PDA

View Full Version : Момичета, помагайте моля ви!



07-25-2006, 12:26
Здравейте мацки, имам следния проблем: Очертава се утре да замина на море вечерта,та се очертава да ми дойде точно утре, а най лошото е че супер много обичам морето и няма да мога да издържа да не се къпя ноо за тампон и дума не може да стане защото преди слагах но тялото ми има непоносимост към тампоните, а въпроса ми е следния, мога ли да се къпя по някакъв начин с дамска превръзка смисъл дали е вредно или нещо такова.И моля ако някой от вас е имала подобен проблем да ми сподели от опит.Ще бъда много благодарна ако някоя от вас ми помогне или ми сподели от опит.мерси

az`F
07-25-2006, 13:11
emm macka nz...na men taka mi be6e tva lqto :-s ama izpozvah tumponi,oba4e edna fr be6e kato teb....kaza 4e i vurvqlo po malko... Neiniq banski nali be6e bokseri i otodlu si be6e slojila pra6ka i ejednevna prevruzkai posle banskiq...i taka prekara moreto..malko e neudobno za6toto koga vleze6 s prevruzka v vodata tq se naduva,poema voda..i trqbva pri vsqko kupane da q smenq6...aidi macka uspeh puk i ne se znae moje da ti zakusnee...i vse pak uspeh i priqtno prekarvane

MauMyHkaTa
07-25-2006, 13:19
Мила, и на мен ми се случи веднъж това, но бях на басейн, не на море(а там обикновенно се стои по-дълго) :-k Аз обаче си ползвах тампони тогава. За мен не са проблем. Просто трябва да го сменяш след всяко излизане от водата. За превръзка... хмм, не знам дали ще е добре от гледна точка на това, че е по-вероятно да се разтече кръвта, отколкото когато си с тампон! Все пак си във вода, а тампона в такива случаи се явява точно като попивателна запушалка! :lol: Не знам, дано някоя, която е имала подобен проблем да ти помогне! В краен случай пък - опитай така веднъж и сама ще си прецениш дали ти е комфортно! А защо тялото ти "не приема тампоните"...ако не е "тайна" де? :-k

Gabsi-to
07-25-2006, 13:27
Много благодаря за помощта на всички дотук, по въпроса на маймунката преди години носех тампони и започна едно парене отдолу и се посъветвах с лекар и той ми постави тази диагноза.мерси за мненията

MauMyHkaTa
07-25-2006, 13:32
Аха, ясно Габи. Ами не знам какъв друг изход бих могла да ти педложа, съжалявам! Надявам се да намериш най-доброто решение за себе си!

07-25-2006, 13:34
Az bqh v tvoeto polojenie minaloto lqto,no bqh s prevrazka i mi beshe komfortno,nz opitai i ti!

siXt_senSe
07-25-2006, 13:41
И аз това лято бях така.Дойде ми вечерта преди да заминем,малко гадно но...И аз не мога да ползвам тампони,та първите дни не се къпах,само си стоях на плажа по къси гащета(то и времето за щастие беше лошо в тия дни :) ) После като понамаля ходех до съблекалните на плажа,свалях всичко,набързо нахлувах банския,тичам до хавлията,оставям другото и бягам към морето 8) малко играчка,но нямах друг шанс.На излизане пак същото.Едва ли ще ти свърши работа,но и то е вариант.Успех! :wink:

Gabsi-to
07-25-2006, 13:55
Благодаря ви много та ще опитам варианта на siXT_senSe, но иначе мерси за отговорите на всички важното е че поне се успокоих, ако има още някой с други идей ще ги приема с радост, още веднъж благодаря.