAS I 4E NE SME RAZKRILI LAJITE I ...ZA NA4INA PO KOITO NI PREDADE ... DA TQ SE OPITVA6E DA NI RAZDELI S NA6TE GADJETA ...S VSI4KITE SQKA6 ISKA6E VSI4KO NA6E DA BADE I NEINO NO V KRAQ NA KRAI6TATA NE USPQ ...DA I OTMASTIM LI DA I KAJEM LI V O4ITE 4E Q MRAZIM ILI PROSTO DA Q ZAREJEM DAITE SAVET PLS

zarejete q-tq prosto zavijda :P
така е

BeBencEto
07-25-2006, 19:40
[quote="Анонимко"]NIE S DVE MOI ISTINSKI PRIQTELKI SI IMAXME EDNA PSEVDOPRIQTELKA TAN4ETO TQ DO DEN DNE6EN SI MISLI 4E MOJE DA IMA DOVERIE V NAS I 4E NE SME RAZKRILI LAJITE I ...ZA NA4INA PO KOITO NI PREDADE ... DA TQ SE OPITVA6E DA NI RAZDELI S NA6TE GADJETA ...S VSI4KITE SQKA6 ISKA6E VSI4KO NA6E DA BADE I NEINO NO V KRAQ NA KRAI6TATA NE USPQ ...DA I OTMASTIM LI DA I KAJEM LI V O4ITE 4E Q MRAZIM ILI PROSTO DA Q ZAREJEM DAITE SAVET PLS


zarejete q

07-26-2006, 14:33
za men priqtelstvo mejdu jeni NQMA ( li4no moe mnenie) , Kati se e opitala da vi preebe proto q IGNOR i tolkoz

Напълно съм съгласна,че истинско приятелство между момичета(жени) няма,лично съм се убедила,преди имах толкова "приятелки",а сега имам две,с който се виждам веднъж в месеца и не съм сигурна,че и те са ми приятелки,за това и най-добрия ми е приятел е момче...Просто и обяснете и я зарежете

did1ls
07-26-2006, 16:03
za men priqtelstvo mejdu jeni NQMA ( li4no moe mnenie) , Kati se e opitala da vi preebe proto q IGNOR i tolkoz

Напълно съм съгласна,че истинско приятелство между момичета(жени) няма,лично съм се убедила,преди имах толкова "приятелки",а сега имам две,с който се виждам веднъж в месеца и не съм сигурна,че и те са ми приятелки,за това и най-добрия ми е приятел е момче...Просто и обяснете и я зарежете
Подкрепям ви =D>

PY_MACKA
07-27-2006, 18:09
NIE S DVE MOI ISTINSKI PRIQTELKI SI IMAXME EDNA PSEVDOPRIQTELKA TAN4ETO TQ DO DEN DNE6EN SI MISLI 4E MOJE DA IMA DOVERIE V NAS I 4E NE SME RAZKRILI LAJITE I ...ZA NA4INA PO KOITO NI PREDADE ... DA TQ SE OPITVA6E DA NI RAZDELI S NA6TE GADJETA ...S VSI4KITE SQKA6 ISKA6E VSI4KO NA6E DA BADE I NEINO NO V KRAQ NA KRAI6TATA NE USPQ ...DA I OTMASTIM LI DA I KAJEM LI V O4ITE 4E Q MRAZIM ILI PROSTO DA Q ZAREJEM DAITE SAVET PLS



Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:


hva6tate q i tri4kite nqkoq tumna uli4ka dokato se natiska s gadjeto na nqkoq(za6toto tq 100% go pravi) i q prebivate
posle q vodite do nqkoi rov(predwaritelno izkopan ot vas) i q skalpirate, vadite i o4ite s luji4ki za sladolet delta i i rejete nosa
nakraq q mqtate v rova i q karate da kopae do zemnoto qdro ,4e da se izpurji :::