PDA

View Full Version : muka



teen_girl4e
07-24-2006, 22:43
zdraveite eto i moita istoriika takaa......sled nqkolko dni zaminavam na more i naliii imam si gadje i 6te mi e ma4no za nego n o6te po gadno mi stava kato se setq 4e kogato az se vra6tan toi zaminava :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 sega sam tolkova tajna za6toto poslednite nqkolko dni si izkarahme fantasti4no i se sbliihme o6te pove4e neistina mi e mn zle po princip ne pla4a za gluposti no sega kakto si bqh 6tastliv i ... :smt010 molq vi kajete mi kak da go preodoleq :smt090 :smt086 :smt087 :smt089

iiirish
07-24-2006, 22:47
дори разделени за известно време пак можете да се обичате. за какво тогава са телефоните и смс-те?!

от друга страна това пък може да заздрави още повече връзката ви. когато не се виждате определен период може би ще се заобичате още повече

ProstoAz
07-24-2006, 23:13
Хехе, всеки на море поотделно...супер, поне ще си поживеете! :lol:
Ловя бас, че ще изч*ка някоя рускиня там! :wink:

А как да го преодолееш - просто не мисли за това. :-D

Angel_Girl
07-25-2006, 00:52
дори разделени за известно време пак можете да се обичате. за какво тогава са телефоните и смс-те?!

от друга страна това пък може да заздрави още повече връзката ви. когато не се виждате определен период може би ще се заобичате още повече

GuS
07-25-2006, 01:23
Хехе, всеки на море поотделно...супер, поне ще си поживеете! :lol:
Ловя бас, че ще изч*ка някоя рускиня там! :wink:

А как да го преодолееш - просто не мисли за това. :-D
Доста обнадеждаващо няма спор! :mrgreen:


teen_girl4e я малко по-спокойно го раздавай! Нали не заминава извън страната за дълго време?! Просто на море...Кофти е,няма да се виждате известно време,но можете да си говорите по телефона,можете и чрез нета да се свързвате един с друг.Е вече ако те е страх ,той да не направи нещо,което не би ти харесало въпроса би бил по-различен.
Мисля,че можеш да си прекараш добре въпреки ,че не сте заедно.А когато ти се върнеш и той замине прави неща ,които да те разсейват,за да не мислиш по цял ден за това.
Ще се справите,спокойно! Нали все някога пак ще се видите :smt008

maybelline
07-25-2006, 06:49
Моето гадже пък заминава за 2 седмици на море и на мен хич не ми е по-хубаво,но трябва да се примиря,няма как.Е,като се върнеш от морето,той заминава - това никак не е приятно,нали:( Anito.sl е права - имате gsm-и,а и известно време раздяла може да заздрави връзката ви още повече.

priti_kiti
07-25-2006, 07:00
баси аз ако плачех за такива неща.. и аз заминавам след 4 дена и ми е кофти,че си оставям приятелите ама.. няма начин.
А дори и да имах гадже,малко почивка винаги действа добре..
А пък ако се разбирате прекрасно сега,ще се разбирате прекрасно и като се върнеш нали? Имай му доверие по-добре..

EnJoY
07-25-2006, 07:52
От личен опит казвам, след като си дойде е неописемо. Така с мойто бебенце миналото лято като се вьрна бяхме най-влюбените вьв света. Сеа кото се сетя това е и най -голямато ни разделне и до днес за време говоря щото скьсахме преди една седмица а тя беше на море 10 дена.. ау като се сетя как си залипсвахме и заобичахме след това :)

Така че знай че това ще се отрази мн позитивно на вашата врьзка \:D/

koalka
07-25-2006, 08:13
Ами какво да ти кажа.И ние не искахме да сме разделени през лятото и за това и двамата няма да ходим на море,защото искаме да сме заедно.И за това отиваме на селото му. \:D/ не можете ли да намерите някакво компромисно решение,защото така е много гадно?

teen_girl4e
07-25-2006, 09:19
opredeleno ne mojem da namerim takova re6enie a i na6ite nqma da ssa osobeno''6tastlivi''kkato im kaja za ne6to podobnote vse o6te si mislqt 4e sam ''malka ''da prekarvam no6tite s mom4eta(zabluda)

kudravoto
07-25-2006, 09:21
spokoino mili4ka i az bqh taka minalata godina kogato se razdelqh s lubimoto mi mom4e kofti e naistina no nali posle 6te budete zaedno i 6tastlivi puk i za kakvo sa verno gsm-te!aide i ne pla4kai

freaky_FK
07-25-2006, 09:22
ami ti vse pak otivash na more ;) a tam si e rai za vseki tai che pomisli kolko hubavo bi si prekarala, a ne misli za tova dali shte ti lipsva ili ne.ne moje vinagi da sme s tezi koito sa ni gadjeta.a inache za tova vreme ako ste si naistina dostatuchno blizki i ne si izneverite,kato se vidite pak shte ste moje bi oshte po blizki. ;)

yo-ma-nigga
07-25-2006, 09:24
prez vremeto,koeto te nqma do nego tva nqma da vi poprechi s nishto tochno naprotiv kato se vurnesh shte ste si lipsvali i shte vi e mnogo got zaedno

teen_girl4e
07-25-2006, 12:39
blagodarq vi macki strahotni ste naistina mi pomagate :smt006

lost_girl
07-25-2006, 15:08
наистина е гадно това но се опитай да не мислиш за това!

luda`flirtajika
07-25-2006, 19:42
zdraveite eto i moita istoriika takaa......sled nqkolko dni zaminavam na more i naliii imam si gadje i 6te mi e ma4no za nego n o6te po gadno mi stava kato se setq 4e kogato az se vra6tan toi zaminava :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 sega sam tolkova tajna za6toto poslednite nqkolko dni si izkarahme fantasti4no i se sbliihme o6te pove4e neistina mi e mn zle po princip ne pla4a za gluposti no sega kakto si bqh 6tastliv i ... :smt010 molq vi kajete mi kak da go preodoleq :smt090 :smt086 :smt087 :smt089

a na bas,4e 4uvstavata vi ne samo shte si ostanat,no i shte stanat vurhovno po silni

vlubena v dvama
07-25-2006, 20:09
ako ne ste na smetka i ako ve4e ne ste si kupili-sega ima novi karti na globul za 9 st.na minuta mejdu dvete karti...taka 4e tova mislq 4e ne e problem-6te si govorite neprestanno...nqma da useti6 kak 6te mine vremeto i tam ne misli kakvo li 6te6e da bade ako tq e s teb,a misli akkvo 6te pravite kato se varne6 i taka...