PDA

View Full Version : Moderated: Скоро ще замина на море, а още не ми е дошло...



doesn't matter
07-25-2006, 11:06
Здравейте искам само да ви попитам нещо.Скоро ще замина на море и още не ми е дошло а просто няма да ми е удобно с тампони ,та както и да е ,една приятелка ми казада пия ракия малко с щипка бикарбонат и ти идва,питам само това верно ли е и помага ли? :lol:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 и 7 точка от правилника!
Благодаря!

Ice_Queen
07-25-2006, 13:26
:shock: :shock: :shock: е такова животно не знам дали има ...тази може да те ебава много злобно .. :shock:

Ice_Queen
07-25-2006, 13:28
бтв аз около Нова година (принципно цикъла трябваше да ми дойде към 1ви.01) ,но ми беше шит че ше тогава и затова пиех по 5-6 таблетки витамин Ц и ми закасня със 10 дена..ама не ти препоръчвам че псоле идва малко по силно,а може и да ти позакаснее..майкаат природа си знае работата,ама тва с ракията ме - :smt005 :smt005

Loshotia
07-25-2006, 18:50
Бе то и хапчета се продават

ycMuBkaTa
07-25-2006, 20:22
Това за ракията са глупости...Иначе има някакви таблетки хормонални, които не са толкова вредни - пиеш и ти идва след 4 дена точно, обаче в момента не мога да ти кажа името им. Утре ако не е казал някой кои са ще ти кажа...Понеже и аз бях със същия проблем и майка ми, която е лекар, искаше да ми ги дава, но за радост си ми дойде. Та, утре ще я питам точно как се казват, но дори и личният лекар ще може да те посъветва кои са.Тъй или иначе си имаш сериозна причина и по-добре действай с медицински средства отколкото някакви тийн "хитринки", които могат да ти създадат проблеми...