PDA

View Full Version : Леле това момче :) На седмото небе съм



Яко^Влюбена:)
07-24-2006, 21:48
Това стана вчера :P<<<Седа си аз в къщи (часът беше 20:30 ) и едно момче,което го харесвам ми звъни на GSM и ми казва "слез пред блока си и се качи в колата"Аз незнаех какво да правя обаче помислих и си рекох "кво пък..." Слязох отвънка ме чакаше един шофйор с отворена врата към едно bmw ама незнах какъв модел точно :D (ама беше хубава)...Той ме закара във витоша на една полянка точно времето когато залязваше слънцето.Слизам аз от колата и го видях...Момчето X с разкопчана бяла риза и с 7/8 пантално пак бели и нали веше ветрец и ризата му се вдигаше.Той се обърна видя ме и ми каза да дойда при него.Аз отидох той ме хвана за ръка седнах ме на полянката и гледах ме как слънцето се скриваше...Беше много красиво и романтично.После момчето сложи ръка на лицето ми (нежно) и ме целуна след това бавно ме буташе да легна на тревичката...Тази целувка никога няма да я забравя беше просто перфекна \:D/ Накрая отидох ме в колата и човека ни закара на неговата вила,където правих ме секс при басейна...След това мисля,че ми доказа че ме обича...Беше просто перфекно... :smt007 :smt007 :smt007 А това момче е много красиво по душа и външност - с небесно сини очи,по-висок е от мен някъде 1.76 с кестенява коса,адски добър и мил :) Мисля,че съм влюбена :smt005 :smt005

Пишете по моята незабравима история...да чуя и вашето мнение за тази историка :)

Яко^Влюбена:)
07-24-2006, 21:49
А да щях да забравя той е на 14 Години,а аз на 15 :mrgreen: малко педофилка се падам ама такова момче как да го изпусна :D няма значение,че е по-малък :D

ODB36
07-24-2006, 21:54
нещо немога да ти повярвам!имаше подобна тема и ти сега се опитваш да измислиш по готина история...не става като не е истинска не е готина!

iiirish
07-24-2006, 21:54
да бе! BMW, лек ветрец, залез, перфектната целувка, секс при басейна... прекалено нереалистично! това какво е?! някой епизод от поредния изтъркано романтичен филм, който си гледала наскоро ли?! :lol:

Real^LOVE
07-24-2006, 22:00
Защо пък да не е истина? Може,не познавам момичето,както и да е,ако е истина! Е било страхотно изживяване,но гледай на него да не му е било само за вечерта,че тогава става мноо гадно!

RockMan
07-24-2006, 22:02
Чувал съм че понякога човек неможе да различи съня от реалността ама чак пък толкова... :lol: Ма кво е тва момче да си излага с БМВ да те откарва.Него е срам :!: :lol: Ако те уважаваше трябваше да те качи в Ролс Ройс и да заминете на морето където да се качите на неговата яхта и да направите околосветско пътешествие.
...не се занимавай с него :lol:

Яко^Влюбена:)
07-24-2006, 22:06
Ами аз исках просто да си споделя историята няма причина да ви лъжа..А и аз какво съм виновна,че баща му на това момче не си знае парите така да се каже?А и момчето X какво е виновно той просто използва парите на баща си както той сметне за добре ;) Смисъл коя би му отказала на това предложение за залеза и т.н. а и момчето не е тъпо напротив умен е и много добричък

07-24-2006, 22:08
Не се фука,че баща му има пари,а bmw е колата на майка му той просто е помолил шофйора на майка му да му направи услуга

Obitax
07-24-2006, 22:12
Bade6ti q DEDO STEFCHO SE E RODIL !!!!! na 14 godini topi 4u6kata . EVALA MU na mom4eto !!!

07-24-2006, 22:18
i az mislq 4e si vlubena..6toto ima pari =P~

Яко^Влюбена:)
07-24-2006, 22:24
i az mislq 4e si vlubena..6toto ima pari =P~

Не не е заради това,а заради самия него :smt007 ама нали знаете няма перфектен човек и той си има един недостатък...Чувала съм че е женкар,защотто е бил с много момичета,но също така са ми казва ли,че той никога не е късал момичето до себе си,а те са го късали,защотото повечето от тях са били некви курви,който са ги сменяли като носни кърпички.

Яко^Влюбена:)
07-24-2006, 22:29
Междудругото брат му посещава ше този форум обаче нещо е станало и тои сега не го посещава :D А най-якото е че са близнаци и адски много си приличат.Дори прочетох една тема той се пишеше Just_good нещо си (сега ме мързи да давам стрелкичката :mrgreen: )

П.П
Аре аз ще си лягам и утре ще видя какво сте написали в темичката :P
Чао на всички Лека

Яко^Влюбена:)
07-24-2006, 22:31
А брат му е обратното на него ;) леко здухан е има проблем с заговарянето той за това е писал тук...Много странно момче е той.Хубав горе-долу като брат си ама нещо не го бива по заговарянето [-(

Axxxel
07-24-2006, 22:33
Bade6ti q DEDO STEFCHO SE E RODIL !!!!! na 14 godini topi 4u6kata . EVALA MU na mom4eto !!!
Хахахаха...давай дядо Стефчоооо давайййй...буахахаха

-=#:)
07-24-2006, 22:43
xaxaxaxax 4e just good boy pisa tema 4e nemoe da zagovarq e verno,no si4ko ostanalo mi e malko symnitelno....kak 6e se ka4i6 v nekva kola - moe da te otvlekat kato ednoto ni6to...2ro to taka lesno staa pyrva celuvka i naprao sex....ne mi se vryzvaaa...

FiGhtuNTiLTheEnD
07-24-2006, 22:50
Йес , супер яка си , йес , маафака !122
Мое ли един въпрос , леко по тъча , като те оставя да се радваш , разбира се ..
Не ми пука дали е реална историята ти , но как , с твойте свръхестествени способности разбра за добрата нежна душа на въпросното момче ?
По БМВ-то , по Кура , по басейна , поляната , ризата , целувката , три-четвъртите , или ?

Направо като ви чета на моменти е така се изцъклям и спирам да мисля ..Или се опитвам да зацепа , ама не става ве , маафака ..
Йес , супер яка си , йес!
Влюбена си , да знаеш , т'ва е истинска любов!
Аре успех.

onzi__
07-24-2006, 22:55
Брех к'ви са тез космически историй,еййй... Т'ва братче да не ти е калифорния тука шофиьори ала-бала? Хаххх Па и да е истинска как каа Валери "брех бахти материалистите" :D

FiToKa
07-24-2006, 22:58
Бе на мен снощи Памелка ми звъни вика "тъй тъй мойто момче, загоряла съм т'ва онова" к'во да я правя. Беше пратила Бил (шофьора й) да ме вземе и цяла вечер яко клатене. Ама нищо по-различно от миналата седмица де :smt004

FiGhtuNTiLTheEnD
07-24-2006, 23:00
Краси , аре само да не ми викаш Валери да не те запсувавм едно 'убу те ритам до вазе после не мож са освести 3 дена и 4 нощи ейч!!!!!
:)

onzi__
07-24-2006, 23:01
Спамер гаден...

FiGhtuNTiLTheEnD
07-24-2006, 23:04
Скиф си мненията и датата на регистрация , нюп ! ;) 8)
Бан хим !

onzi__
07-24-2006, 23:05
Къв бан те гони виж ми мненията ,сичките са полезни :P

Obitax
07-24-2006, 23:14
Сега е мой ред да поризнеса тежката си присада. :D Според мен истоята е МНОГО преувеличена с цел привличане на ВНИМАНИЕ. И имам едно малко вапросче Как тай по голямо момиче ще се хване с момче по малко от нея :? Това ми звучи малко невероятно . Сащо така на 14 години да варшее...... Вярно може да е Роднина на Дядо Стефчо и Голямото либидо да е семейна черта .


Е надявам се да не сам прозвучал грубо и ако е така се извинявам .

LuCkY_YoU
07-24-2006, 23:23
Йес , супер яка си , йес , маафака !122
Мое ли един въпрос , леко по тъча , като те оставя да се радваш , разбира се ..
Не ми пука дали е реална историята ти , но как , с твойте свръхестествени способности разбра за добрата нежна душа на въпросното момче ?
По БМВ-то , по Кура , по басейна , поляната , ризата , целувката , три-четвъртите , или ?

Направо като ви чета на моменти е така се изцъклям и спирам да мисля ..Или се опитвам да зацепа , ама не става ве , маафака ..
Йес , супер яка си , йес!
Влюбена си , да знаеш , т'ва е истинска любов!
Аре успех.
evalata =D>
dam i az sno6ti pravih sex s berbatov be6e neveroqtno :!: napravihme go v jakuzito i be6e strahotno!
xaxa smqh se s glas dokato 4etoh istoriqta ti :P i toi na 14 kvo golqm gangster li e?a sno6ti li se zapoznahte :?:
Obitax kvo i puka 4e e po-maluk nali ima BMW i vila s basein :arrow: mom4eto e s dobra du6a i vs e ok :mrgreen:

07-24-2006, 23:31
еииииииииииииии вярно бре :( Лъки мерси че ми отвори очите . :)

Waterhand
07-25-2006, 00:17
на мен звездите ми говореха... и аз ли съм перфектен? =D>

Angel_Girl
07-25-2006, 00:48
Radvam se za teb i se nadqvam da ne e bilo samo za ednata ve4er

kristini4ka
07-25-2006, 08:12
Awe na men li mi se stryva ili imashe podobna tema obache shofiora na kolata i podaril nqkvo golqmo meche...?

SlaDko{P}BuKu
07-25-2006, 10:36
:evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted:

CVETELLINA
07-25-2006, 11:02
Bade6ti q DEDO STEFCHO SE E RODIL !!!!! na 14 godini topi 4u6kata . EVALA MU na mom4eto !!!пхахахахаха...и един мармот завиваше шоколад в станиол....хаха :smt005 според мен темата е лека е***ка,защото имаше подобна тема,с някви шофьори... :-D :-D

`Death`Whore`
07-25-2006, 11:05
Със секса не е доказал, че те обича, а че е загорял или че е свикнал да му пускат на първата среща.
Моите истории не са романтични.

LP_girl_14
07-25-2006, 11:08
Мноу писатели на фантастични романи са родиха в тоя форум :lol:

Just_Good_Boy
07-25-2006, 11:13
Хахахаах Виктория КВО РАЗПРАВЯШ ТУК НЕЩАТА С БРАТ МИ БЕ!Да ама аз не съм брат си обичам да се фукам с парите на баща ми дори имам една снимка как си развявам 2000 хилки в ръката!А и брат ми наитина е надарен...:D :D :D а и това как му се връзват какички ли? Ами,защото тои не е НЕКВА 16 ГОДИШНА СВИНЯ И ДА УДРЯ ГАДЖЕТАТА СИ НАПРОТИВ Държи се адски мило с тях и никога не е удрял момиче!!Виктория какво казва е истина.Просто брат ми е романтик и то голям.

ВИКТОРИЯ,МОЛЯТЕ НЕ ПИШИ В ТОЯ ФОРУМ НИЩО НЕ РАЗБИРАТ ТЕЯ КАТО ИМ КАЗВАШ ИСТИНАТА ТЕ ЗАВИЖДАТ ;) (НЯКОИ)

MUDVAYNE
07-25-2006, 12:03
ti kat si na sedmoto nebe az sam na 2 metra pod zemqta tvoita fal6iva iztoriq si q zavri znaesh kade...na 14 god gledah kormiloto na na6ta tarataika kato zqpah nagore..

Az_Nikito
07-25-2006, 12:32
vij vsi4ki hora si me4taqt za takova prejivqvane . mnogo biha ti zavideli a drugi biha kazali 4e lajeh . az li4no sam nepopravima romanti4ka i vqrvav 4e se e slu4ilo .pojelavam ti kasmet s tova X mom4e i se nadqvam da ste mnogo 6tastlivi ! i vapreki vsi4ko mislq 4e ste izbarzali malko . a i ne moga da si obqsnq kak taka ti e dokazal lubovta si !!!!??????????i taka kasmet i se nadqvam da ne se sabudi6 skoro ot tozi val6eben san !!!! :smt057 :smt008 :smt008 :smt008

lost_girl
07-25-2006, 15:06
[quote="Real^LOVE"]Защо пък да не е истина? Може,не познавам момичето,както и да е,ако е истина! Е било страхотно изживяване,но гледай на него да не му е било само за вечерта,че тогава става мноо гадно!

ти го каза а аз ще се съглася!

vlubena v dvama
07-25-2006, 15:34
ako tova e istina,koeto e mnogo samnitelno...ne e trqbvalo da se poddava6 i da lqga6 s nego o6te na parvata sre6ta,o6te sled parvata celuvka,no ti si znae6.razlikata v godinite nqma zna4enie stiga ostanaloto da e nared...

cS_LaMeRkA
07-25-2006, 15:38
да бе! BMW, лек ветрец, залез, перфектната целувка, секс при басейна... прекалено нереалистично! това какво е?! някой епизод от поредния изтъркано романтичен филм, който си гледала наскоро ли?! :lol:

Хах евала \:D/ :lol:

07-25-2006, 16:51
Не се фука,че баща му има пари,а bmw е колата на майка му той просто е помолил шофйора на майка му да му направи услугаehe kude gi namira6 tia mom4eta kagi i nia da gi namrim.. a ina4e super sigurno si mn 6astliva bravo dai edin pic nba pi4a de e i tvoi lubopitni sme pls :)

Nadelina
07-25-2006, 17:12
Momicheto moje i da ne lyje.. Ama s tia izkazvaniq pokazva kolko e nezrqla.. lesna i naivna.. Edinstvenata mu cel e bila da te bodne (Uspql e.. Sega triumfira) .. A ti si mislish che s tova e pokazal kolko te obicha.. Olele maiko! I ti sashto go obichash a?

Tesinka
07-25-2006, 17:42
Mnogo krasiva istoriika,ama ne mi se vijda tolkova realna! :)
Mom4e na 14 godini na pravi sex.......... 4ak smeshno zvu4i!Moje da e imalo podobna slu4ka ama ti mai mai dosta si si okrasila ne6tata :)))!I kak moje da spish s mom4e,koeto ti dokazva 4e te obi4a 4ak sled kato e minala taq slu4ka!A be moje i realna da e ama men li4no ne mi izglejda na takava! ;)

FlowerinesS
07-25-2006, 18:21
Искрено се надявам казаното да е истина,но и на мен ми се струва,че много писатели са се насъбрали тук напоследък :D ,като гледам уменията им, ми се струва,че ще издават бестсейлъри :-D

Само че не ми се връзват някои неща..
:arrow: Някой ти звънва и ти казва да се качиш в колата.Ти го правиш :-k ](*,) ??!!!

:arrow: Колко време правихте секс?
Ти сигурно не се прибра у вас преди 12,а?
И ваш'те не се запитаха къде ли им е момиченцето? :-s

Иначе звучи супер,единствено на мен не би ми харесало,че е по-малък ;-)

Иначе що така казвате бре,има и хора с БМВ-та навън,я се огледайте :lol:

MiRaCuLiXbb
07-25-2006, 18:34
PWND, поредната смехотворна тема.

Ice
07-25-2006, 19:19
XAHhxaHXhaHxahxahxahhaxhaxhahxahxahxahxhahxahxa
Съжалявам, но не успях да се сдържа :? Тази тема ме разби от всякъде просто :-k

MiRaCuLiXbb
07-25-2006, 19:22
XAHhxaHXhaHxahxahxahhaxhaxhahxahxahxahxhahxahxa
Съжалявам, но не успях да се сдържа :? Тази тема ме разби от всякъде просто :-k
Личи си, че си отскоро... :) Но е една от добрите да.

BeBencEto
07-25-2006, 19:37
mmm malko falshivi4ko no ako e istina stava :D

ni6to_ob6to
07-25-2006, 19:50
поредната измислица на някой наивен мечтател .. :roll:

Krem4eto
07-27-2006, 12:38
Имаше една тема за някакво мече,сега пък тази...Май и двете не са верни!

Sophie{}
07-27-2006, 13:07
първо тва наистина прилича подозрително на историята с мечето само дето оная ми се струваше по реална. Освен това как първо момчето е хикс и после изведнъж реши да "издадеш самоличността му" като ни информира кой е брат му. Колкото и слепи романтички да сме ако наистина се случваха такива неща по-скоро бих си представила някой по-зрял да предприеме подобни действия 6дш шд в твойта история липсваше само след секса да ти падне на колене и да ти предложи брак....нз фантазиите не са лошо нещо ма гледай да ги различаваш от реалността...

ANGEL4E
07-28-2006, 08:17
ne ne mi zvu4i mn realisti4no ne mi se vqrva da e istina no kakto i da e ako e taka hubavo radvam se za teb dano naistina ste 6tastlivi i da ste dalgo zaedno

vlubena v dvama
07-28-2006, 08:26
trqbva6e da izmisli6 ne6to,koeto izglejda po-veroqtno da se e slu4ilo.na kapa4kite ot promociqta na koka-kola pi6e6e:opitai pak :-)

silv
07-28-2006, 08:29
Mda,naistina zvu4i nerealno.Perpektnoto mom4e-romanti4no i s pari.Perpeknata polqna i neveroqna vila s pasen.Super na van6en vid,no super i na harakre6,sqka6 gledam sapunka.. :smt018