PDA

View Full Version : da se uto4nim



teen_girl4e
07-25-2006, 12:35
taka zabelqzvam 4e v mn temi se sre6ta sledniq problem: zakasnqla menstruaciq na momi4eta sled polov akt i tai kato i men li4no me valnuva re6ih da vi popitam i osobeno po opitnite
1normalno li e da zakasnqva cikala(kato isklu4im veroqtnost za bremennost")
2 kolko dni e vazmojno da zakasnee cikala na edno momi4e naii mnogo
3 pri vsi4ki li se slu4va tova
blagodarq predvarielno na vsi4ki :wink:

07-25-2006, 12:43
taka zabelqzvam 4e v mn temi se sre6ta sledniq problem: zakasnqla menstruaciq na momi4eta sled polov akt i tai kato i men li4no me valnuva re6ih da vi popitam i osobeno po opitnite
1normalno li e da zakasnqva cikala(kato isklu4im veroqtnost za bremennost")
2 kolko dni e vazmojno da zakasnee cikala na edno momi4e naii mnogo
3 pri vsi4ki li se slu4va tova
blagodarq predvarielno na vsi4ki :wink:
Веднага ти отговарям! В 101% от случайте закъснението (със и без секс) се дължи на това че и зиме и лете ходите с голи кръстове и кореми. Може да се дължи на нервно напрежение. Постоянно сте под стрес девойките по един или друг повод... и има още хиляди причини, и те обикновенно са следствие от това че между 14 и 20 годишна възраст имате изключително саморазрушително отношение към себе си.

iskamTe_vednaga
07-25-2006, 13:06
taka zabelqzvam 4e v mn temi se sre6ta sledniq problem: zakasnqla menstruaciq na momi4eta sled polov akt i tai kato i men li4no me valnuva re6ih da vi popitam i osobeno po opitnite
1normalno li e da zakasnqva cikala(kato isklu4im veroqtnost za bremennost")
2 kolko dni e vazmojno da zakasnee cikala na edno momi4e naii mnogo
3 pri vsi4ki li se slu4va tova
blagodarq predvarielno na vsi4ki :wink:

kato izklu4im veroqtnosta za bremenost e normalno da ti zakasnqma.cikala idva -3 +3 dena ot ure4enata data...poradi kup pri4ini moje da ti zakasnee naprimer pri smqnata na klimat...a pak moje i da te presko4i...
mn 4esto se slu4va ako cikala ti ne se e fiksiral da ti idva prez mesec ili na razli4ni dati.......

ELiTyYy
07-25-2006, 13:18
така...
1. съвсем нормално е да закаснее... така че спокси :wink:
2.може и да ти преспочи месец... но ако си правила секс без кондом ти препоръчвам теск...(за всеки случай само)
3.то е съвсем нормално....

MauMyHkaTa
07-25-2006, 13:53
така...
1. съвсем нормално е да закаснее... така че спокси :wink:
2.може и да ти преспочи месец... но ако си правила секс без кондом ти препоръчвам тесТ...(за всеки случай само)
3.то е съвсем нормално....
за 1:права е
за 2:много е относитлно-може да ти дойде по-рано с няколко дена, може да ти закъснее с няколко дена, или пък както каза и мацката по-горе - да ти прескочи и цял месец! От много неща зависи, макар и да не знам кои може да са всички! :)
за 3:така е. Нормално е да се случи, но мисля че тъй като организма на всеки от нас се различава и не е напълно идентичен с този на останалите, при всеки това е индивидуално! Поправете ме, ако греша! :-s

MauMyHkaTa
07-25-2006, 13:59
taka zabelqzvam 4e v mn temi se sre6ta sledniq problem: zakasnqla menstruaciq na momi4eta sled polov akt i tai kato i men li4no me valnuva re6ih da vi popitam i osobeno po opitnite
1normalno li e da zakasnqva cikala(kato isklu4im veroqtnost za bremennost")
2 kolko dni e vazmojno da zakasnee cikala na edno momi4e naii mnogo
3 pri vsi4ki li se slu4va tova
blagodarq predvarielno na vsi4ki :wink:
Веднага ти отговарям! В 101% от случайте закъснението (със и без секс) се дължи на това че и зиме и лете ходите с голи кръстове и кореми. Може да се дължи на нервно напрежение. Постоянно сте под стрес девойките по един или друг повод... и има още хиляди причини, и те обикновенно са следствие от това че между 14 и 20 годишна възраст имате изключително саморазрушително отношение към себе си.
Отново всички сме под общ знаменател, нали!!! [-(
За през зимата съм съгласна - има толкова дрехи и всяко момиче може сама да прецени какво да носи. Миналата зима много нашумяха бодитата, които освен че са готини(поне за мен), може малко или много да скрият голия кръст. И все пак всяка си решава сама за себе си какви дрехи да носи, като същевременно си поема съответните последствия, макар и след години. А за лятото-какво? Ами хайде сега пък всички да тръгнем с дебелите кожуси и балтони, а? [-X

freaky_FK
07-25-2006, 21:19
estesveno che e normalno.dokato si oshte teen ne ti e reguliran oshte cikala.puk i ako ot skoro pravish sex sushto e prichina.spoko ;)

ivanelaaaa
07-18-2010, 07:08
imam vapros zakasnqvami s 4 dni pravih si test za bremennost sled 10 den na poloviq akt i pokaza otricatelen (kato mi beshe za prav pat) i se pritesnqvam 4e vse oshte ne mi idva molqvi pomognete

Seattle
07-18-2010, 07:26
Имам въпрос
(Оффтопик, за което съжалявам)
Защо не се научите да пишете на кирилицата?

Extremescream
07-18-2010, 08:19
imam vapros zakasnqvami s 4 dni pravih si test za bremennost sled 10 den na poloviq akt i pokaza otricatelen (kato mi beshe za prav pat) i se pritesnqvam 4e vse oshte ne mi idva molqvi pomognete

Ми ние ли да го накараме да ти дойде? :?

kalpazanka
07-18-2010, 08:31
Кирилицата е задължителна.

В не една или две теми сме обяснявали на кой ден от рисковия полов акт се прави тест. Извод- ползвай търсачката.