PDA

View Full Version : Към мъжкия пол!



NaDeTy`bE
07-25-2006, 12:08
gLedah edin film v4era .. "Kak da razkarash gadjeto za 10 dni" i iskam da popitam myjkata 4ast ot foruma ... KAKVO MRAZITE DA PRAVI VASHATA PRIQTELKA? KAKVO VI DRAZNI ? KAKVI GRESHKI PRAVQT MOMI4ETATA PO VREME NA VRYZKA? pravq tazi tema .. zashtoto mi e interesno da razbera s kakvo vi draznim :} edin priqtel mi kaza 4e mrazel postoqnno da mu zvyni priqtelkata mu .. mrazil da mu se byrka vyv vsi4ki raboti :} ta taka sega pitam vas :oops:

MUDVAYNE
07-25-2006, 12:17
mi razli4ni momi4eta razli4ni nedostataci , moita priqtelka vinagi mi se obijda6e za nai malkata zaka4ka , be6e mnogo kaprizna...otkakto q razkarah mi prosvetna i si jiveq 6tastlivo

NaDeTy`bE
07-25-2006, 12:25
momi4etata sa dosta 4uvstvitelni :P a tvoite zaka4ki moje da sa bili LOSHI :P

Axxxel
07-25-2006, 12:29
Мен ме дразни незаинтересоваността и безразличието...малеее полудявам.Как може да ми кажеш "обичам те"...в смс да ми напишеш "ти осмисляш живота ми", а после "сам си реши дали искаш да бъдеш с мен"...все едно...или си с мен и ми угодяваш или марш...за каква обич коворим тогава???Мразя след караници все аз да правя първата крачка...все аз да се изравнявам със земята за да бъда с нея...Хмм...много се отпуснах...стига толкова...

Frank_Lampard
07-25-2006, 12:37
Мразя непрекъснато да ходим на разходки ... искам да си прекарваме времето заедно на други места. Дразни ме липсвата й на самочуствие и рядкото поемане на инициатива. Често момичетата правят това, което искат и ако то се разминава с желанието на приятеля им ... се карат. Моята половинка е точно обратната крайност... трябва да прави повече неща, които тя сама иска, а не заради мен...

lost_girl
07-25-2006, 15:10
ако имах гадже бих искала той да ми казва кога го дразня и т.н а бе с една дума всичко,на за жалост нямам!

not`here
07-25-2006, 15:32
Всичко си зависи от човек-а. Повечето дразги стават след прекалена взискателност или капризи. Не искам да кажа, че всички момичета/жени са такива, но повечето да ! Когато не стане тяхното стават непоносими.. почват да се цупят и да изнерят обстановката. Общо взето всичко си зависи от характера на човека :)

NaDeTy`bE
07-25-2006, 21:28
spored men tova idva .. ot problema .. 4e po4ti vsi4ki momi4eta sme dosta emocionalni .. i 4uvstvitelni ... a nai ve4e iskat vsi4ko da e perfektno v edna vryzka moje i ot tova da idva problema

NaDeTy`bE
07-27-2006, 15:00
tctc mnogo malko mom4eta/myje qvno ima vyv foruma

Angel`of`Truth
07-27-2006, 15:41
Дразнят ме превземките...понякога лигавенето.Но не винаги - понякога е готино.Също точно това, което каза Аксел - да ми пише в смс нещо супер готино, а на другия ден да покаже толкова голяма противоположност, че... :x

Nadelina
07-27-2006, 16:17
Az ne sym momche no shte izkaja mnenie.. Spored mene neshtoto koeto nai mnogo drazni edno momche.. tfa e momicheto da se ligavi..

DuraceLL
07-27-2006, 16:52
mrazq da pravi izcepki na publi4ni mesta , napr da se razvika i da q slu6at vsi4ki okolo nas.