PDA

View Full Version : iskam analen..



07-24-2006, 22:26
kak da mu kaja 4e iskam analen sex bez da me pomisli za k**va ? zaedno sme ot mnooogo vreme i mi e pyrviq... i izob6to ima li mom4e koeto ne iska analen? :oops:

CaSsPeR
07-24-2006, 22:28
si4ki iskat analen :D

ninsy
07-24-2006, 22:31
si4ki iskat analen :D
damm

07-24-2006, 22:35
mi nali tr klizma :) nqkva recepta znaete li? mai sym 4uvala ne6to za limoni ili nz tam daite syvet

ELiTyYy
07-24-2006, 23:22
ахахаха..анален ли бе...апфу луда работа :twisted: :evil:

LuCkY_YoU
07-24-2006, 23:25
emi spored men dosta 6te se izkefi ako go pomoli6:) prosto mu kaji 4e iska6 da probvate i taka...vs mom4e si me4tae za momi4e koeto da iska analen:) ama ti na kolko si? edva li 6te te pomisli za kurva 6tom ti e purviqt i ste mn vr zzaedno...

07-24-2006, 23:34
на 18 :) мерси {}

07-24-2006, 23:47
iznenadai go ! zadai mu vaprosa po vreme na sex za da ne moje da vzema re6enie :smt008

KpuCeTo
07-25-2006, 09:03
povqrvai mi na nego 6te mu dostavi golqm kef ama ne i na tebe...nz moje ii da sviknesh ama nie s moq priqtel vednuj probvahme i go isturpqh edinstveno zaradi nego inache na men ne mi be6e gotino. :-k

tubeme
07-25-2006, 09:26
:( и мен ме е страх от аналния :| ама имам голям мерак да пробвам :-k колкото до казването ... кфо да му казваш - направо действайте

Това направо да действате не е добра идея! Аналния секс за разлика от вагиналния изисква подготовка и търпение за да бъде безболезнен, приятен и често оргазмичен.

Подготовката се изисква за няколко важни момента

1. Позитивна психологическа нагласа от страна на Жената - т.е. жената да се убеди че това е нещото което иска да опита и да е убедена че това ще и донесе удоволствие! (ТОВА Е НАЛИЦЕ В ТОЗИ СЛУЧАЙ)

2. Хигиена - задължително трябва да се погрижат дамите да си измият ануса и допълнително може да си направят промивка на ректума (КЛИЗМА) с дамски душ (който има специален тънък накрайник за тази цел). Това с клизмата не е задължително то е за напреднали. Работа върши и с пръсти да бръкнеш в дъпето за да го измиеш (НИКАКЪВ САПУН!!! Той унищожава естествената флора в ректума а това води до проблеми). Най добр е чиста хладка вода.

3. Ясно осъзнаване и от двамата какво предстои! - Това е за да може да се елиминира стреса. Стреса и на двамата партниори е най - големия проблем при първите анални игри. Ако сте стресирани то 100% ануса ще реагира както към враг и няма да допусне никой вътре :). Също така за да се постигне удоволствие трябва всичко да се прави бавно и леко докато не се отпусне мускула. Това означава че мъжката половинка трябва да започне с едно пръстче и МНОГО СМАЗКА (Има лубриканти специално за анален секс) Смазката в изобилие е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА!. След като дупето свикне с едно пръстче (може би 5 минутки) се пъхат две и после три... Може да се стигне до 3,4. Идеята е да се разшири ануса така че когато мъжкия се пъхне там да е нормално стегнато за него и нея и да не боли а да е само удоволствие. СМАЗКА, СМАЗКА СМАЗКА през цялото време. Може и вазелин, може и Johnson Baby Oil, най добре лубрикант за аналаен секс от еротичните магазини. Има и on-line еротични магазини ако те е срам да си вземеш.

Другия момент за това че мъжкия трябва да знае предварително е възбудата. Ако на един мъж му кажеш право в лицето искам да ме чукаш в дупето, повярвай ми той ще се възбуди много още въобще преди да сте започнали да правите каквото и да било. Това ще го накара да бъде и по внимателен и подготвен.

Също така ако не си правила анален секс преди това най-доброто нещо което може да пробваш е да го направиш сама за първите няколко пъти. Това ще ти даде спокойствие да свикнеш първо с усещането че там отзад има нещо и то ме възбужда, второ ще ти даде спокойствие когато дойде истинския момент. Веще ще знаеш какво е и няма да се притесняваш.

Ако решиш да го направиш сама просто използвай пръстчетата както е написано по горе. Големия МАНИКЮР е проблем ако имаш такъв. Може да си нараниш както ануса, така и ректума. Може да стигнеш до 4 прустчета лека по лека...

Има жени които могат да си вкарат цялата ръка там... не се притеснявай и го направи накрая след като си се свършила един два пъти преди това САМА...

Дано да е било полезно

cvety_i_bebeto
07-25-2006, 09:38
az i moq priqtel probvah me...az iskah..i mu kazah...oba4e ne mi haresa..ama izob6to..

prosto mu kaji...4e iska6..ne vqrvam da ti otkaje

protoss
07-25-2006, 09:50
si4ki iskat analen :D
az ne iskam :smt013

рика
07-25-2006, 10:18
няма какво да умеваш просто му казваш все едно искаш да те лиже. Аз точно вчера като се видях с моя още на вратата му казах, че искам да ме чука в дупето и винаги така правя като ми се иска. Това важи за всичко. Казвай си пък може и да те огрее! :D

`Death`Whore`
07-25-2006, 10:21
Малоумни ли сте? Как ще го изцепи по време на секс? Няма да имат овлажняващ гел и той сигурно ще каже: "Добре", няма да се сети да я предразположи с пръстчета и ще И го ръгне...знаете ли колко боли?

la4ezara
07-25-2006, 10:30
Ne si4ki mom4eta iskat analen....

Pr0sTak
07-25-2006, 10:46
елеле какви сте ми филмарчета малките момичета всяко момче искало всяко мечтаело добреееееее довечера ша му обадя :mrgreen:

като не знаете стига сте говорили глупости [-X аз примерно ще откажа [-( не ми харесва и толкова а ся ме мислете за ненормален щото не ми харесват тея лайняни приключения

`Death`Whore`
07-25-2006, 10:51
Имам познат, който казва, че не го кефи аналния секс.