PDA

View Full Version : Koe e po dobre ??



Obitax
07-24-2006, 21:55
Naposledak se zamislih koe e po vreno cigarite narkoticite ili alkohola , no taka i ne dostignah do jelanoto zakliu4enie ](*,) . Ta molq vseki koito ima SMISLENO mnenie po vaprosa dago napi6e .

07-24-2006, 22:14
i trite sa ADSKI VREDNI!!!ne se zahva6taite s nito edno ot tqh!!!

SwEeT^hIlArY
07-24-2006, 22:36
ami spored mene tvyrdiq narkotik e nai opasen. Za6to smqtam taka?
Ami pyrvo pri cigarite i trevata naprimer organizma ti moje da se pro4isti vqrno sled vreme no vse pak moje. Pri alkohola ne6tata sa gore dolu po sy6tiq na4in. Uspee6 li da go otkaje6 6te si si ok. Dane govorim, 4e i specialno za alkohola ponqkoga e polezen primerno po 4a6ka vino ili bira ve4er za bybreci.V kraina smetka ako alkohol,cigari ili trqva sa va6i poroci mojete da gi otkajete stiga da imate silna volq i sled vreme organizma vi 6te si se pro4isti osobeno ako qdete pove4e mle4ni produkti. Pri tvyrdiq narkotik oba4e ne6tata ne stoqt taka vednyj zapo4ne6 li pristrasten si za cql jivot . Za mene li4no nqma izlekuval se narkoman moje nqkoi da otkaje drogata za izvestno vreme no tq si ostava v kryvta mu i rano ili kysno toi zapo4va otnovo. Tova e moeto mnenie :) {}

Lumidee
07-24-2006, 23:12
AKo trqbva da sme tochni i trite neshta ne sa osobeno polezni za organizma. Estestveno narkoticcite sa nai -vredni,zashtoto vodqt do nai silna zavisimost. Alkoxola i cigarite sa edno zarazno zlo, kum koeto se privurzvash i malko trudno se spira, no ot dr strana ako e v ramkitte na normalnoto nqma problem. Ne se drogiram.. pushila sum treva, no ne mi e koi znae kolko priqtno..za smetka na tova pusha dosta ,i to v posledno vreme..piq ot vreme na vreme,no ne prekalqvam!

iiirish
07-24-2006, 23:14
ами и трите са вид пристрастяване с разликата, че цигарите са обществено достъпен наркотик и никой не отива в затвора за продажбата им. така че въздържаш ли се максимално от трите няма да сбъркаш

freaky_FK
07-24-2006, 23:14
Vredna e zavisimostta kam vsqko edno ot tqh!a ianche ot zdravnagledna tochka nikoe ne vodi do neshto hubavo

07-24-2006, 23:37
AKo trqbva da sme tochni i trite neshta ne sa osobeno polezni za organizma. Estestveno narkoticcite sa nai -vredni,zashtoto vodqt do nai silna zavisimost. Alkoxola i cigarite sa edno zarazno zlo, kum koeto se privurzvash i malko trudno se spira, no ot dr strana ako e v ramkitte na normalnoto nqma problem. Ne se drogiram.. pushila sum treva, no ne mi e koi znae kolko priqtno..za smetka na tova pusha dosta ,i to v posledno vreme..piq ot vreme na vreme,no ne prekalqvam!
Твърд алкохол и твърди наркотици не употребявам.
Ако трябва да сме точни зависимостта към алкохол е по- силна дори от тази към твърдия наркотик, само дето се развива много по-бавно.

А под събирателното вестникарско терминче "наркотици" се подразбират
над 150 вещества, от които само 15 са не по-малко вредни от алкохола или цигарите. поне %-тът пострадали от употреба на тетрахидроканабинол(трева) , мескалин, псилоцибин, диметилтриптамин или дори диетил-амид на лизергиновата киселина(ЛСД) е много по- малък, направо нищожен в сравнение с пострадалите от алкохол или цигари.

"Ама хероиноманите вси4ките били по4нали с трева"
Първо това НЕ Е ВЯРНО, и второ, поне в България тревопушещите по4ти вси4ките са по4нали с цигари. ФАКТ. Зна4и лкакво?- цигарите са "входната врата" към тревата, що ли?.

п.с. тревата между другото ДОКАЗАНО има антраково действие, може би затова пуша4ите на трева страдат от рак на белия дроб много по-рядко от пуша4ите на цигари..
Ааа, може би защото хората , дето пафкат трева всеки ден пафкат по 4, 5 или 6 цигари дневно, а храта, дето пушат цигари пушат най-4есто по 20, а понякога и по пове4е??

п.п.с.
"Пия колкото мога да нося, ама с мярка"- казал дядо Ган4о, като го питали защо му е тая 4ашка, като е тръгнал по улицата с буренцето с вино под мишница..
"Моята мярка е 25 грама." -казал Тревопуш Гъбоядов, който бил внук на дядо Ган4о-"25 грама алкохол, 25 грама трева, 25 грама гъби, 25 грама кактуси.. няма зна4ение. Само 4е не ги смесвам, 4е не ми се прави компания на дядо в токсикологията"

Obitax
07-25-2006, 00:34
Начи ще си седа на ракия и салата :lol: :lol: Мерси за отговорите!

_crazy_baby_
08-04-2006, 16:39
emi i trite vzeti zaedno se o4eratava o4akvana nedobra kombinaciq tri v edno xaxax :) :lol: :lol: :lol:

BAD_GIRL_
08-05-2006, 22:03
mi za men cigarite no i tva vopshte i kakuv narkotik de zashto ne si4kite nark.......sa vredni :)

mi6ka_barelinka
08-06-2006, 20:05
Am vsi4ko e opasno no tvardiqt narkotik nai mn.No nedai si boje se smesqt nqkolko ot izbroenite LEELE!!!! kakvo stava,ne6to mn opasno!! :!:

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-06-2006, 22:36
i trite sa ADSKI VREDNI!!!ne se zahva6taite s nito edno ot tqh!!!

taka e no na praznici moje po 1 2 4ashki nqkakuv alkohol... pone taka mislq (pone az taka pravq :P ) :)

JaklinA
08-06-2006, 23:03
Ами да ти кажа честно те и трите са си доста вредни така че... :D

BeBcHeTo
08-06-2006, 23:24
Za mene i trite sa mn vredniiiiii

Ku4eNcE
08-07-2006, 01:55
Гост
i trite sa ADSKI VREDNI!!!ne se zahva6taite s nito edno ot tqh!!!

IKisseDAGirL
08-07-2006, 13:01
цигарите те убиват бавно, но славно, наркотиците - малко по-бързо, но освен това ти и промиват мозъка
алкохола може и да не те убие, но с времето съсипва здравето и психиката ти (когато е в големи количества де)

rowzz
08-07-2006, 15:04
алкохола и хероина..
най-разпространената наркомания в света е от алкохола.. много хора прибягват до него за да избягат от проблемите си и мислейки че той е най безвредното нещо!.. не е така алкохола е вреден в големи количества.. всеки вид градусова напитка убива черния ви дроб!.. алкохола води до трайно пристрастяване и всеки който се е "отказал" от неговото влияние, не след дълго пак допира до неговата помощ..
много хора казват.. Бивш хероино зависим няма.. или никога не си употребявал хероин или никога не можеш да спреш.. лошото при този вид наркотик е че без него не можеш да живееш, спреш ли го се чустваш умрял, надвишиш ли рязко дозата просто умираш..
за мен най безвредното нещо от този вид са цигарите..
и най смешното е че в некролога пишат пълни глупости..
първото което ми е много смешно е.. Пушенето Убива
и да пушим, и да не пушим се ша умреме..
после с тези измишльотини писани там по кутиите че вредели и незнам си кво.. ахахах.. дори и кислорода ни вреди защото ни окислява.. дай след някой друга година да има табели.. Не пий, не яж, не дишай
щото да не умреме.. ама няма значение..
аре чаЛ..

In4iTu_
08-07-2006, 17:04
И трите неща са вредни, но най-много май наркотиците, след това цигарите и накрая алкохола...

Juicy_Lucy
08-08-2006, 23:28
narkoticite est. basi i vyprosa..

RoyTheReaper
08-09-2006, 00:34
и трите са наркотици. никое от тях не е по-добро - все са вредни.

Angel_Girl
08-09-2006, 01:04
Nito edno ot trite

LaPd_KoRn
08-09-2006, 22:04
cigarite i narkoticite est 4e sa vreni no za alkohola zavisi v kakvi granici go upotrebqva6

Cool_Boy
08-11-2006, 01:27
Еми ако пушиш умерено няма да умреш на 30 ако се друсаш независимо колко ще си легнеш в гроба ако поркаш както трябва с норма няма д аимаш проблем абе според мене сичко вреди ама най малко вреди биричката по енда две на ден няма нит да умреш нит да ти навреди.