PDA

View Full Version : Гадни момичета



protoss
07-24-2006, 19:35
---



Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

Dharma
07-24-2006, 19:51
hahaha mi dokato si misli6 4e si "мухльо" 6te e taka. kogato si ot4aqn si i pesimisti4no nastroen, nikoi ne iska takuv 4ovek do sebe si,tova e!

07-24-2006, 20:17
hahaha mi dokato si misli6 4e si "мухльо" 6te e taka. kogato si ot4aqn si i pesimisti4no nastroen, nikoi ne iska takuv 4ovek do sebe si,tova e!



Мн точно казано! =D>

Минчев
07-24-2006, 20:18
Ей пич аз ще бодна нищо, че си мухльо.

^KaSiDi^
07-24-2006, 20:21
hahaha mi dokato si misli6 4e si "мухльо" 6te e taka. kogato si ot4aqn si i pesimisti4no nastroen, nikoi ne iska takuv 4ovek do sebe si,tova e!



Мн точно казано! =D>

podkrepqm,ne sme gadni nie momichetata,a prosto vie ste malko po "capnati"...nqma momiche,koeto da ne dava,ima momche,koeto ne znae kak da si poiska ! \:D/

protoss
07-24-2006, 20:23
Ей пич аз ще бодна нищо, че си мухльо.
Може да съм мухльо, но не съм ГЕЙ.

Йожен
07-24-2006, 20:24
Ей пич аз ще бодна нищо, че си мухльо.
Може да съм мухльо, но не съм ГЕЙ.
То така се почва. Ще ти писне да не ти пускат и ще дадеш дупарата. :lol:

protoss
07-24-2006, 20:25
podkrepqm,ne sme gadni nie momichetata,a prosto vie ste malko po "capnati"...nqma momiche,koeto da ne dava,ima momche,koeto ne znae kak da si poiska ! \:D/
Ми срам ме е да ви заговоря незнам що. Ще почнете да се подигравате, абе гаднички сте си, ама нищо аз си ви обичкам все пак :)

KpuCuTo0o
07-24-2006, 20:25
hahaha mi dokato si misli6 4e si "мухльо" 6te e taka. kogato si ot4aqn si i pesimisti4no nastroen, nikoi ne iska takuv 4ovek do sebe si,tova e!



Мн точно казано! =D>

podkrepqm,ne sme gadni nie momichetata,a prosto vie ste malko po "capnati"...nqma momiche,koeto da ne dava,ima momche,koeto ne znae kak da si poiska ! \:D/
=D> =D> =D> =D> =D>

Eleonora
07-24-2006, 20:29
Защото както вие гледате външността,така и ние :-({|=

protoss
07-24-2006, 20:31
Защото както вие гледате външността,така и ние :-({|= Ами то е напълно различно при двата пола, ние може да сме дебели и космати, но това не би трябвало да ви пречи.

alkobalko
07-24-2006, 20:31
hahaha mi dokato si misli6 4e si "мухльо" 6te e taka. kogato si ot4aqn si i pesimisti4no nastroen, nikoi ne iska takuv 4ovek do sebe si,tova e!



Мн точно казано! =D>

podkrepqm,ne sme gadni nie momichetata,a prosto vie ste malko po "capnati"...nqma momiche,koeto da ne dava,ima momche,koeto ne znae kak da si poiska ! \:D/
=D> =D> =D> =D> =D>
Много добре казано.

Минчев
07-24-2006, 20:32
Защото както вие гледате външността,така и ние :-({|= Ами то е напълно различно при двата пола, ние може да сме дебели и космати, но това не би трябвало да ви пречи.
На мен не ми пречи звънни ми: 088 69 69 69 0

protoss
07-24-2006, 20:37
Защото както вие гледате външността,така и ние :-({|= Ами то е напълно различно при двата пола, ние може да сме дебели и космати, но това не би трябвало да ви пречи.
На мен не ми пречи звънни ми: 088 69 69 69 0
Абе ти не разбра ли че ако трябва до старини ще си лъскам, но ГЕЙ няма да стана.
^KaSiDi^ там написа че не знаем как да си поискаме? Би ли ми обяснила как? :shock:

Минчев, Евгени
07-24-2006, 20:38
protoss и Урсула така казваше. :-$ :lol:

PY_MACKA
07-24-2006, 20:39
Ако сте гледали рекламата на спрайт (нещата такива каквито са) там момичетата как познават когато някое момче е "отчаяно" и го отбягват. Защо не обръщате внимание на мухльовците бе :smt013 и ние сме хора!

[-X vij sq pile
nz kvo razbira6 pod muhul ama za men tva si e sduhlio
kolkoto i da si zle se moje6 da se napravi6 ako ne pi4 to pone po oks izglejda6t-->kakto se priema6 ti taka 6te te priemat i dr!!!(glei kva mudrost izvadih)

ako oba4e poglednem ot dr strana-vseki si znae cenata
prestai si-->adskata blondinka 90-60-90 da trugne ne s perfektniq pi4 v daskaloto a s nqkoi koito samo 6e i opqva kolko e grozen i tn i tn

a sq vij situaciqta tui-->ti(mom4e...ni6to osobeno) da trugne6 s momi4e s o4ila, pupki ,mazna kosa i vonq6to na pot koeto ne moje da obeli i duma pred mom4e... est 4e 6e predpo4ita6 blondito 90-60-90...sq dr e vuprosa za neq...ob6to vzeto taka izglejda i slu4aq pri qkite macki

Priemi go--->-->->НИЕ ЖИВЕЕМ В ЕДНО ПОВЪРХНОСТНО ОБ6ТЕСТЖО, КОЛКО И СИ4КИ ДА ГО ОТРИ4АТ
taka 4e pomisli si i za smotlite, predi da mrunka6
PS:nz kakuv si taka 4e ni6to ne e otpraveno li4no a si4ko sa ob6ti razsujdeniq

fti4ka
07-24-2006, 20:40
протос кат си мухлио потърси си некоя мухла бе...

07-24-2006, 20:43
abe vij sega-ne znam na kolko godini si,ama ne6to si se stresnal qko;qvno vse za tova misli6-q po-spokoino! nqma kvo nie da te u4im kak da se durji6,to si idva otvutre. vinagi 6te ima kompleksari koito da ti kazvat 4e si gei-kakvo ?vse 6te m obqsnqva6 4e ne si???? pogledni sebe si,raberi kakvo te pritesnqva, i se uspokoi; ne se druj prevzeto,prosto se otpusni!

Obitax
07-24-2006, 20:49
hahaha mi dokato si misli6 4e si "мухльо" 6te e taka. kogato si ot4aqn si i pesimisti4no nastroen, nikoi ne iska takuv 4ovek do sebe si,tova e!



Мн точно казано! =D>

podkrepqm,ne sme gadni nie momichetata,a prosto vie ste malko po "capnati"...nqma momiche,koeto da ne dava,ima momche,koeto ne znae kak da si poiska ! \:D/

Ti otgovori napravo me razbiha :) v sa6tnost ste pravi =D> =D>

Минчев
07-24-2006, 20:53
Протос - последен шанс ти давам да не останеш форевър девствен. :smt008 :lol:

07-24-2006, 21:11
Защото както вие гледате външността,така и ние :-({|= Ами то е напълно различно при двата пола, ние може да сме дебели и космати, но това не би трябвало да ви пречи.Така ли? И защо да не ни пречи? Мен пък лично ми пречи? Да искам да целуна гаджето ми по корема или гърдите, или на по- интимно място и да се откажа само като си представя, че може да се задавя в косми... или пък да ме заболят краката, защото е широк и нз още кфо... Ебала съм и нахалника с нахалник! И като си мухльо вземи се усвести малко и спри да слушаш бритни или и аз нз кфо!

miloto_girl_4e
07-24-2006, 21:14
hahaha mi dokato si misli6 4e si "мухльо" 6te e taka. kogato si ot4aqn si i pesimisti4no nastroen, nikoi ne iska takuv 4ovek do sebe si,tova e!

Евалата за мнението ти:!: За кратко време имах вземане - даване с момче, което беше адски песимистично настроено, мислеше се за тъп, грозен и въпреки, че не е така(не само аз съм на това мнение) скоро се отказах да съм с него, защото не искам човек с негативна енергия до себе си... Мислете позитивно и всичко ще е ОК :!:

Nadelina
07-24-2006, 21:19
DA.. pravi sa! Iskam do mene chovek sas samochuvstvie a ne nqkoi gotov da si zarovi glavata v zemqta..

Angel`of`Truth
07-24-2006, 21:21
Точно така, вземи покажи малко самочувствие и ще видиш какво става ;)

П.П.Алеандра - смали си аватара бре :smt013 Разтяга ми 15 метра страницата :smt013

protoss
07-24-2006, 21:23
Ми аз наистина съм доста песимистично настроен, винаги виждам чашата празна :( ма живеем в такова лошо време, войни, болести, глад.... :(

freaky_FK
07-24-2006, 21:53
zashtoto dragi cinagi shte moga da manipuliram nqkoi koito otchaqno si tarsi purvoto momiche v krevata! v krajna smetka daje vi pravime usluga che ne se vuzpolzvame ot prekalenoto vi podchinenie v imeto na tova da vi cunkame za zdrasti!q da se stqgate mujkite!!!!

iiirish
07-24-2006, 22:01
hahaha mi dokato si misli6 4e si "мухльо" 6te e taka. kogato si ot4aqn si i pesimisti4no nastroen, nikoi ne iska takuv 4ovek do sebe si,tova e!

много точно =D> =D> =D>

07-24-2006, 22:32
Защото както вие гледате външността,така и ние :-({|= Ами то е напълно различно при двата пола, ние може да сме дебели и космати, но това не би трябвало да ви пречи. hahaahahaahahahahahahah brau be pi4 =D> =D> =D> hi4 ne mi pre4i 4e ste debeli i kosmati... ne te li fana sram da go kaje6 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Axxxel
07-24-2006, 22:36
Аре изпийте по един спрайт и готово :lol:

Bloodlust
07-24-2006, 23:13
o 4ove4e hilqda p1ti po dobre da si "muhlio" otkolkoto da si nahakano fashion4e, deto se misli za neznam-si-koi-si! tova, 4e pove4eto momi4eta sa pov1rhnostni i te gledat samo kak izglejda6 ne trqbva da te ot4aiva. sigurna s1m, 4e rano ili k1sno 6te se nameri nqkoe momi4e, koeto da se interesuva ot haraktera ti, a ne ot vida ti. po - dobre da po4aka6 malko i da b1de6 s nqkoe momi4e koeto naistina te ceni kato 4ovek, otkolkoto da se promeni6 samo za6toto ne se vpisva6 v ne4ii standarti! 8) ne se promenqi! b1di si sebe si!
P.S. i ako nqkoi te nare4e "muhlio" ti p1k go nare4i "zarzavat" :mrgreen:

onzi__
07-24-2006, 23:18
podkrepqm,ne sme gadni nie momichetata,a prosto vie ste malko po "capnati"...nqma momiche,koeto da ne dava,ima momche,koeto ne znae kak da si poiska ! \:D/
Ми срам ме е да ви заговоря незнам що. Ще почнете да се подигравате, абе гаднички сте си, ама нищо аз си ви обичкам все пак :)

Бро мене не ме е срам да ги заговоря..Даже мн се разбирам с тях ,ноо те се пак никога не ме гледат като нещо повече от приятел..Тва е кофти ма се свиква :P

FiGhtuNTiLTheEnD
07-24-2006, 23:36
Ако сте гледали рекламата на спрайт (нещата такива каквито са) там момичетата как познават когато някое момче е "отчаяно" и го отбягват. Защо не обръщате внимание на мухльовците бе :smt013 и ние сме хора!

[-X vij sq pile
nz kvo razbira6 pod muhul ama za men tva si e sduhlio
kolkoto i da si zle se moje6 da se napravi6 ako ne pi4 to pone po oks izglejda6t-->kakto se priema6 ti taka 6te te priemat i dr!!!(glei kva mudrost izvadih)

ako oba4e poglednem ot dr strana-vseki si znae cenata
prestai si-->adskata blondinka 90-60-90 da trugne ne s perfektniq pi4 v daskaloto a s nqkoi koito samo 6e i opqva kolko e grozen i tn i tn

a sq vij situaciqta tui-->ti(mom4e...ni6to osobeno) da trugne6 s momi4e s o4ila, pupki ,mazna kosa i vonq6to na pot koeto ne moje da obeli i duma pred mom4e... est 4e 6e predpo4ita6 blondito 90-60-90...sq dr e vuprosa za neq...ob6to vzeto taka izglejda i slu4aq pri qkite macki

Priemi go--->-->->НИЕ ЖИВЕЕМ В ЕДНО ПОВЪРХНОСТНО ОБ6ТЕСТЖО, КОЛКО И СИ4КИ ДА ГО ОТРИ4АТ
taka 4e pomisli si i za smotlite, predi da mrunka6
PS:nz kakuv si taka 4e ni6to ne e otpraveno li4no a si4ko sa ob6ti razsujdeniqЕй , най-смисленото възможно мнение в тоя форум..Тая мисъл ще си я запомня , въпреки че преди сам съм я откривал.Евала , момиче , велика си .. Направо ми стана идол у форума :)

Подкрепям напълно.
(първия ми пост без ирония , юбилей плз)

onzi__
07-24-2006, 23:40
Ако сте гледали рекламата на спрайт (нещата такива каквито са) там момичетата как познават когато някое момче е "отчаяно" и го отбягват. Защо не обръщате внимание на мухльовците бе :smt013 и ние сме хора!

[-X vij sq pile
nz kvo razbira6 pod muhul ama za men tva si e sduhlio
kolkoto i da si zle se moje6 da se napravi6 ako ne pi4 to pone po oks izglejda6t-->kakto se priema6 ti taka 6te te priemat i dr!!!(glei kva mudrost izvadih)

ako oba4e poglednem ot dr strana-vseki si znae cenata
prestai si-->adskata blondinka 90-60-90 da trugne ne s perfektniq pi4 v daskaloto a s nqkoi koito samo 6e i opqva kolko e grozen i tn i tn

a sq vij situaciqta tui-->ti(mom4e...ni6to osobeno) da trugne6 s momi4e s o4ila, pupki ,mazna kosa i vonq6to na pot koeto ne moje da obeli i duma pred mom4e... est 4e 6e predpo4ita6 blondito 90-60-90...sq dr e vuprosa za neq...ob6to vzeto taka izglejda i slu4aq pri qkite macki

Priemi go--->-->->НИЕ ЖИВЕЕМ В ЕДНО ПОВЪРХНОСТНО ОБ6ТЕСТЖО, КОЛКО И СИ4КИ ДА ГО ОТРИ4АТ
taka 4e pomisli si i za smotlite, predi da mrunka6
PS:nz kakuv si taka 4e ni6to ne e otpraveno li4no a si4ko sa ob6ti razsujdeniqЕй , най-смисленото възможно мнение в тоя форум..Тая мисъл ще си я запомня , въпреки че преди сам съм я откривал.Евала , момиче , велика си .. Направо ми стана идол у форума :)

Подкрепям напълно.
(първия ми пост без ирония , юбилей плз)


ЕВАЛА!!

П.П: няя да е зле да му напрайме юбилея ;)

FiGhtuNTiLTheEnD
07-24-2006, 23:46
Ако сте гледали рекламата на спрайт (нещата такива каквито са) там момичетата как познават когато някое момче е "отчаяно" и го отбягват. Защо не обръщате внимание на мухльовците бе :smt013 и ние сме хора!

[-X vij sq pile
nz kvo razbira6 pod muhul ama za men tva si e sduhlio
kolkoto i da si zle se moje6 da se napravi6 ako ne pi4 to pone po oks izglejda6t-->kakto se priema6 ti taka 6te te priemat i dr!!!(glei kva mudrost izvadih)

ako oba4e poglednem ot dr strana-vseki si znae cenata
prestai si-->adskata blondinka 90-60-90 da trugne ne s perfektniq pi4 v daskaloto a s nqkoi koito samo 6e i opqva kolko e grozen i tn i tn

a sq vij situaciqta tui-->ti(mom4e...ni6to osobeno) da trugne6 s momi4e s o4ila, pupki ,mazna kosa i vonq6to na pot koeto ne moje da obeli i duma pred mom4e... est 4e 6e predpo4ita6 blondito 90-60-90...sq dr e vuprosa za neq...ob6to vzeto taka izglejda i slu4aq pri qkite macki

Priemi go--->-->->НИЕ ЖИВЕЕМ В ЕДНО ПОВЪРХНОСТНО ОБ6ТЕСТЖО, КОЛКО И СИ4КИ ДА ГО ОТРИ4АТ
taka 4e pomisli si i za smotlite, predi da mrunka6
PS:nz kakuv si taka 4e ni6to ne e otpraveno li4no a si4ko sa ob6ti razsujdeniqЕй , най-смисленото възможно мнение в тоя форум..Тая мисъл ще си я запомня , въпреки че преди сам съм я откривал.Евала , момиче , велика си .. Направо ми стана идол у форума :)

Подкрепям напълно.
(първия ми пост без ирония , юбилей плз)


ЕВАЛА!!

П.П: няя да е зле да му напрайме юбилея ;)Ше го отпразнувавме кат си доеш хД..

07-24-2006, 23:55
Nie li sme capnati ami vie deto ne znaete kakvo iskate a samo imate golemi pretencii a kogato edno mom4e se opita da vi sablazni i vie ne go haresate mu se podigravate i go kompleksirate.Vie s va6eto golqmo samo4ustvie ( dobre 4e ne vsi4ki ste takiva [-X )

07-25-2006, 19:23
Темата ми стана интересна. Да ви кажа аз как виждам нещатата.

Първо тия които ги наричат "мухлювци" най-често имат някаква цел в живота учат и т.н. и след време успяват (реализират се и разбира се намират момичето... ).

Тия които по вие момичета наричате "почове" са некви слабоумници от кварталите които по цял ден се размотават и не правят нищо смислено. И така след време почват да работят във Фантастико за 300 лева и там си и остават. :) Разбира се и момичетата им са такива (елементарни и повърхностни и от тях повече не се очаква).

Та общо взето тези пичове наричат по добрите мухлювци. Така е според мене :)

malaK_Dqvol
07-25-2006, 19:54
Bravo pi4 da ti kaja 4estno i az smqtam 4e e taka 6oto ednite se pravqt samo na interesni , a drugite prosto ne mislqt s patkata si po 18 4asa ot denenono6tieto (tolkova sa budni) ... Jenite izprostqvat vse pove4e i pove4e ot povyrhnost stigat to licemerie i o6te poroci no tova im se pro6tava za6toto sa jeni! vajen e 4oveka a ne opakovkata. A ako 6te se promenq nqkoi tva trqbva da stane zaradi samiq nego a ne zaradi nqkva typa ovca 4alga fenka deto puska na vseki koito toku6toe navyr6il 18 i si e kupil golf 2 s GTI lepenka na zadniq kapak!

vlubena v dvama
07-25-2006, 20:06
vsi4ko zavisi ot vas,mom4eta1badete nejni i mili i nai-ve4e NE badete sramejlivi!

07-25-2006, 20:21
Bravo pi4 da ti kaja 4estno i az smqtam 4e e taka 6oto ednite se pravqt samo na interesni , a drugite prosto ne mislqt s patkata si po 18 4asa ot denenono6tieto (tolkova sa budni) ... Jenite izprostqvat vse pove4e i pove4e ot povyrhnost stigat to licemerie i o6te poroci no tova im se pro6tava za6toto sa jeni! vajen e 4oveka a ne opakovkata. A ako 6te se promenq nqkoi tva trqbva da stane zaradi samiq nego a ne zaradi nqkva typa ovca 4alga fenka deto puska na vseki koito toku6toe navyr6il 18 i si e kupil golf 2 s GTI lepenka na zadniq kapak!

Хах как бях забравил чалга фенките .... наистина са уникални. Лепат се точно по колите... ама кво да се прави то простотията не ходи по гората :)

CrazyWitch
07-25-2006, 20:28
Защо ли си падам по срамежливи момченца. Приятеля ми беше отчаян както ти... Ем в момента съм с него от близо година. Какъв е проблема? Ние ли сме били кучки. Мразя дадени местоимения като .. Ние, Вие, Те! Виж... Всеки си е индивидуален. АЗ .. За себе си мога да кажа, че харесвам по-срамежливо момчета и едва ли не както се нареждат те в обществото "захлупени", "невиждали момиче". Бла-Бла и прочие! Мен пак си ме кефят. Ала наистина повечето момичета си падат от рода - мачо. Поради което и много си патят. - "Вижте ме приятеля ми си има кола... на 213123години е и е много хубав" Аййй сиктир от тука. Като пораснeш, ще попадаш на нещо по-зряло. Така, че не се отчайваи хухух .. =] [-X

CVETELLINA
07-26-2006, 11:02
hahaha mi dokato si misli6 4e si "мухльо" 6te e taka. kogato si ot4aqn si i pesimisti4no nastroen, nikoi ne iska takuv 4ovek do sebe si,tova e!съгласна съм!

sk8er_girl
07-26-2006, 13:57
hahaha mi dokato si misli6 4e si "мухльо" 6te e taka. kogato si ot4aqn si i pesimisti4no nastroen, nikoi ne iska takuv 4ovek do sebe si,tova e!



Мн точно казано! =D>

podkrepqm,ne sme gadni nie momichetata,a prosto vie ste malko po "capnati"...nqma momiche,koeto da ne dava,ima momche,koeto ne znae kak da si poiska ! \:D/
napalno pravilno, vajna e vare6nata naglasa, kat postoqnno si povatrq6 4e si muhlio mnoo qsno 4e nikoq nqma da ti varje

Smokinka
07-26-2006, 14:07
ей пич глей са... вече няколко човека казаха че не всички момичета гледат само и единствено външния вид. което значи че по-умните гледат и вътрешността (в преносен смисъл :-D ) а по-повърхностните - само опаковката. а я кажи честно-ти тъпо маце ли искаш дето не може и две смислени и правилни изречения да ти каже или по-умничка??? отговори си на тоя въпрос първо :wink: само не трябва да си срамежлив, всичко останало ще си дойде от само себе си...нали "За всеки влак си има пътник" :P а и освен тва... момичетата харесват момчета които са сладки но не го знаят или по-простичко казано-естествени и непринудени......

koalka
07-26-2006, 14:13
Ами просто момичетата не обичаме скапаняци и момчета,които се сдухват.Вместо да предприемат някакви действия,за да спечелят даденото момиче,те се лепят като мухи на мед.

strange__
07-26-2006, 14:22
По дяволите вместо да стоиш и да пускаш подобни теми във форумите си дигни за*ника и се размърдай....положи малко усилия,поизпоти се :!: Ти какво мислиш,че момичетата просто си седят,имаш ли на представа какви усилия полагаме(някои от нас де) ,за да изглеждаме горе долу добре?!А и в крайна сметка прецени до къде ще ти стигнат възможностите...не се цели в красавицата на училището,тя вероятно е доста повърхностна(има и изключения разбира се) и си търси някой фешън бой!Погледни нормалните момичета...контактувай с тях...бъди самоуверен,но без да положиш усилия няма как да стане :idea:

Krem4eto
07-27-2006, 13:00
Ако сте гледали рекламата на спрайт (нещата такива каквито са) там момичетата как познават когато някое момче е "отчаяно" и го отбягват. Защо не обръщате внимание на мухльовците бе :smt013 и ние сме хора!



Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

Вече както вие момчетата гледате външността на момичетата ,така и ние момичетата гледаме външността...Така,че обличай се яко,дръж се яко,говори яко и си готов!Забравих да кажа,че ние момичетата не обичаме момчета,които немогат да заговорят момиче...

CrazyWitch
07-27-2006, 13:12
Ако сте гледали рекламата на спрайт (нещата такива каквито са) там момичетата как познават когато някое момче е "отчаяно" и го отбягват. Защо не обръщате внимание на мухльовците бе :smt013 и ние сме хора!



Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

Вече както вие момчетата гледате външността на момичетата ,така и ние момичетата гледаме външността...Така,че обличай се яко,дръж се яко,говори яко и си готов!Забравих да кажа,че ние момичетата не обичаме момчета,които немогат да заговорят момиче...

СТОП! Стига с това "Ние" - "ние момичетата не обичаме момчета,които немогат да заговорят момиче". Много неправилно. Щом личното си мнение го слагаш като закон аз ще кажа, че много по-сладки са срамежливите момчета, а това че НИЕ момичетата незнаем как да предразположим едно такова момче... незнам. Мразя празноглави момченца които си мислят, че заговорят ли едно момиче то му е в кърпа вързано. Това мисля аз!

spooky56
07-27-2006, 16:38
Zna4i.....tva 4e nqkak se yse6ta tova 4e edno mom4e e ot4aqno e vqrno.........i za tova...podkrepqm mnenieto 4e kogato 4ovek e ot4aqn nqama kak da bude s nqkogo.......i nikoi naistina neiska takuv 4ovek do sebe si...taka 4e ako se priema6 za muxlio.....pomisli si za6to se mislui6 za trakuv i kak da promeni6 tova.....ako promeni6 mnenieto za samiq sebe si garantiram 6te ima6 yspex \:D/

lost_girl
07-28-2006, 14:34
hahaha mi dokato si misli6 4e si "мухльо" 6te e taka. kogato si ot4aqn si i pesimisti4no nastroen, nikoi ne iska takuv 4ovek do sebe si,tova e!



Мн точно казано! =D>

напълно съм съгласна

yo-ma-nigga
07-29-2006, 10:18
hah ...e to zavisi kvo razbirash pod muhlio

cS_LaMeRkA
07-29-2006, 11:24
Ебаси момичетата заклеам се :shock: :shock: вие луди ли сте бе? :-& #-o 300 пати по яки са срамежливите момчета много по чуствителни и добри ще разберат в труднен момент и ще дадат савет няма да те насилват за нищо което не искаш да правиш и т.н. :) а не некви надути дупенца дето ще ми се прават на много важни и са си вирнали носа до небето и се мислат за "кои съм аз" кои си ти ве никои! [-X И д ето де ми сваля звезди 1/2 дена мах седмица и после кво в наи лошия случаи да те бодне и после аре после не те и познава на др ден е зависи от момичето де ама в днескно време сте 1 дол дренки сичките некои яки видите и веднага тарчите при него нема лошо харестава си го и т.н. са ваша работа ама са ми се прави на тарикат да ми сваля некви звезди измислен така не стана мои човек за да си с някои човек според мен не сам физиката е деистваща тука... повече според мен треа да се разгоровите да споделяте да не се лажете а не са с него и псоле аре с друг щото тои ти е писна и т.н. соррка батку ама срамежливите м-та са 300 пати по яки поне според мене говора за нещо то така а не пречи да си има "отвоерни" приятели секи си имам и аз си имам ама кавам от гелдна точка на това че вие само гледате момчето да е 1.Готино 2. дрехите 3.да се даржи като поредния сваляч .4 ако го харесват алл ф-та аре и вие нз нз аз така мисла нема да обиждам никои обраите си живота :lol: ваш си трошете си главата ... прсото изразих мнение сорръ ако сам засегнала някого (тва е целта) :lol: :lol: е*авам се :wink:

07-29-2006, 11:26
Съгласен съм с тебе цс-ламерка :smt058

GaBITooOoO
07-29-2006, 11:59
neznam..za vsqko mom4e si ima momi4e.. men mn me drazni shva6taneto za "muhliovci" i "gyzari".. typ0 e prosto az predpo4itam po-skromnite mom4eta, koito znaqt kakvo iskat! ](*,)

07-29-2006, 12:49
Ебаси момичетата заклеам се :shock: :shock: вие луди ли сте бе? :-& #-o 300 пати по яки са срамежливите момчета много по чуствителни и добри ще разберат в труднен момент и ще дадат савет няма да те насилват за нищо което не искаш да правиш и т.н. :) а не некви надути дупенца дето ще ми се прават на много важни и са си вирнали носа до небето и се мислат за "кои съм аз" кои си ти ве никои! [-X И д ето де ми сваля звезди 1/2 дена мах седмица и после кво в наи лошия случаи да те бодне и после аре после не те и познава на др ден е зависи от момичето де ама в днескно време сте 1 дол дренки сичките некои яки видите и веднага тарчите при него нема лошо харестава си го и т.н. са ваша работа ама са ми се прави на тарикат да ми сваля некви звезди измислен така не стана мои човек за да си с някои човек според мен не сам физиката е деистваща тука... повече според мен треа да се разгоровите да споделяте да не се лажете а не са с него и псоле аре с друг щото тои ти е писна и т.н. соррка батку ама срамежливите м-та са 300 пати по яки поне според мене говора за нещо то така а не пречи да си има "отвоерни" приятели секи си имам и аз си имам ама кавам от гелдна точка на това че вие само гледате момчето да е 1.Готино 2. дрехите 3.да се даржи като поредния сваляч .4 ако го харесват алл ф-та аре и вие нз нз аз така мисла нема да обиждам никои обраите си живота :lol: ваш си трошете си главата ... прсото изразих мнение сорръ ако сам засегнала някого (тва е целта) :lol: :lol: е*авам се :wink: Да, Съгласна съм с теб!

elena25
07-29-2006, 13:06
na tebe mai ti ima ne6to aaaa!

DeSiTo0o
07-29-2006, 13:08
hahaha mi dokato si misli6 4e si "мухльо" 6te e taka. kogato si ot4aqn si i pesimisti4no nastroen, nikoi ne iska takuv 4ovek do sebe si,tova e!
mda i az taka mislq

CRaZy_IKT
07-29-2006, 14:03
Абе я се стегнете за всички ще стигне :lol: За всеки си има човек рано или късно.Точно тва си мислих днеска че понятието "як" и понятието "убитак" са много относителни.Защото замисляли ли сте се че вие може да сте убитаците а другите да са яките.А тия които се мислят за яки и вие ги мислите за убитаци друг пък ще каже че са готини.Просто толкова много различни хора.Няма смисъл от тия определения според мен.

FiRe_LaDy
07-29-2006, 14:28
Emi shto pak ne?Kvo prechi.I nie sme hora i kakto vie se gledate gadjeto vi da e nqkoi gotino i da prilicha na model,s tynki kraka,stegnato dupe,golqm biust i izobshto sexy telo - taka i nie gledame momchetata da sa gotini,s hubavo tqlo .. da ni privlichat.I mislq,che vyprosa e malko typichak ! :lol: :smt019 :smt019 :smt019 :smt019

Samotnik
07-29-2006, 14:59
Човек, жената иска подсъзнателно някой с когото да се чувства сигурна, някой който може да я защитава.Тя очаква от теб ти да и бъдеш опора и ти да и помагаш в трудни моменти, ти да бъдеш готиния пич, с когото всичко е възможно.Жените харесват мъже, които знаят какво искат от живота, знаят и как да го постигнат, харесват самоувереност, самочувствие.Така са 80-90 % от жените и не може никой да ме убеди, че само онези 10 % които харесват срамежливи момчета са истински жени.Ако не се чувстваш самоуверен, прави се на такъв!След време правене увереността ти сама ще дойде и ще ти иде отвътре

kristini4ka
07-29-2006, 15:00
hahaha mi dokato si misli6 4e si "мухльо" 6te e taka. kogato si ot4aqn si i pesimisti4no nastroen, nikoi ne iska takuv 4ovek do sebe si,tova e!



Мн точно казано! =D>

podkrepqm,ne sme gadni nie momichetata,a prosto vie ste malko po "capnati"...nqma momiche,koeto da ne dava,ima momche,koeto ne znae kak da si poiska ! \:D/
и аз мисля по същия начин

iskamTe_vednaga
07-29-2006, 17:22
ami ne gi odbqgvame .ami vie se izolirate s povedenieto si

Сънчо
07-29-2006, 17:37
hahaha mi dokato si misli6 4e si "мухльо" 6te e taka. kogato si ot4aqn si i pesimisti4no nastroen, nikoi ne iska takuv 4ovek do sebe si,tova e!

Ахъ.. :mrgreen:

kristini4ka
07-29-2006, 18:42
Защото както вие гледате външността,така и ние :-({|= Ами то е напълно различно при двата пола, ние може да сме дебели и космати, но това не би трябвало да ви пречи.Що пък да не ни пречи както ти не би тръгнал с няква супер грозна така и ние не бихме тръфнали с някъв супер грозен