PDA

View Full Version : Въпрос към момчетата и мъжете!



LoVe_bY
07-25-2006, 00:23
Според вас лошо ли е едно момиче да е ЛЕКО пълно?
Как се отразява това на мнението ви за визията на едно момиче?
Смятате ли че това има значение за изграждане на връзка м/у момиче и момче?
И особения случай - ако момичето е чаровно, понтенциално, на път да стане страшна хубавица - това че е леко пълна ли е проблема тя да си хване гадже или има нещо друго в нея което не се харесва на момчетата?
Става дума за братовчетка ми - тя е адски комплексирана - втълпила си е че никой няма да я хареса, защото е пълна. И то леко пълна - тя ще отслабне понеже ще расте още много. Тя ще е 176 см.
Пази диети, прави упражнения постоянно като лудите. Че тя е на 13 години! Кажете какво мислите по четирите въпроса!

Matik
07-25-2006, 06:33
tq e luda

DuraceLL
07-25-2006, 06:55
Това, че е леко пълна изобщо не пречи! [-X :)

fuck_you_baby
07-25-2006, 11:13
az imam edna priqtelka koqto sa6to e leko zakraglena,no e mnogo sladka taka(daje ako e slaba nqma da e tolkova hubava kolkoto sega kato e zakraglena)tova dori q razkrasqva :D.........ta az ne mislq 4e na bratov4edkati tova 6te i e problem.

Axxxel
07-25-2006, 11:16
Кажи и, че ние момчетата сме хищници и обичаме повечко месце...то неможе само кокали :lol: .В повечето случаи са по-сладички даже...

Лили
07-25-2006, 11:21
Не съм момче де,ама ще си кажа мението. Според мен това не е проблем,даже в повечето случай носи допълнителен чар на момичето. И не мисля че това би било пречка за да си има приятел. Разбира се всеки мъж/момче си има своя вкус и може би тя няма да се хареса на всички, но пък са не малко тези които не харесват кль0щавелки.

FiGhtuNTiLTheEnD
07-25-2006, 11:44
To си зависи от самото момиче .. от излъчването.
На повечето такива , които познавам им отива и са сладки :)..
Така че , т'ва не пречи.

MUDVAYNE
07-25-2006, 11:47
po dobre leko pulna otkolkoto mn slaba....tfa da si leko pulen ne e nikav problem :mrgreen:

07-25-2006, 11:49
Не смятам де ,но по принцип си падам по слаби и високи зависи какво значи пълно все пак.

Axxxel
07-25-2006, 12:32
Разбира се всеки мъж/момче си има своя вкус и може би тя няма да се хареса на всички, но пък са не малко тези които не харесват кль0щавелки.
Най-сигурния начин да не се харесаш на никой е като се опиташ да се харесаш на всички...

Frank_Lampard
07-25-2006, 12:45
Зависи какво разбираш под 'леко' ...
Еми доста по-внушително изглежда стройното слабо момиче ...
Не, не смятам, че има значение за изграждането на връзка м/у момче и момиче ;)
Може би и двете ;) По-добре първо да отслабне ;)
Не може да отслабне, само защото расте... трябва и да се стегне ;)
Мисля, че ако положи усилия и ако има малко късмет да срещне подходящия ... ще успее ;) Няма да е лошо да постнеш снимка

LoVe_bY
07-25-2006, 14:44
Нямам снимки на братовчетка ми, но е съвсем леко пълна. И е бая стегната - не е някоя разплута.
Не е хубаво за момиче да е слабо на 13 - ако едно момиче е слабо на тази възраст, става свиня като роди и не може да отслабне след това. Момчетата в днешно време дали са наясно с тези факти?
И освен това трябва да сте наясно че дебелата може да отслабне, но тъпата не може да поумнее.
Съжалявам но... така е!

`Death`Whore`
07-25-2006, 15:06
Харесваш ми!

Krem4eto
07-27-2006, 12:23
Според мене са проблем килограмите.Имам приятелка,която е леко пълна и момчетата само я базикат за един ден...А отслабването е страшно може да стане анорексия а връщане назад НЯМА.По-добре да прави упражнения и да се запише на някакъв спорт,но никакви диети...

`Death`Whore`
07-27-2006, 12:24
И в най-красивия човек може да се намери причина за подиграване, стига да има желание. Момчетата се подиграват на неотворените момичета, а на отворените се натискат.