PDA

View Full Version : Съдба :(



Тайна
07-24-2006, 23:24
Здравейте на всички значи искам да разкажа и аз една история - моята история ! Всичко си беше нормално до като един ден не излезнах от нас и видях едно прекрасно момиче тя беше за няколко седмици в нашата махала .. аз и казах че я харесвам а тя неми обърна и внимание след време разбрах че и тя ме харесва но вече не беше в нашия град и по чата тръгнахме(станахме гаджета) вървяхме околко два месеца и половина до като не дойде деня в който скъсахме ! Аз я попитах защо иска да скъсаме и тя ми отговори че е по малка от мене и се претеснява аз и отгорих и кво от това че си по малка важното е че се обичаме нали и ваште (Родителите) знаят за нас и те не казват нищо защо ти се претесняваш :( Защо изкаше вече да не сме заедно или просто всичко това беше лъжа но все пак аз съм още влюбен в нея и да но след време пак тръгниме(станем гаджета) !
Аз и казах че от както бяхме тръгнали аз мислех само за нея а не за други неща по цял ден мислих само за едно и тя ми каза само извинявай нейсках това да стане !
Ем като не е искала защо го направи дами стане гадно на мене ли но неможе тя не е такъв човек ! Сега е пак на гости в нашия град в нашата махала при баба си и както я гледам от време на време с някой момче ми става гадно а когато беше с мене ас я оставях да е свободна неможех да и кажа да си стой само вкъщи само с мен да излиза това нее правилно ! Като скъсахме я попитах каде съм згрешил и тя ми отговори никаде неси згрешил ти си перфектен но просто немога не съм готова за по сериозна връзка и аз я питах за кво по сериозно и тя ми каза че просто неможе да сме вече заедно ! :(

цзьцзь
07-24-2006, 23:29
цзьцзь

onzi__
07-24-2006, 23:32
:(

Obitax
07-24-2006, 23:36
Realy Bad but Keep walking!!

fuck_you_baby
07-25-2006, 11:18
gadno naistina,no ne se ot4aivai 6te se vlubi6 pak v drugo momi4e i 6te zabravi6 tova......taka 4e gore glavata :wink:

LP_girl_14
07-25-2006, 11:37
Представям си как са чувстваш,ама наистина нищо не може да се направи.Проблема не е в теб,а в нея.Ти искаш сериозна връзка,а понеже сега е лято,тя иска флиртове и несериозни връзки...Забрави за нея.Просто не си струва.Ти искаш чувства,тя иска развлечение и свобода...Не е единствената-не се отчайвай :wink:

freaky_FK
07-25-2006, 11:40
:( ami ti ne si vinoven.tq qvno ima svoi problemi i tazi vruzka ne i pomaga,pone po tova koeto kazvash.mislq che ne trqbva da ti e kofti prosto se primiri nqma nishto koeto da napravish.puk i nie momichetata sme takiva che nikoga ne postupvame logichno kakto i momchetatta de :)

MUDVAYNE
07-25-2006, 11:45
ne e v teb problema [-X

cskamoni4ka
07-25-2006, 17:45
Мисля,че не те разбрах правилно-били сте гаджета 2 месеца само по чата????????

luda`flirtajika
07-25-2006, 19:39
:smt009 ou baq gadno,trqq prosto da pogovorite-ne bila gotova za seriozna vruzka,no vurvi s drugi a?? xa-xa-xa,pogovorete

vlubena v dvama
07-25-2006, 20:14
zabravi q,6tom pred o4ite ti se zabavlqva i izliza s drugi za6to ti trqbva da sedi6 u vas kato posledniq glupak i da xlen4i6 samo?-nqma smisal prosto...6te se vlubi6 v druga,koqto 6te moje da otgovori na 4uvstvata ti

CVETELLINA
07-26-2006, 11:00
мм според мен,проблема е,в нея,не в теб..
виж сега,незнам тя на колко е години,но може би не е готова,за някакви по-сериозни неща,например като секс,също така,може да я е страх от сериозна връзка и за това да не иска да продължавате да сте заедно...!
а и другата причина,разстоянието...!мис я,че такава връзка няма бъдеще... :| а гаджета по чата,тва е леко тъпо,не мислиш ли?! :?

Shadow_Walker
07-26-2006, 12:07
Мисля,че не те разбрах правилно-били сте гаджета 2 месеца само по чата????????[b][i]Ми и аз така май разбрах...което е доста странно...
Като е било само по чата това изобщо не е било истинско и си мисля, Тайна ,че не трябва да ти пука толкова.

ANGEL4E
07-26-2006, 12:31
Мисля,че не те разбрах правилно-били сте гаджета 2 месеца само по чата????????

az sa6to ne razbrah
ako e taka kakvo o4akva6 4e tq umira da ima gadje po 4ata taka li... [-( :-s [-X