PDA

View Full Version : съветче



sladkoto_neli
07-24-2006, 21:21
значи проблема е там че незнам вече кво да мисля и кво да правя.та историята е следната харесвам едно момче той знае това и пъпреки това се заяжда с мен закача се лигавим се заедно а е изобщо много ни е забавно.в чата постоянно си говорим и преди няколко дена говорехме за това че аз адски много го харесвам и той след дълго увъртане ми каза че му харесвам до тук добре ...обаче аз си мисля че той се е подигравал с мен през цялото време щото разбрах че пред приятелите си не говори хубави работи за мен.каже те ми кво да правя когато иска се даржи адски мило с мен а друг пър е адски гаден незнам кво да правя.адски съм хлътнала и дори и да виждам че няма смисъл пак продължавам да го искам отчаяно.кажете ми какво да правя и как да го забравя като той ми е постоянно в ума.моля ви дайте ми някое съветче.мерси предварително

Nadelina
07-24-2006, 21:25
Ima 2 varianta..
1.Sigurno mnogo se vliqe ot mnenieto na priatelite si i za tova go e sram li.. strah li.. da kaje che te haresva.. Ako te haresva!
2.Prosto da se dyrji milo s tebe zashtoto iska da si pocheshe samochuvstvieto.

freaky_FK
07-24-2006, 21:38
Mila majete sa glupaci!nikoga ne znaqt kakvo iskat i kak naranqvat! Za tova budi macka i makartozi da ti e slabost,ostavi go na fotosinteza!100% ima nqkoi gotin pich s koito da se zanimavash,ako tolkova go iskash puk tozi spri da mu obrushtash vnimanie i ako toi te haresva shte razbersh mnogo burzo!inache neka si govorqt kvoto iskat kato se pravqt samo na muje, a ne sa,pone ti se druj na nivo, pomisli za lubimia ti sex simvol toi e 100% po gotin ot Nego sledovatelno ima i drugi varianti za teb :)

iiirish
07-24-2006, 21:48
ако смяташ, че има какво да рискуваш за това момче и той наистина го заслужава - давай! но според мен, както и съдя по разказа ти, той може би дори няма чувства към теб... освен ако някой не те лъже, че той говори неприятни неща зад гърба ти... сама решаваш! успех :smt023

07-25-2006, 16:16
vie na kolko ste godini??Ako ste v perioda m/u 13 do kum 17 mai e napulno normalno da se durji taka,mom4etata v taq vuzrast v pove4eto slu4ei ne se se6tat kak da pokajat simpatiqta si kum dadeno momi4e i re6avat 4e nai sigurno e s durpane ne plitki! :) Ne iskam nikoi da se 4uvstva zasegnat ama si e taka!A drugoto tova 4e govori neprekusnato lo6o za teb pred priqtelite si,nqkude bqh 4ela takova psihologi4eska statiq v koqto pi6e6e:4e mom4etata se opitvat edva li ne da teatralni4at pred priqtelite si za6toto imalo vuzmojnost da im se podigraqt s 4uvstvata i t.n.!Ta spored menpogovori si s nego za6to go pravi i vzemete da se izqsnite! :wink:

`Death`Whore`
07-25-2006, 16:18
Не те харесва! Ако те харесваше, щеше да е предприел нещо. Не се занимавай с него, щом говори лоши неща за теб.

Axxxel
07-25-2006, 16:19
Тъпо пишлеме...прави се на отракано пред тъпите си приятели...жалка гледка...казваш му или да се държи човешки или го махай, докато не си хлътнала повече, щото после е адски трудно...

ycMuBkaTa
07-25-2006, 16:39
Не се занимавай! Явно той само те баламосва и ако продължиш ще нараняваш себе си. Одрежи му квитанциите навреме и си гледай живота :)

cskamoni4ka
07-25-2006, 16:53
Ако ти не искаш сама да го забравиш,ние няма как да ти помогнем.

vlubena v dvama
07-25-2006, 19:37
toi ne te zaslujava i se ogledai malko-sigurna sam 4e naokolko 6te vidi6 mnogo po-xubavi mom4eta i 6te go zabravi6 mnogo skoro,trqbva oba4e parvo da povqrva6 v tova,4e moje6 da ne mu obra6ta6 vnimanie i v tova 4e moje6 bez nego.ako ne povqrva6-ni6to nqma da stane i samo 6te strada6.

Krem4eto
07-27-2006, 12:29
значи проблема е там че незнам вече кво да мисля и кво да правя.та историята е следната харесвам едно момче той знае това и пъпреки това се заяжда с мен закача се лигавим се заедно а е изобщо много ни е забавно.в чата постоянно си говорим и преди няколко дена говорехме за това че аз адски много го харесвам и той след дълго увъртане ми каза че му харесвам до тук добре ...обаче аз си мисля че той се е подигравал с мен през цялото време щото разбрах че пред приятелите си не говори хубави работи за мен.каже те ми кво да правя когато иска се даржи адски мило с мен а друг пър е адски гаден незнам кво да правя.адски съм хлътнала и дори и да виждам че няма смисъл пак продължавам да го искам отчаяно.кажете ми какво да правя и как да го забравя като той ми е постоянно в ума.моля ви дайте ми някое съветче.мерси предварително

По-добре не си губи времето с него...МОже наистина да ти се подиграва,а ти защото адски много го харесваш,да не го разбираш...Сигурна съм,че след време няма да го харесваш,а ще си харесваш друг..

ANGEL4E
07-27-2006, 12:36
Не те харесва! Ако те харесваше, щеше да е предприел нещо. Не се занимавай с него, щом говори лоши неща за теб.

ne sam saglasna moje pak i da q haresva no ako priqtelite mu ne q haresvat i ako toi e ot sramejlivite prosto zabravi toi da si priznae
+tova moje da ne e govoril a da sa q izlagali

`Death`Whore`
07-27-2006, 12:38
Ахааа...значи той има супер приятели - лъжат момичето, което харесва, че говори лоши неща за него. Това са момчета, а не момичета - момчетата са истински приятели и много рядко правят такива номера.

koalka
07-27-2006, 13:49
И да си хлътнала,той явно не е.Не може да имаш интерес към някой и в същото време да говориш лошо за него.