PDA

View Full Version : za6to go napravi sled kato e nai-dobrata mi fr?



miss_summer
07-25-2006, 10:18
nemoga da razbera dani...tq e moq priqtelka smeq da go tvardq.Sno6ti oba4e se slu4i ne6to u4udva6to.S neq si imame komflikti na mn temi no...ne se e stigalo do obidi .predi godina i 6to-gode dva meseca tq napravi neprostimoto prelasti mom4eto koeto na vremeto xaresvax i to v moe otsastvie..v kraina smetka prostix i !osaznax 4e toi e bokluka 6tom se e poddal na jelanieto i 4e zaradi edno mom4e e si zaslujava da se karame...tozi fevruari oba4e na edin kupon tolkova se bqx nalqnkala 4e ama savsem slu4aino zaklevam se neumi6leno se xvarlix v racete na neinoto mom4e i se celunaxme no ni6to pove4e da...i tq mi prosti ,vinagi i v nai-golemite trudnosti sme bili zaedno prikrivali sme se vzaimno pomagali sme si.Az imam lo6a slava 4e sam bila s mn mom4eta a to tva sa nezna4itelni ne6ta ot sorta na edna celuvka i tq mn dobre go znae,oba4e sno6ti 4a6ata prelq ...edno mom4e me popita dali naistina go xaresvam poneje toi bil do4ul takiva sluxove :smt017 az zamal4ax za6toto ne go bqx osmislila o6te i toi me pogledna i si zamina ...posle dani mi nagovori ne6ta ot sorta 4e sam se darjala kato kyrva ama ne e taka i me nare4e "BOKLUK" NEMOGA DA GO PREJIVEQ POMOGNETE MI MOLQ VI!

07-25-2006, 10:31
tq da ne ti zavijda za tvoq uspeh i zatova da se durji taka?smisal na neq kakvo i puka koi te haresva i koi haresva6 ti?trqbva da te priema takava,kakvato si i nqma pravo da te nari4a "bokluk" 6tom ti e priqtelka ili prosto ne ti e istinska priqtelka kakto ti si misli6.az ne moga da si predstavq nqkoq moq priqtelka da me nare4e taka,za6toto prosto e nevuzmojno i kakvoto i da napravq ne biha me obijdali taka,osven ako az ne napravq ne6to koeto tqh gi zasqga ili gi drazni.prosto ako ti e dobra priqtelka i te uvajava daje i ubiica da stane6 pak nqma da ti kaje taka,a 6te bude do teb i 6te se opita da te razbere pone spored men taka e redno.ako tvoqta "priqtelka" ti se izvini se zamisli dobre dali da prieme6 izvinenieto i,a ako ne go napravi o6te po-dobre za teb,za6toto takiva hora da teb ne ti trqbvat. [-(

07-25-2006, 10:32
Ne znam kakvo da kaja,moje bi go e kazala,zashtoto e bila qdosana.Ako ste bili naistina blizki bi trqbvalo da ti pomaga vav vsichko,da te podkrepq.Pogovori s neq!

MISS_SUMMER
07-25-2006, 10:32
TO4NO OT TOVE SE STRAXUVAM DANEBI NA6ETO PRIQTELSTVO DA SE OKAJE EDIN MIRAJ

07-25-2006, 10:36
naistina moje da e miraj kakto ti kazva6,za6toto takova povedenie mi se struva neredno i nedopustimo ot strana na tvoq priqtelka.i az sum se draznela na moi priqtelki ponqkoga,no nikoiga da bih si pozvlila da kaja podobno ne6to,za6toto ne iskam da si razvalqme otno6eniqta za gluposti i da kazvam ne6ta,za koito posle 6te sujalqvam.4ovek trqbva da si meri dumite i da obmilsq posledtviqta ot tova,koeto govori...

olive_oil
07-25-2006, 11:05
Един съвет ще ти дам само:от личен опит знам,че не трбвя да се определят "най-" неща.Най-добра приятелка,най-важен човек и т.н.

07-25-2006, 15:58
Това да ти е за урок! Няма такова нещо като "най-добра приятелка". Единственият, на когото можеш да се довериш, е майка ти. А и правилен съвет ще получиш. Знам, че е трудно да споделяш с майка си, но пробвай някой път с нещо важно за теб и нестресиращо за нея - след това вече ще можеш да й кажеш всичко.
Аз пробвах!!! Smile Smile Smile