PDA

View Full Version : kazva 4e me obi4a.....



07-25-2006, 08:50
hodq sas edno super qko mom4e ve4e 2 meseca
toi kaza 4e me obi4a az sa6to go obi4am
problema e v tova 4e ne samo az go obi4am
koftito e 4e toi postoqno se zabiva s koito mu padne(momi4eta estasteno)
i vaob6te ne mu puka (ili pone ne go pokazva) za tova 4e super mn me naranqva
az oba4e ne iskam da go zarqzvam
ne znam kak da go nakaram da spre molq vi daite mi savet iskam da spre da me boli iskam da spra da pla4a vsqka ve4er sled kato mi kaje za porednata si zabivka
molq vi pomognete

kudravoto
07-25-2006, 08:52
mila 6tom moje da te naranqva taka i da ti razkazva za poreednata si zabivka toi ne te obi4a

ANGEL4E
07-25-2006, 09:01
saglasna sam oba4e o6te v na4aloto se razbrahme 4e pri vsqka zabivka toi 6te spodelq
az se saglasih na tova za6toto znaeh 4e toi e haresvano mom4e i 4e nqma da spre izvednaj oba4e se nadqvah vsi4ko da priklu4i no uvi na svar6va i az prodaljavam da stradam...

kudravoto
07-25-2006, 09:04
mi ne se izmu4vai ma moje i da go nakara6 da strada kato mu izneverqva6 s nqkoi drug

addictedtou
07-25-2006, 09:04
mila 6tom moje da te naranqva taka i da ti razkazva za poreednata si zabivka toi ne te obi4a

Когато обичаш някого ти не го нараняяш!!Ако те обичаше истински нямаше да ти изневерява!!!По добре ги зарежи...шот ся страдаш мн поече!

rPo3HoTo
07-25-2006, 09:05
Абе ти луда ли си? Зарежи гоо. Как изобщо допускаш така да си играе с чувствата ти...с теб? Не е последното момче на земята, повярвай ми. Съмнявам се и да си рещила да си с него за цял живот О.о. Няма да го промениш никога. Той не те обича! ](*,)

freaky_FK
07-25-2006, 09:05
imala sam podobren problem!!! tova e nezibejno te vsichkitego pravqt!ako ti priznava tova e ok,ako ne togava si pomisli.no v krajna smetka ako toi darji naj mnogo na teb tova e vajno, a ako se zadurjite poveche vreme zxaedno nakraq she mu pisne da se zabiva s koito mu padne i she si e samo za teb,samo che ako pokajesh k olko mnogo si naranena toi naj veroqtno she se pochustva gadno za tova i poneje teq leketa momcheta nqmat kontrol vurhu sebe si nqma da spre da se zabiva a shte reshi che e po dobre da se razdelite i iskam da ti kaja che togava she se pochustvash mnogo po dobre kogato sle dvreme si napravish ravnosmetka ;)

addictedtou
07-25-2006, 09:08
mi ne se izmu4vai ma moje i da go nakara6 da strada kato mu izneverqva6 s nqkoi drug
Защо и тя тряя да е като неу??Мислиш ли че пе има некъф положителен ефект??Едфали..просто..ше има да си изнеферяфат заимно!!...По добре го зарежи....не заслужаваш...да страдаш...толкоа !

teen_girl4e
07-25-2006, 09:16
edva li 6te povqrva6 no prejivqh sa6totominaloto lqto edno mom4e me nakara da se vlubq v nego kazva6e mi 4e me obi4a no i toi flirtuva6e s dr momi4eta nakraq vsi4ko svar6i az go vidqh s drugo momi4e kogato toi nai malko o4akva6e zabolq me no i se 4uvstvah dobre za6toto ne mu pozvolih da me naranqva pove4e badi sigurna 4e 4ovek koito te kara da pla4e6 ne e za teb nameri drug koito 6te te pravi 6tastliva kakto napravih sega no go napravi sega dokato e o6te rano a ne po kasno kogato 6te te zaboli pove4e

kudravoto
07-25-2006, 09:18
edva li 6te povqrva6 no prejivqh sa6totominaloto lqto edno mom4e me nakara da se vlubq v nego kazva6e mi 4e me obi4a no i toi flirtuva6e s dr momi4eta nakraq vsi4ko svar6i az go vidqh s drugo momi4e kogato toi nai malko o4akva6e zabolq me no i se 4uvstvah dobre za6toto ne mu pozvolih da me naranqva pove4e badi sigurna 4e 4ovek koito te kara da pla4e6 ne e za teb nameri drug koito 6te te pravi 6tastliva kakto napravih sega no go napravi sega dokato e o6te rano a ne po kasno kogato 6te te zaboli pove4e

mnogo e prava poslu6ai q

SlaDko{P}BuKu
07-25-2006, 10:26
nali ste gadjeta :twisted: kaji mu,kakvo pla4e6.ako te razbere,harabi,ako li ne tegli mu edna aide dve maini:)makar 4e nenzma za teb kakvo zna4i da se zabiva,vij ako amo se zaribqva,normalno e,ako ti ne go pravi6,tuk ve4e ti e gre6kata:)

07-25-2006, 10:30
mi ne se izmu4vai ma moje i da go nakara6 da strada kato mu izneverqva6 s nqkoi drug AZ NE SMQTAM 4E TOVA E NA4INA...POGOVORETE KAJI MU 4E MALKO ILI MNOGO DARJI6 NA NEGO I 4E NE ZNAE6 S KAKVO SI ZASLUJILA NEGOVOTO OTNO6ENIE I MU POKAJI 4E NE E EDINSTVEN ILI MU GO KAJI DIREKTNO 4E GO OBI4A6 NO NE SI GOTOVA NA DVOINA IGRA ILI 4E TOI SAM TRQBVA DA PRECENI NORMALNA LI E VA6ATA VRAZKA..PAK TOKU VIJ OSAZNAL 4E NE SA REDNI NEGOVITE ZABEJKI

sladkoto_neli
07-25-2006, 10:38
ами мога да ти кажа само две думи ЗАРЕЖИ ГО!
той не те заслужва остави го да си ги забива другите не си трови живота не се измъчвай заради човек на който явно не му пука за теб.знам че ще ти е трудно щото и аз сам в подобно положение и знам че е трудно да пренебрегнеш чувствата си но не си заслужава да страдаш заради него просто го забрави.аз съм сигурна че той ще те оцени едва когато те загуби.не търси отмъщение не му прави удовоствито да те види да страдаш.просто го зарежи и го забрави.целия свят е пълен с момчета които ще те оценят.и всички са напълно прави че щом той не се замисля че това което прави те наранява значи той не те обича.забрави го и си живей живота.айде УСПЕХ!

LP_girl_14
07-25-2006, 10:44
Извинявай,ама си мазохистка!Той не те обича!Ако те обичаше нямаше да се забива с която му падне,нямаше да осатва безразличен към реакциите ти,нямаше да гледа как страдаш и да не му пука,нямаше да ти казва че те обича-щеше да го доказва с действията си!Той не може да се промени или не иска!Не си губи врмеето с него.Той си прай кефа,а ти плачеш!Не си заслужава.Определено ще си намериш някой по-добър от него,който ще ти отдаде цялото си внимание и обич и за което ти ще си единствената.Момчета пълно на тая земя...

cskamoni4ka
07-25-2006, 17:52
ХаХа..малЕее...Заеби го тоя тъпак,бе!:)

Safira
07-25-2006, 18:00
Препоръчвам ти един сериозен разговор преди да предприемеш нещо. Никой няма право да бъде унижаван или нараняван..така че по-добре действай. Убеди се какво точно изпитва към теб и защо постъпва така..а ако и разговора не даде резултат, не позволявай да се държи така с теб повече. Просто нека всичко свърши.
И не страдай заради него...той не го заслужава. Намери си някой, който ще оправдава всички чувства и дори болката да бъде приятна.
Успех!

Obitax
07-25-2006, 18:06
moje da sam Mom4e ma ........... toq prekalqva mnogo . Ako tolkoz te obi4a nqma da mu e do drugi momi4eta za6toto samo ti 6te si mu v glavata . Zaebi go po dobre da see semenata .

not`here
07-25-2006, 19:18
Чудя се защо изобщо си губиш времето с такъв глупак?? Не падай по ниско от него .. момчета има, не са се свършили :) споко !

p0w3r
07-26-2006, 08:58
баси пича \:D/
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kristini4ka
07-26-2006, 09:00
Pogovorete i ako tolkova te obicha shte prestane, no ne mislq chestno kazano che te obicha

ANGEL4E
07-26-2006, 10:28
:roll:

vlubena v dvama
07-26-2006, 10:45
ами мога да ти кажа само две думи ЗАРЕЖИ ГО!
той не те заслужва остави го да си ги забива другите не си трови живота не се измъчвай заради човек на който явно не му пука за теб.знам че ще ти е трудно щото и аз сам в подобно положение и знам че е трудно да пренебрегнеш чувствата си но не си заслужава да страдаш заради него просто го забрави.аз съм сигурна че той ще те оцени едва когато те загуби.не търси отмъщение не му прави удовоствито да те види да страдаш.просто го зарежи и го забрави.целия свят е пълен с момчета които ще те оценят.и всички са напълно прави че щом той не се замисля че това което прави те наранява значи той не те обича.забрави го и си живей живота.айде УСПЕХ!tq naistina e prava!-zareji go i mu pokaji,4e moje6 da jivee6 i bez nego i 4e moje6 da si 6tastliva i s drug,koito nqma taka da postapva s teb i da te naranqva!

vlubena v dvama
07-26-2006, 10:47
dano se opravqt ne6tata i da razbere kolko go obi4a6 i kolko darji6 na nego!dano ne te laje,za6toto ako e taka-sled tova 6te strada6 mnogo pove4e otkolkoto sega...

ANGEL4E
07-26-2006, 12:06
баси пича \:D/
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

=;

p0w3r
07-26-2006, 12:14
баси пича \:D/
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

=;

Нали знаеш , че когато едно момиче мине всички момчета в селото е баси курвата , а когато едно момче мине всички момичета е баси пича :smt016

:arrow: следователно тоя е баси пича \:D/

ANGEL4E
07-26-2006, 12:24
баси пича \:D/
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

=;

Нали знаеш , че когато едно момиче мине всички момчета в селото е баси курвата , а когато едно момче мине всички момичета е баси пича :smt016

:arrow: следователно тоя е баси пича \:D/

NE SAM SAGLASNA
momi4eto moje i da ne stane kurva ako e gotina
ima6 li si gadje ako da pojelavam ti da se vlubi6 v neq i da ne moje6 da q ostavi6 i tq da se vazpolzva ot tova i da zapo4ne da se zabiva s koito i padne nqma li da ti e gadno osobeno ako ti kaje 4e te obi4a

p0w3r
07-26-2006, 12:32
баси пича \:D/
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

=;

Нали знаеш , че когато едно момиче мине всички момчета в селото е баси курвата , а когато едно момче мине всички момичета е баси пича :smt016

:arrow: следователно тоя е баси пича \:D/

NE SAM SAGLASNA
da vqrno temata e moq oba4e momi4eto moje i da ne stane k***a ako e gotina
ima6 li si gadje ako da pojelavam ti da se vlubi6 v neq i da ne moje6 da q ostavi6 i tq da se vazpolzva ot tova i da zapo4ne da se zabiva s koito i padne nqma li da ti e gadno osobeno ako ti kaje 4e te obi4a


Ми в такъв случай веднага я зарязвам :wink:

Emotional_Decay
07-26-2006, 12:34
По тая тема...мога да кажа,че съм мн. компетентна...Почти година бях с такова...животну...Трудно ще ти помогна с 1 пост,ако искаш си дай скайп,мило момиче...и ще ти кажа колко е безмислена цялата ситуация...

ludamacka
07-26-2006, 13:50
o4evidno mu haresva da te naranqva :evil: ne zaslujava sulzite ti taq gadina [-X zareji go.ne my pozvlolqvai da te tup4e i da ti se podigrava pred o4ite [-X [-X [-X

koalka
07-26-2006, 13:56
Окей,ти го обичаш,но пак си помисли той дали те обича.Не мога да приема,че той те обича.Да бе!И същевременно се забива с други.Може би и ти си поредната бройка.Не можеш нищо да направиш.Той просто си е такъв и ти не можеш да го промениш,ако истински не се влюби в теб.Но това е малко вероятно,защото той търси само авантюри и може би секс и не гледа характера,което е много лошо.

ANGEL4E
07-26-2006, 20:13
баси пича \:D/
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

=;

Нали знаеш , че когато едно момиче мине всички момчета в селото е баси курвата , а когато едно момче мине всички момичета е баси пича :smt016

:arrow: следователно тоя е баси пича \:D/

NE SAM SAGLASNA
momi4eto moje i da ne stane k***a ako e gotina
ima6 li si gadje ako da pojelavam ti da se vlubi6 v neq i da ne moje6 da q ostavi6 i tq da se vazpolzva ot tova i da zapo4ne da se zabiva s koito i padne nqma li da ti e gadno osobeno ako ti kaje 4e te obi4a


Ми в такъв случай веднага я зарязвам :wink:

MI V TAKAV SLU4AI BI LI SI ZARQZAL GADJETO

p0w3r
07-26-2006, 20:16
Ми в такъв случай веднага я зарязвам :wink:

:arrow: ми аз какво казах :wink:

ANGEL4E
07-26-2006, 20:33
Ми в такъв случай веднага я зарязвам :wink:

:arrow: ми аз какво казах :wink:
ok taka 6e se razberem az 6e stana takava a ti 6e me zareje6 pone 6te razbera kolko si bil iskren

p0w3r
07-26-2006, 21:03
Ми в такъв случай веднага я зарязвам :wink:

:arrow: ми аз какво казах :wink:
ok taka 6e se razberem az 6e stana takava a ti 6e me zareje6 pone 6te razbera kolko si bil iskren

като те зарежа ще разбереш колко съм бил искрен така ли :?: :-k

ANGEL4E
07-26-2006, 21:08
ne prosto ako me obi4a6 tolkova silno kolkoto tvardi6 nqma da mi pozvoli6 da napravq kakvoto i da bilo i li ako go napravq 6te si gotov na vsi4ko za men i nai malkoto nqma da me zareje6

p0w3r
07-26-2006, 21:11
няма как да те спра , ако не съм там ... и вече сме говорили по тази тема и че не искам да те деля с който и да било и че щом си с мен , значи си само моя ... и освен това виждаш , че в последно време се ограничавам :smt016

ANGEL4E
07-26-2006, 21:49
da be znam 4e se ograni4ava6 i sam ti mn blagodarna za koeto
a kolkoto do drugoto trqbva da me pazi6 samo ako se napiq a ti mn dobra znae6 4e tova se slu4va mn rqdko i moje6 da bade6 sigure 4ete obi4am s cqloto si sarce
OBI4AM TE

p0w3r
07-26-2006, 21:56
:smt007 :smt008 :smt049 :smt050 :smt054 :smt052 :smt055 :smt058 :smt057 :smt060