PDA

View Full Version : странно...



07-24-2006, 22:05
Значи въпросът ми е малко странен... не съм много голяма. Карам 16тата си година. искам да ви попитам странно ли е, че напоследък се възбуждам и от най-малкото? И хипер мн искам да задоволя гаджето ми. Не ми се прави секс, не съм правила. Искам само данискане, петинг и подобни работи. Никога не съм мислила, че ще стигна до толкова далеч изобщо. Падам си по доста перверзни неща. Даже понякога искам да му духам ама ме е срам и страх да си го кажа, ще му хареса идеята, просто ме е страх да не започне много често да иска защото не винаги имам настроение точно за тва. А най-тъпото е, че винаги ми се искат такива неща, когато съм в цикъл.

Lumidee
07-24-2006, 22:08
Ami normalno e da mislis za tova.. Xormonite ti sa se zadeistvali..Jivei za momenta i se kefi!

iiirish
07-24-2006, 22:11
ти дори още нямаш 16, в пубертет си, и е нормално той така да въздейства на хормоните ти

07-24-2006, 22:12
а да. винаги ми се иска най-мн когато не е позволено:) просто го направи (ако държиш на момчето)

CaSsPeR
07-24-2006, 22:34
ta 4ukne trea

MUDVAYNE
07-24-2006, 22:48
Значи въпросът ми е малко странен... не съм много голяма. Карам 16тата си година. искам да ви попитам странно ли е, че напоследък се възбуждам и от най-малкото? И хипер мн искам да задоволя гаджето ми. Не ми се прави секс, не съм правила. Искам само данискане, петинг и подобни работи. Никога не съм мислила, че ще стигна до толкова далеч изобщо. Падам си по доста перверзни неща. Даже понякога искам да му духам ама ме е срам и страх да си го кажа, ще му хареса идеята, просто ме е страх да не започне много често да иска защото не винаги имам настроение точно за тва. А най-тъпото е, че винаги ми се искат такива неща, когато съм в цикъл.

странно наистина....

^SeXyTo^^^
07-24-2006, 22:55
Ооо,никак даже не е странно...щото и аз изпитвам същото с моя приятел,мн се възбуждам дори от най-малките докосвания...в главата започват да ми се вартят перверзни мисли.Не съм спала с него и скоро няма да спя :mrgreen: ,но само за перверзни неща си мисля и го пипам... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
та ти казвам,познато ми е и аз нз на кво се далжи и кво да прая?! :?: :!: :?: :smt009