PDA

View Full Version : Need Help



07-24-2006, 23:04
От скоро посещавам форума ви , но хората ми направиха много голямо впечетление. И сега да се изповядам пред Вас и да ви помоля за савет.
Та значи това лято напално случайно се запознах с братовчедката на един приятел и още в парвия момент когато я видях тя ме привлече (но не сексуално това стана по нататак) . За сежеление преди да си отине ( не живее в София ) започнах да изпитвам чуства кам нея и да ми липсва ужасно много компанията и . След това нашата "афера " продалжи в чата където аз и признах чуствата си и чудото стана оказа се че и тя изпитва саштото кам мен ( което чесно казано не го варвах но то стана факт). С течение на времето чустват ми се засилват но за голямо мое сажеление не мога да бада до нея :cry: . И най вече сам обаркан и незнам какво да правя и именно за товя се обращам кам Вас за съвет .

Това беше моята лична драма . Моля ви помогнете ми поне малко .

GuS
07-24-2006, 23:47
Няма нищо лошо,но не разбрах дали след това сте се виждали. :-k
А иначе нищо не губиш ,ако опиташ (а ти май си опитал незнам...)
Растоянието е много значим фактор,но не мсиля ,че е определящ.Има ли желание има и начини.Ти ще ходиш до нейния град/село ,тя ще идва до София когато може и така.През останалото време ,когато не сте заедно можеш да и се обаждаш,и да си пишете чрез интернет както вече правите. Вярно - не е същото като да сте заедно всеки ден,но пък това ще помогне да разберете колко държите един на друг в последствие.Връзките от растояние са по-сложни ,но не и невъзможни! :smt007 Не се предавай,а се бори за любовта :!: :wink:

freaky_FK
07-25-2006, 10:02
ami tova e super che imate nqkvi spodeleni chustva, no nali znaesh che naj dulgoto razstoqnie na sveta e tova koeto vi deli.qvno e che lubovta vi nqma shans da se sahrani. :( sled kato jiveete dalech 1 ot drug,tuk shte buda gruba no realno poglednato nqma kak da produljite spored men.ako mojete tova she e mnogo hubavo i mi pishi ako se poluchi

LP_girl_14
07-25-2006, 10:38
Връзките от разстояние са доста трудни за поддържане,но не и невъзможни.Трябва да си имате доверие,трябва да не позволяваш ревността да те обсебва напълно,трябва да се примириш че няма да може да я виждаш винаги когато поискаш,трябва да свикнеш на липсата...От друга страна това ще стане възможно,ако наистина имате чувства един към друг и имате очи само за човека,който обичате.освен тва ще се наслаждавате максимално на времето прекарано заедно(ако има такова).Дори да живеете на км разстояние все би трябвало да намерите начин да се виждате.Стига наистина да го искате,ще успеете.Само от вас си зависи дали сте готови да започнете тази връзка или не :!:

cskamoni4ka
07-25-2006, 17:56
На колко сте години?Предполагам не сте много много големи и нямате възможност да се виждате често,след като тя е от друг град,затова по-добре се отдръпни от нея,за да не страдаш и си намери мацка от София ;)

07-25-2006, 18:01
:cry: istinata boli , no pak nadejdata umira posledna ( ako ne se laja )

07-25-2006, 18:17
zabravih da dopalnq na predniq red 4e sam gotov Du6ata si na dqvola da prodam samo i samo da bada s neq ( makar i malko ) :cry:

not`here
07-25-2006, 19:12
Щом си готов на толкова много неща за нея, защо не и отидеш на гости? Едва ли ти е проблем .. пък и ако тя го желае ще е още по добре .. :)